Dámske papuče – vysoký komfort a pohodlné nosenie

Aj vy môžete po dlhom dni doma konečne relaxovať v pohodlných papučiach a cítiť sa tak naozaj dobre. Čo sa týka týchto modelov, obzvlášť dôležitá je dostatočná voľnosť pohybu nôh a pohodlné materiály. Či už sa rozhodnete pre vzdušné šľapky s ergonomickou stielkou, alebo papučové baleríny či teplé papuče, v Tchibo dostanete domácu obuv v módnych farbách a mnohých veľkostiach!
niekoľko kusov
  • Domáce papuče
12,99
8,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 8,00 €
-38 %
Domáce papuče
12,99
8,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
  • Plyšové papuče, hnedé
22,99
19,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 19,00 €
-17 %
Plyšové papuče, hnedé
22,99
19,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov

Dámske papuče, to je overená klasika medzi domácou obuvou

„Domov, sladký domov“ – útulné domáce oblečenie dámske a pohodlné papuče sú nevyhnutnosťou. Tradičné modely so zatvorenou špičkou a pätou udržia vaše nohy v teple, dobre sedia na nohe a majú odolnú podrážku. Ak máte doma hladké podlahy, je dôležitá odolnosť proti pošmyknutiu! Okrem toho sú domáce papuče s otvorenými pätami veľmi populárne, pretože sú praktické a dajú sa ľahko obuť. Ako papuče pre hostí sú perfektné aj nadčasové papuče v neutrálnych farbách.

Toto sú veci, ktorým by ste mali venovať pozornosť pri kúpe dámskych papúč

Pri nákupe papúč dbajte na nasledujúce body: Podrážka by mala byť dostatočne hrubá, aby vám nebola na nohy odspodu zima. Kožená vložka v dámskych papučiach sa zahrieva pomalšie ako textilná vložka, no oveľa ľahšie sa ošetruje a je vzdušnejšia. Stielka príjemne pôsobí na kĺby a chodidlo v prípade, že veľa chodíte. Papuče, ktoré nosíte aj vonku, by mali byť predovšetkým odolné proti vode a nečistotám.

Dámske papuče, šľapky ako praktická alternatíva

Ak uprednostňujete polootvorené šľapky namiesto uzavretých, v Tchibo nájdete to pravé pre vás. Vďaka otvorenej päte sa dajú raz-dva ľahko vyzuť a vďaka zatvorenej špičke poskytujú stálu ochranu a teplo. Jasné farby, plyšové a zvieracie motívy vám dodajú dobrú náladu. S výšivkou alebo aplikáciami sa papuče dokonca stávajú stredobodom pozornosti. Ak nosíte papuče napríklad do záhrady alebo na terasu, je, naopak, vhodnejšia robustná koža alebo malý podpätok.

Teplé dámske papuče pre pocit teplých nôh

Ak sa máte počas zimy cítiť teplo a pohodlne, určite by vám nemali chýbať dobré papuče. Medzi klasické varianty patria papuče z plsti alebo zmesi vlny. Dámske papuče vyrobené z jahňacej kože alebo s podšívkou z jahňacej kože vás obzvlášť dobre zahrejú. Prírodné materiály ako kožušina alebo vlna zabezpečia, že v papučiach sa vaše nohy nebudú priveľmi potiť. Trendom sú papuče, ktoré vyzerajú skôr ako teplé ponožky so zosilnenou podrážkou a ideálne sú k útulným legínam. Taktiež udržujú členky pekne v teple.

Dámske papuče, šľapky od pohodlných po elegantné

V lete sú takéto ľahké modely pohodlnejšie ako papuče. Ideálne sú s oddeľovačmi prstov na nohách. Okrem toho sú dostupné v rôznych farbách a tvaroch. Rovnako ako sandále, aj tieto modely sa dajú bežne nosiť aj mimo domova. Uistite sa, že máte vrchný materiál odolný voči poveternostným vplyvom a vhodnú podrážku. Populárnym variantom, ktorý je tiež vizuálne veľmi príťažlivý, sú domáce papuče v tvare balerínok.

Vysoká kvalita pri dámskych papučiach je pre nás najdôležitejšia

V Tchibo sa môžete spoľahnúť na kvalitu. Značka TCM predstavuje najvyššie požiadavky kvality. Naše dámske papuče sú tiež označené ako „Tchibo Certified Merchandise“. Správnou starostlivosťou môžete tiež prispieť k trvanlivosti vysokokvalitných výrobkov. Na ochranu pred znečistením sa odporúča impregnácia. Koža by sa mala ošetrovať špeciálnymi prostriedkami. Niektoré dámske papuče sa dajú dokonca aj prať. Po vysušení sa vrátia do pôvodného stavu.