Dámske blúzky v nadmerných veľkostiach – overená klasika na každú príležitosť

Blúzky patria do šatníka každej správnej ženy. Môžete si ich obliecť do kancelárie, na rodinné oslavy alebo keď idete na kávu so svojou najlepšou kamarátkou. Dámske blúzky nadmerné veľkosti sú absolútne univerzálne! S najnovšími blúzkami nadmernej veľkosti a košeľami s mašľami alebo blúzkami bez gombíkov budete vždy dobre oblečená a budete priťahovať pozornosť z každej strany. Navštívte online obchod Tchibo, nájdite si tú pravú blúzku do veľkosti 52 alebo 54 a objednajte si ju online za úplne nízke ceny!

Dámske blúzky vo väčších veľkostiach

Bodkovaná blúzka
22,99
 
Dostupné varianty:
 
-35 %
Blúzka so zebrím vzorom
19,99
12,99
 
Dostupné varianty:
 
Zdobená tuniková blúzka zo zmesi materiálov
19,99
 
Dostupné varianty:
 
Blúzka s výšivkou
27,99
 
Dostupné varianty:
 
  • Blúzka bez rukávov
S ozdobnými volánikmi na gombíkovej lége a prieramkoch
14,99
11,99
Náhľad
-20 %
Blúzka bez rukávov
S ozdobnými volánikmi na gombíkovej lége a prieramkoch
14,99
11,99
 
Dostupné varianty:
 
-35 %
Blúzka s potlačou
19,99
12,99
 
Dostupné varianty:
 
-35 %
Blúzka zo sieťoviny
19,99
12,99
 
Dostupné varianty:
 
Blúzka s volánom
17,99
 
Dostupné varianty:
 
  • Blúzka s materiálom chambray
Z príjemne ľahkej a mäkkej bavlnenej tkaniny
14,99
12,00
Náhľad
-19 %
Blúzka s materiálom chambray
Z príjemne ľahkej a mäkkej bavlnenej tkaniny
14,99
12,00
 
Dostupné varianty:
 

Dámske blúzky v nadmerných veľkostiach v krásnych nadčasových farbách

Tchibo vám ponúka najnovšie módne trendy dámskych blúzok v nadmerných veľkostiach a v rôznych farbách. Objavte jednoduché jednofarebné modré alebo biele dámske blúzky v nadmerných veľkostiach, ktoré sa dajú úžasne kombinovať s blejzrami, nohavicami a lodičkami. Perfektný look pre váš pracovný deň! Naše jednofarebné modely tiež dotvárajú neformálny vzhľad na voľný čas. Oblečte si dámsku blúzku v nadmerných veľkostiach s ležérnymi džínsami a teniskami.

Dámske blúzky v nadmerných veľkostiach s kockovaným vzorom budú stále trendy

Okrem jednofarebných blúzok nájdete v Tchibo aj ďalšie košeľové dámske blúzky v nadmerných veľkostiach pre ženy, ktoré milujú módu. Objavte naše kárované blúzky, ktoré môžete kombinovať podľa vášho vkusu. Hodia sa k sandálom aj k teniskám. V kombinácií s čiernymi čižmami, koženou bundou a džínsami bude váš outfit žiariť do diaľky. V našom online obchode nájdete aj ďalšie trendy vzory ako bodky, kvety alebo paisley.

Ženské a elegantné – to sú synonymá dámskej blúzky v nadmerných veľkostiach s mašľou

Blúzky s mašľou, tiež známe ako blúzky s viazačkou, majú namiesto goliera dve stuhy, ktoré sú zviazané tak, aby tvorili mašľu a dodajú vášmu outfitu obzvlášť elegantný nádych. Oblečte si svoju dámsku blúzku s viazačkou do kancelárie alebo na slávnostnú príležitosť. K tomu sa perfektne hodí napríklad ceruzková sukňa alebo čierne dámske nohavice. V Tchibo si môžete objednať atraktívne dámske blúzky v nadmerných veľkostiach za prijateľnú cenu.

Dámske blúzky v nadmerných veľkostiach bez gombíkov

Páčia sa vám jednoduché blúzky bez gombíkov? Potom je blúzka bez gombíkov pre vás to pravé. Takéto blúzky sa obliekajú úplne ľahko a pohodlne. Síce nie sú až také pevné ako klasické blúzky, ale príjemne a prirodzene objímajú tvar tela. Sú ako stvorené pre dámy s krivkami. Noste dámske blúzky v nadmerných veľkostiach do kancelárie alebo vo voľnom čase. V Tchibo nájdete všetko, čo potrebujete.

Vyberte si správy výstrih dámskej blúzky v nadmerných veľkostiach

Dôležitým detailom outfitu je výstrih blúzky. Pre ženy s veľkými prsami je ideálny výstrih do tvaru V, ktorý opticky zmenší veľkosť poprsia. Ženy s malým poprsím si, naopak, môžu zvoliť blúzky s okrúhlym výstrihom. Dobrou voľbou sú tu tiež výstrihy do tvaru U alebo výstrih Carmen. Dámy s väčšími krivkami dosiahnu perfektný look vďaka dámskym tričkám s dlhým rukávom a otvoreným blejzrom.

Dámske blúzky v nadmerných veľkostiach od Tchibo majú taktiež vysokú kvalitu

Ak sa rozhodnete kúpiť dámske blúzky v nadmerných veľkostiach od Tchibo, určite si vyberáte produkt vysokej kvality. Pod našou značkou TCM „Tchibo Certified Merchandise“ vám zaručujeme nepretržitú kontrolu kvality a úzku spoluprácu s externými skúšobnými inštitúciami. Naše vysoké štandardy sa taktiež prenášajú aj na všetkých našich dodávateľov a sľubujeme vám, že sa zo svojho nové oblečenia budete môcť tešiť neustále.