Dámske opasky – štýlové a praktické

Rovnako ako toľko doplnkov, aj opasok mal pôvodne funkčný účel, ale mnoho žien ho už dlho nosí hlavne z módnych dôvodov. A prečo nie? S opaskom dodáte svojmu outfitu akcent, farebné tóny alebo vykúzlite skvelú postavu presýpacích hodín. V Tchibo nájdete moderné dámske opasky v rôznych farbách a vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Prejdite si náš sortiment online a kúpte si dámsky opasok!
Opasok s lykovým vzhľadom
17,99
Kožený opasok
22,99
 
Dostupné varianty:
 

Dámske opasky v rôznych variáciách

Naše dámske opasky sú k dispozícii v úzkom a širokom vyhotovení a zvyčajne sa dajú nasadiť cez bežné pútka na opasok. Opasok môžete, samozrejme, nosiť aj cez košeľu alebo šaty mimo pútok na nohaviciach. Vďaka klasickým sponám na zapínanie sa dámske opasky dajú rýchlo a ľahko otvárať a zatvárať. Môžete si vybrať medzi dámskym plastovým alebo koženým opaskom, opaskom v striebornej, čiernej alebo červenej farbe.
Ak chcete svoj opasok poriadne predviesť, mali by ste ho zladiť so zvyškom svojho oblečenia.

Kombinovanie dámskych opaskov

S dámskym opaskom môžete štýlovo dotvoriť akýkoľvek outfit. Jednoduché nohavice v sivej, čiernej alebo béžovej farbe môžete vylepšiť opaskom v zlatej alebo žiarivej farbe, pričom pri veľmi vzorovaných šatách alebo zvrškoch je lepšie zvoliť opasok v čiernej alebo hnedej farbe. Tip: Farbu svojho opasku zlaďte s topánkami, šálmi a inými doplnkami, aby ste dosiahli harmonický vzhľad.
Úzky bedrový opasok vyzerá obzvlášť dobre na drobných ženách.

Správny dámsky opasok pre každú postavu

So správnym dámskym opaskom sa predvediete zo svojej najlepšej stránky. Vysoké a štíhle ženy si napríklad vyčarujú sexi siluetu s úzkym bedrovým opaskom, zatiaľ čo ženy s krivkami zvýraznia svoju postavu presýpacích hodín širokým bedrovým opaskom. Štíhle ženy vyzerajú výborne s úzkymi opaskami, bacuľatú postavu najlepšie dotvára stredne široký opasok vo výške pása.

Takto by mali dámske opasky sedieť

Aj ten najkrajší dámsky opasok je nepoužiteľný, ak nesedí dokonale. Je obzvlášť dôležité, aby dámske doplnky plnili svoj účel – udržať nohavice na svojom mieste. Dámsky opasok nesmie byť v žiadnom prípade príliš voľný, na druhej strane by však nemal byť ani príliš tesný. V opačnom prípade to môže viesť k nepríjemným otlakom. Opasok najlepšie sedí, keď ho pri nosení necítite.

Nájdite tú správnu veľkosť pre dámsky opasok

Ak chcete zistiť veľkosť opasku, vezmite si niektoré z nohavíc a zmerajte ich obvod vo výške pútok na opasok. Na určenie veľkosti možno budete musieť výsledok zaokrúhliť nahor alebo nadol o niekoľko centimetrov. Príklad: ak majú vaše nohavice v páse 103 cm, odporúča sa opasok dlhý 105 cm. Mimochodom: v ideálnom prípade by ste mali dámsky opasok zapnúť do niektorého zo stredných otvorov, aby ste mali v prípade potreby stále dostatok miesta.
Dbajte na to, aby sa váš opasok zafixoval v jednom zo stredových otvorov. V budúcnosti tak môžete veľkosť meniť.

Známa kvalita od spoločnosti Tchibo

Dámske opasky od spoločnosti Tchibo spĺňajú náš prísľub kvality. V závislosti od produktu to dokazuje pečať TCM („Tchibo Certified Merchandise“), ktorá značí vynikajúcu kvalitu výrobku. Mnoho našich opaskov, dámskych tašiek a iných doplnkov navyše testovali na škodlivé látky externé akreditované inštitúty. Môžete sa teda spoľahnúť na vysokokvalitné materiály a prvotriedne spracovanie.
Opasky s pečaťou TCM znamenajú vynikajúcu kvalitu.