-35 %
Športové legínsy
19,99
12,99
 
Dostupné varianty:
 
-22 %
Multifunkčná taštička s izoláciou, modrá
8,99
6,99
-25 %
Termobunda, tmavomodro-fialová
39,99
29,99
 
Dostupné varianty:
 
-54 %
Ľadvinka
10,99
4,99
-35 %
Outdoorový ruksak
19,99
12,99
niekoľko kusov
Softshellový kabát
54,95
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
-46 %
Cyklistický ruksak
29,99
16,00
-33 %
Magnetické svetlá s LED, 3 ks
8,99
5,99
€/ks 2,00
-43 %
Pončo do dažďa, unisex, tmavomodré
22,99
13,00
-43 %
Pončo do dažďa, unisex, zelené
22,99
13,00
Multifunkčná taštička s izoláciou, modrá
11,99
Prívesky s LED, 3 ks
8,99
€/ks 3,00
Kompaktná čelová lampa
11,99
-40 %
Fľaša na pitie a rozprašovač
9,99
5,99
Funkčné tričko s dlhým rukávom, neónovooranžové
17,99
 
Dostupné varianty:
 
Multifunkčná šatka
7,99
Žiaľ už vypredané
-36 %
Bunda do každého počasia
54,95
34,99
Žiaľ už vypredané
-50 %
Golier z termoflísu
7,99
3,99
-28 %
Multifunkčná šatka, čierna
6,99
4,99
Outdoorový ruksak, červený
27,99
niekoľko kusov
Funkčné tričko s dlhým rukávom, hnedosivé
17,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
-34 %
Ruksak do dažďa
34,99
22,99
Puzdro na smartfón s izoláciou
11,99
Funkčné tričko s dlhým rukávom, šalviovozelené
17,99
 
Dostupné varianty:
 
-34 %
Cyklistická bunda do dažďa
59,95
39,00
 
Dostupné varianty:
 
Magnetické svetlá s LED, 3 ks
8,99
€/ks 3,00
Multifunkčná šatka, čierna
Multifunkčná šatka, neónovooranžová
Multifunkčná šatka, zelená
6,99
6,99
6,99
Vetruvzdorné rukavice
11,99
 
Dostupné varianty:
 
Termočiapka s reflexnou potlačou, čierna
6,99
Termočiapka, čierna
6,99
 
Dostupné varianty:
 
1

Funkčné cyklo oblečenie na každú potrebu

Nezáleží na tom, či chodíte bicyklom len do práce, alebo sa vydávate na celodenné turistické výlety v horách: cyklo oblečenie musí spĺňať rôzne požiadavky. Malo by byť priedušné a malo by pohlcovať pot, teda rýchlo odvádzať z tela vlhkosť, aby ste sa počas jazdy nevychladzovali. Na to je nevyhnutná tepelná izolácia. Podobne ako pri termoske sa medzi telom a odevom nachádza izolačná vrstva vzduchu. Zabezpečuje, aby chlad nevnikal dnu. V obchode Tchibo nájdete veľký výber funkčného cyklo oblečenia pre všetky požiadavky v rôznych dizajnoch.
Mladý muž, ktorý má ako cyklo oblečenie oblečené cyklistické tričko s krátkym rukávom a krátke cyklistické nohavice, jazdí na horskom bicykli v horách.

Tielka s krátkym rukávom a cyklistické nohavice na letnú túru

Samozrejme, aj pri cyklo oblečení existuje vhodný outfit pre každé počasie. V lete prednostne siahnite po nejakom ľahkom funkčnom tielku a cyklistickom tričku s krátkym rukávom. V teplom ročnom období by mali byť ideálne cyklistické nohavice tiež krátke. Ak plánujete dlhší výlet, v ponuke nájdete pohodlné cyklistické nohavice s vypchávaným zadkom. Aj keď jazdíte za slnečného počasia, vždy by ste mali mať pribalenú nejakú ľahkú športovú bundu. Dá sa ľahko zrolovať a zmestí sa do každého ruksaku.
Mladá žena ide zimnou krajinou do kopca na bicykli a má oblečené zimné cyklo oblečenie, ktoré sa skladá z modrej bundy a čiernych nohavíc.

Hrejivý cibuľový vzhľad: vhodné cyklo oblečenie v zime

V zime sa tak ako pri všetkých outdoorových aktivitách uplatňuje pri oblečení princíp cibule, pri ktorom nosíte viaceré vrstvy oblečenia uložené na seba. Pri krátkych trasách, napríklad na ceste do kancelárie, postačí, keď si na každodenné oblečenie oblečiete nohavice alebo bundu odpudzujúcu vietor a vodu. Pri dlhšej ceste je nevyhnutná teplá funkčná spodná bielizeň. Nad to si ako tepelne izolačnú vrstvu oblečte termotričko s dlhým rukávom a termonohavice. Aby ste nevpúšťali dnu vietor a chlad, je najlepšou voľbou priedušná funkčná bunda. S návlekom na krk zostanú krk a hlava pekne v teple a v zime by ste v žiadnom prípade nemali vynechať ani cyklistickú obuv.

Dobrá ochrana v daždivých dňoch

Ak používate bicykel za každého počasia, potrebujete v každom prípade cyklo oblečenie do daždivých dní – a to bundu aj nohavice. Do oblečenia potiahnutého vodotesnými membránami nemôže zvonku vnikať akákoľvek vlhkosť a zároveň zaručuje, že sa nebudete potiť. V obchode Tchibo si online jednoducho objednáte nohavice, plášte a pončá do dažďa v mnohých farbách a vzoroch. Pri škaredom počasí by ste mali mať pri sebe vždy aj kryt proti dažďu na cyklistickú prilbu a ochranu sedla.

Od cyklistickej prilby až po fľašu na pitie: praktické doplnky

Cyklo oblečenie je jedna vec. Pri každodennom jazdení a na väčších cyklotrasách však nesmiete zabudnúť ani na rôzne doplnky. Online obchod Tchibo vám ponúka veľký výber množstva užitočných pomôcok. Cyklistická prilba by mala patriť k základnému vybaveniu v cestnej premávke a nevyhnutný je aj zámok na bicykel, keď ho odstavíte bez dozoru. Batožinu uschováte na cestách najlepšie do vodotesnej cyklistickej tašky alebo ruksaku. A vo fľaši na pitie odolnej proti nárazom a poškriabaniu môžete na cestách zaručene bezpečne prepravovať svoje nápoje.
Mladý pár, ktorý má oblečené krátke cyklo oblečenie a cyklistické prilby, sedí na kmeni stromu a na cyklistickom výlete si dáva v lese pitnú prestávku.

Cyklo oblečenie a spol. v najlepšej kvalite

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. Či cyklo oblečenie, alebo doplnky – v obchode Tchibo máte istotu, že kvalita nie je len prázdnym slovom. Predstavuje ju naša pečať TCM. Tri písmená – jeden prísľub. Pretože TCM znamená „Tchibo Certified Merchandise“ (certifikovaný tovar Tchibo). Naša požiadavka na vysokú kvalitu zahŕňa všetko od obstarávania surovín cez kompletnú výrobu až po predaj. Spolupracujeme iba s vybranými dodávateľmi, ktorí na sto percent spĺňajú naše požiadavky. Pri výrobe našich výrobkov zaručujú pravidelné kontroly kvality dodržiavanie všetkých noriem.
Muž a žena v cyklo oblečení, ktorí stoja na vyhliadke chrbtom k fotoaparátu, držia svoje dieťa uprostred za ruky a dvíhajú ho do výšky.