Dámske pančuchy v nadmerných veľkostiach lichotia vašim nohám

Či už ide o rôzne farby alebo vzory, jednofarebné, nepriehľadné, priehľadné, pančuchy sú dôverným spoločníkom každej ženy, ktorá chce zvýrazniť svoj outfit. Okrem pestrofarebných dámskych pančúch v nadmerných veľkostiach ponúka Tchibo aj jemné pančuchy a zateplené dámske pančuchy v nadmerných veľkostiach. Objavte množstvo rôznych dámskych pančúch v nadmerných veľkostiach a pančúch do veľkosti XXL v online obchode Tchibo!

Dámske pančuchové nohavice vo väčších veľkostiach

-40 %
Pančuchové nohavice, 2 ks
9,99
5,99
€/ks 3,00
 
Dostupné varianty:
 
Nepriehľadné pančuchové nohavice, 2 ks, tmavomodré
10,99
€/pár 5,50
 
Dostupné varianty:
 
-20 %
Pančuchové nohavice, 2 ks
14,99
11,99
€/ks 6,00
 
Dostupné varianty:
 
Termopančuchy, modré
9,99
 
Dostupné varianty:
 
Termopančuchy
9,99
 
Dostupné varianty:
 
Nepriehľadné pančuchové nohavice, 2 ks
10,99
€/ks 5,50
 
Dostupné varianty:
 
Štruktúrované pančuchové nohavice
10,99
 
Dostupné varianty:
 

Dámske pančuchy v nadmerných veľkostiach XXL sú ženské a funkčné

Ženy, ktoré rady a často nosia šaty a sukne , sa pančuchám nemôžu vyhnúť. Klasickou voľbou oblečenia do kancelárie alebo na párty sú jemné pančuchy. Vďaka veľkostiam plus size si môžete aj vy vybrať vaše jedinečné pančuchy, či už vo farbách pleti, alebo čiernej farbe dodáte svojim nohám krásny a jedinečný vzhľad. Vo voľnom čase alebo v chladnom období si môžete vybrať napríklad teplejšie pančuchy alebo o niečo farebnejšie.

Dámske pančuchy v nadmerných veľkostiach aj do chladného počasia

V lete sú skvelou voľbou jemnejšie pančuchy, počas zimného obdobia by ste však mali dať prednosť zatepleným pančuchám. Vďaka teplým pančuchám sa budete počas zimnej prechádzky cítiť pohodlne a budete chránená pred zimou. Nebojte sa kombinovať. Pančuchy kombinujte napríklad s členkovými topánkami a rukavicami a urobte svoj outfit ešte osobitejším. Teplé pančuchy sa, samozrejme, hodia aj na nosenie pod nohavicami.

Pritiahnite pozornosť vďaka farebným dámskym pančuchám v nadmerných veľkostiach

Objavujte nové trendy a vyberte si farebné pančuchy. Na výber máte aj plus size veľkosti. Sú vhodné na voľný čas aj do kancelárie. Ak sa rozhodnete vybrať si farebné pančuchy napríklad do kancelárie, zvoľte tmavšie farby, ako je tmavozelená, tmavomodrá alebo antracitová. Ak si chcete obliecť pančuchy na voľný čas, zvoľte pestrejšie farby, ako je napríklad veľmi trendy farba „mango mojito“. Objavte v Tchibo farebné pančuchy do veľkostí XXL a zažiarte!

Dámske pančuchy v nadmerných veľkostiach. Čo sa skrýva za skratkou DEN

Každá žena, ktorá nosí pančuchy, sa už s touto skratkou neraz stretla. Je to skratka od francúzskeho slova denier a je jednotkou merania počtu priadzí. Platí nasledujúce: čím vyšší je DEN, tým sú dámske pančuchy viac nepriehľadné. Pančuchy s označením 10 DEN sú, naopak, priehľadné. Pančuchy s označením 40 DEN sa nazývajú polopriehľadné a dodajú každému outfitu elegantný nádych. Ženy, ktoré uprednostňujú nepriehľadné pančuchy, by si mali zvoliť pančuchy s označením minimálne 70 DEN.

Takto sa vyhnete očkám na dámskych pančuchách v nadmerných veľkostiach

Očká na pančuchách sú veľmi nepríjemné. Existuje však niekoľko trikov, ktorými sa tomuto môžete vyhnúť. Pri obliekaní pančúch by ste sa mali ubezpečiť, že ich najskôr zrolujete po kolená a potom, keď budú správne sedieť, vytiahnete ich vyššie na boky. Po nosení je najlepšie pančuchy umyť ručne alebo v práčke v špeciálnej sieťke.

Aj pre dámske pančuchy v nadmerných veľkostiach platí značka vysokej kvality

Pri nákupe dámskych pančúch v nadmerných veľkostiach si môžete byť isté, že vyberáte správne. Tchibo zaručuje pri každom výrobku vysokú kvalitu. Zaručujeme vám to prostredníctvom našej známky TCM – „Tchibo Certified Merchandise“ – čo znamená, že dohliadame na neustálu kontrolou kvality výroby a úzko spolupracujeme s externými skúšobnými inštitúciami. Naše vysoké štandardy sa prenášajú aj na všetkých našich dodávateľov, aby sa naše odevy nosili mimoriadne pohodlne.