Dámska móda na kúpanie: funkčná a elegantná

Od letnej dovolenky s kúpaním v mori až po zimnú návštevu nádherne teplého krytého bazéna je pre pobyt vo vode nevyhnutná atraktívna móda na kúpanie. Dámska móda na kúpanie má momentálne k dispozícii veľký výber rôznych odevných kúskov. Rady ukazujete pokožku v sporých bikinách, chceli by ste pri bazéne relaxovať v elegantných plavkách, alebo hľadáte odolné jednodielne plavky na športovanie vo vode? Objavte tú správnu módu na kúpanie už teraz!

Dámska móda na kúpanie

niekoľko kusov
  • Jednodielne plavky s recyklovaným materiálom
22,99
17,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 17,00 €
-26 %
Jednodielne plavky s recyklovaným materiálom
22,99
17,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Športové jednodielne plavky
22,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Jednodielne plavky
27,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
  • Žabky
9,99
5,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 5,00 €
-49 %
Žabky
9,99
5,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
  • Nohavičky k športovým bikinám
9,99
5,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 5,99 €
-40 %
Nohavičky k športovým bikinám
9,99
5,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
  • Jednodielne plavky so štruktúrovaným povrchom
24,99
18,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 18,00 €
-27 %
Jednodielne plavky so štruktúrovaným povrchom
24,99
18,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Športové jednodielne plavky
19,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov

Vždy dobre oblečená: dámska móda na kúpanie

Plážové oblečenie pre ženy sa líši hlavne strihmi. Bikiny alebo plavky, v ktorých relaxujete hlavne na ležadle a len príležitostne preplávate hotelový bazén, musia vydržať menej ako športové plavky pre ženy, ktoré v nich plávajú dĺžky v bazéne. Tankiny sú úžasne praktické, pretože sa pri opaľovaní nosia ako bikiny a vo vode prekrývajú oblasť žalúdka ako plavky.
Či už chudá, alebo kyprá, vysoká alebo nízka: vhodné plavky alebo bikiny existujú pre každý typ postavy.

Aké bikiny sa hodia k mojej postave?

Nohavičky s obzvlášť vysokým vykrojením na nohy sú ideálne na vizuálne predĺženie krátkych nôh. Brucho môžete skryť bikinami, ktoré siahajú až po pás. Rozmanitosť dámskych vrchných dielov je ešte väčšia: vykúzlite pomocou nariasenia väčšie poprsie alebo zvýraznite svoje krivky so zapínaním okolo krku. Pre bujné poprsie ponúka móda na kúpanie veľké košíčky, ktoré poskytujú optimálnu oporu. Plavkyne nosia športové vrchné diely so skríženými ramienkami.
Pre všetky ženy, ktoré nechcú nosiť bikiny: spoločnosť Tchibo ponúka aj jednodielne plavky v módnom vyhotovení.

Aké plavky robia ženskejšiu postavu?

Ak chcete skryť trošku širšie boky, jednodielne plavky sú v rámci dámskej módy na kúpanie vo všeobecnosti lepšou voľbou. Praktické sú plavky formujúce postavu s miernymi volánikmi v oblasti žalúdka, ktoré telo obopínajú voľnejšie ako plavky prilepené na pokožke. Vysoké percento elastanu tiež zoštíhľuje líniu pása. Ak chcete chlapčenskej postave dodať optické krivky, môžete zvoliť plavky s bočnými výrezmi v látke.

Čomu treba venovať pozornosť pri kúpe dámskej módy na kúpanie

Úzke boky a bujné poprsie? Našťastie si v dnešnej dobe pri kúpe dámskej módy na kúpanie môžete dvojdielne kúsky objednať ako jednotlivé kúsky v rôznych veľkostiach. Samostatne vyberte zodpovedajúce vrchné diely a nohavičky a vložte ich do nákupného košíka v požadovaných veľkostiach. Myslite aj na zladené doplnky: s módnymi šľapkami na nohách a vzdušným pareom okolo bokov sa plavky stanú skvelým outfitom do plážového baru.

Správne pranie dámskej módy na kúpanie

Dámsku módu na kúpanie perte čo najmenej. Tak zabránite vyblednutiu jasných farieb a opotrebovaniu elastického materiálu. Po kúpaní v slanej morskej vode alebo v silne chlórovanom bazéne sa osprchujte pod čistou vodou, aby ste z látky vypláchli soľ a chlór. Pokiaľ sa praniu v práčke nedá vyhnúť, perte dámske plavky maximálne na 30 °C s jemným čistiacim prostriedkom.
Jednodielne plavky a bikiny by ste mali dávať do práčky maximálne na 30 stupňov C. Najlepšie je však plavky prať čo najmenej.

Dámske plavky od spoločnosti Tchibo s kontrolou kvality

Pri objednávaní dámskej módy na kúpanie od spoločnosti Tchibo online si môžete byť vždy isté, že dostanete vysokokvalitný tovar. Zaručuje to pečať TCM (Tchibo Certified Merchandise). Všetky výrobky sú pred opustením fabriky výrobcu starostlivo skontrolované. Všímajte si aj štítok GUT GEMACHT: je skratkou pre všetok tovar z rovnomenného projektu, ktorý podporuje spravodlivých a udržateľných výrobcov po celom svete.
Pečať kvality „GUT GEMACHT“ dokazuje, že vaše bikiny boli vyrobené spravodlivo a udržateľne.