Zlaté dámske náušnice sú tie pravé pre váš štýl

Od klasických kruhových a visiacich náušníc až po diskrétne, hravé napichovacie dámske náušnice. Náušnice môžu obohatiť váš vzhľad mnohými spôsobmi a podčiarknuť vašu osobnosť. Pomocou tých správnych náušníc dodáte svojej tvári jedinečný nádych. Vďaka nášmu sprievodcovi si môžete byť isté, že pre seba nájdete ten najlepší šperk a ešte sa aj dozviete, ako sa správne starať o svoje náušnice. Prejdite si ponuku Tchibo a objednávajte online!
Špirálová náušnica Ear Cuff, striebro 925 ródiované, so zirkónmi
29,99
Dvojité náušnice, striebro 925 ródiované, so zirkónmi
49,99
Náušnice, striebro 925 ródiované, so zirkónmi
19,99
-17 %
Kreoly, striebro 925, dvojfarebné, obojstranné
39,99
33,00
-33 %
Náušnice kreoly a napichovacie náušnice, súprava
14,99
9,99
Náušnice, striebro 925, ródiované, s modrým kryštálom a zirkónmi
39,99
Kónické náušnice kreoly, striebro 925, ródiované, so zirkónmi
39,99
-19 %
-28 %
Náušnice kreoly, striebro 925/1000, pozlátené 23-karátovým zlatom
Náušnice kreoly, striebro 925/1000, ródiované
34,99
28,00
31,99
22,99
Žiaľ už vypredané
niekoľko kusov
Náušnice kreoly, 2 páry, pozlátené 23-karátovým zlatom
19,99
€/ks 10,00
niekoľko kusov
Zlaté náušnice »Basic«, pružné
139,00
niekoľko kusov
Náušnice kreoly, striebro 925, ródiované, so zirkónmi
29,99
niekoľko kusov
Zlaté náušnice v tvare hviezdičiek so zirkónmi
189,00
Zlaté náušnice Circle so zirkónmi
159,00
Zlaté náušnice so sladkovodnými perlami z chovu
169,00
Zlaté dvojité náušnice
179,00
niekoľko kusov
Náušnice kreoly, pozlátené 23-karátovým zlatom, so syntetickým kameňom
14,99
niekoľko kusov

Dámske náušnice – ako správne rozlíšiť šperky zo skutočného zlata od pozlátených šperkov?

Na výrobu šperkov sa len zriedka používa čisté jemné zlato s rýdzosťou 99,99 %. A pretože takéto náušnice by boli veľmi mäkké, často sa pri výrobe zlatých náušníc mieša zlato so striebrom, meďou alebo niklom. Okrem klasického žltého zlata vynikajú medzi zlatými šperkami aj šperky vyrobené z ružového alebo bieleho zlata. Čím je číslo, ktoré označuje zlato, vyššie, napr. B. 333 alebo 585, tým vyšší je podiel rýdzeho zlata. Pozlátené šperky sú podstatne lacnejšie.

Dámske náušnice – ako sa znášajú náušnice vyrobené zo zlata?

Náušnice vyrobené z rýdzeho zlata nespôsobujú takmer žiadne alergie alebo kožné reakcie, sú však o čosi drahšie. Oveľa lacnejšia je napríklad bižutéria. Pokožka niektorých žien môže byť zase na kovový nikel obzvlášť citlivá. Preto sa dnes väčšinou používajú pozlátené drahé kovy ako nehrdzavejúca oceľ, mosadz, striebro alebo titán. Ide predovšetkým o antialergénne materiály. V online obchode Tchibo môžete už na prvý pohľad rozoznať kvalitu svojich zlatých náušníc.

Dámske náušnice – strieborné náušnice ako všestranný stylingový partner

Strieborné náušnice sú dokonalým spoločníkom vo vašom každodennom živote. Jednoduchá elegancia striebra z ušľachtilého materiálu robí pre vás dokonalého partnera či už v elegantných pracovných outfitoch, alebo pri formálnych príležitostiach. Alebo si vyberte nápadnejšie náušnice, ktoré dodajú vášmu outfitu ten správny šmrnc. Strieborné náušnice dokážu perfektne podčiarknuť individuálny charakter každej ženy a môžu sa kedykoľvek nenápadne alebo módne upraviť.

Aký typ dámskych náušníc sa najlepšie hodí k mojej tvári?

Ak máte skôr zaoblenú tvár, mali by ste použiť podlhovasté filigránové náušnice. Naopak, veľmi nevhodné pre tento typ tváre sú široké alebo okrúhle náušnice, ktoré vizuálne zvýrazňujú tvar tváre. Ak máte skôr hranatú tvár, platí pre vás pravý opak. Jednoznačnou voľbou vo vašom prípade by mali byť napichovacie náušnice, ako napríklad klasické perlové náušnice. Odporúčajú sa tiež veľké náušnice v tvare kruhu. Takisto môžete zvoliť aj veľké okrúhle náušnice.

Okrúhle alebo napichovacie náušnice? Ako si vybrať správne dámske náušnice na rôzne príležitosti?

Či už ide o okrúhle, alebo napichovanie náušnice, v každom prípade sú obidva tieto typy nadčasové kúsky. Existuje však zopár pravidiel, podľa ktorých sa pri výbere náušníc treba riadiť. Ak sa zúčastníte na nejakej formálnej udalosti, vaše náušnice by mali byť menšie a jemné. Ak sa vám páči niečo štýlovejšie a výstrednejšie a rady by ste s náušnicami upútali pozornosť, vyberte si napríklad kruhové náušnice s kamienkami. Ak sa rozhodnete pre takéto náušnice, uistite sa, aby ste ich už nekombinovali s ďalšími výraznými doplnkami. Napichovacie alebo perlové náušnice sú vhodné takmer na každú príležitosť . Či už si ich vezmete od kancelárie, alebo ich môžete nosiť aj pri športových a voľnočasových aktivitách.

Dámske náušnice ako úžasný nápad na darček

Chceli by ste darovať náušnice svojej milovanej osobe? V ponuke Tchibo nájdete veľký výber rôznych dizajnových kúskov. Uistite sa, že typ náušníc sa bude hodiť osobe, ktorej ich chcete darovať. Je dotyčná osoba stále usmievavá, veselá, alebo skôr decentnejšia? Zaujíma sa o trendy v oblasti módy? Ak si nie ste istí, najlepšie bude zvoliť klasický kúsok, ako sú malé kruhové dámske náušnice alebo napichovacie dámske náušnice s perlami, ktoré sa dajú nosiť pri mnohých príležitostiach.