Šatníkový nábytok vytvorí poriadok v predsieni

Každý hosť vstupuje do vášho bytu a aj ho opúšťa cez predsieň. A vy sami ňou prechádzate viackrát denne. Dostatok dôvodu na to, aby ste ju vybavili pekným šatníkovým nábytkom. Tento jednak vytvorí poriadok a jednak je niečím ako vizitkou vášho osobného štýlu zariadenia. Avšak to, aký nábytok si postavíte do predsiene, závisí aj od dostupného priestoru. Tchibo vám ponúka veľký výber nábytku do predsiene na výber toho najvhodnejšieho!
Nemý sluha
59,95
Celoplošné zrkadlo s rámom, šalviové
159,00
-22 %
Stojan na oblečenie
129,00
99,95
Stojan na oblečenie z masívneho dreva
99,95
Stojan na oblečenie
99,95
-6 %
Úložný regál na topánky
159,00
149,00
Stojan na oblečenie
79,95
-54 %
Skriňa do predsiene
349,00
159,00
-5 %
Vešiaková skriňa s lavicou
339,00
319,00
Vešiak so zrkadlom
139,00
Skladací stojan na oblečenie
79,95
-20 %
Multifunkčná vešiaková skriňa
399,00
319,00
Vešiak s lavicou na sedenie
279,00
Vešiak s panelmi
119,00
-7 %
Vešiak s priehradkami a rôznymi úrovňami
269,00
249,00
-20 %
Polička na kľúče s odkladacou plochou
49,99
39,99
niekoľko kusov
Kovový vešiak »CN3«, čierny
449,00
niekoľko kusov
Kovový vešiak »CN3« s 2 zásuvkami, sivý
399,00
Kovový vešiak »CN3«, sivý
449,00
Stojan na oblečenie
99,95
Komoda »Clara« so zásuvkami a dvierkami, čierna
Komoda »Clara« so zásuvkami a dvierkami, biela
349,00
349,00
Komoda »Clara« so zásuvkami a dvierkami, čierna
Komoda »Clara« so zásuvkami a dvierkami, biela
349,00
349,00
Multifunkčná skriňa do predsiene
549,00
Otvorený vešiak
179,00
Nemý sluha
64,95
Vešiak »Eklund« s úložným priestorom
279,00
Kovový vešiak »CN3« s výklopnou priehradkou, sivý
319,00
Kovový vešiak »CN3«, biely
449,00
Kovový vešiak »CN3« s 2 zásuvkami, čierny
399,00
Kovový vešiak »CN3« s 2 zásuvkami, biely
399,00
1

Nábytok do predsiene – individuálny a praktický

Vstupný priestor vášho bytu vytvára pre návštevníkov prvý dojem o vašom spôsobe života a vašom individuálnom vkuse zariadenia. Preto by ste aj v predsieni mali vytvoriť domácku atmosféru, aj keď to nie je klasický obytný priestor. Pekné kusy šatníkového nábytku sú nielen pútače pohľadu, sú zároveň aj veľmi praktické. V komodách, regáloch a postranných skrinkách možno uskladniť šaty, topánky a mnohé drobnosti každodenného života. Šatníkové stojany sa taktiež postarajú o poriadok. A kreslo v predsieni môžete využiť na obúvanie a vyzúvanie topánok. Mnohí považujú za nevyhnutné aj zrkadlo – či už samostatné alebo vo forme skrinky, to sa musíte rozhodnúť sami podľa priestoru a štýlu.
Vo vstupnom priestore bytu tvorí šatníkový nábytok stojan s vetrovkami, dve stoličky a skrinka.

Šatník – štandardné zariadenie pre vstupný priestor

Spomedzi nábytku do predsiene je šatník takmer nenahraditeľný. Patrí k štandardnému nábytku v každej domácnosti. Klasický je závesný šatník. Redukovaný variant sa skladá z jednoduchej šatníkovej lišty – viac úložného priestoru poskytuje šatníkový panel. Tento je pripevnený na stenu, má niekoľko háčikov a poličku na klobúky. Takýto panel sa zmestí do každej predsiene a je ideálny aj vtedy, keď máte k dispozícii iba málo miesta. Praktický a zároveň dekoratívny je šatníkový strom, na ktorého „konároch“ nájdu svoje miesto vetrovky celej rodiny a jej hostí. V Tchibo nájdete atraktívnu ponuku šatníkového nábytku.
V predsieni je vedľa okna biely šatníkový nábytok.

Šatníkový nábytok do malej predsiene

Ani keď máte malú a úzku predsieň, nemusíte sa zaobísť bez šatníkového nábytku. Využite na uskladnenie oblečenia a topánok praktické vysoké skrinky, ktoré môžu siahať až tesne pod strop miestnosti. Na topánky sa skvele hodia aj sklopné skrinky. Jednotlivé nástenné háky alebo lišta zaberú menej miesta ako šatníkový strom. Tip: So zrkadlami opticky zväčšíte priestor. A vďaka šatníkovým skrinkám s prednými časťami s vysokým leskom sa malá predsieň tiež javí ako väčšia. Vhodný je aj nábytok alebo steny v bielej farbe. Na podlahe dobre ukáže dlhý behúň do predsiene vo svetlých farbách.

Šatníková zostava do predsiene vytvára jednotný vzhľad

Ak máte v predsieni dostatok miesta, ideálna je šatníková zostava určená do predsiene. Príslušný nábytok je navzájom zladený vďaka rovnakému vzhľadu. Šatníková zostava sa často skladá z regálu, komody, šatníkového panela a skrinky na topánky. K praktickej kombinácii patrí v mnohých prípadoch aj zrkadlo. Aký šatníkový nábytok si zvolíte, závisí v rozhodujúcej miere od veľkosti vašej predsiene. Niekedy sa do nej zmestí ešte aj úzka skriňa na šaty alebo komoda. Tak získate množstvo úložného priestoru. V Tchibo si môžete teraz svoju šatníkovú zostavu do predsiene objednať jednoducho online.

Šatníkový nábytok v rôznom dizajne

Nábytok do predsiene je dostupný v rôznych štýloch. S bielou farbou nepokazíte nič – je neutrálna, nadčasová a dá sa dobre kombinovať s farebnými prvkami. To isté platí pre farby ako je čierna a šedá – pôsobia elegantne a všade dobre zapadnú. Naopak, šatníkový nábytok vo vidieckom štýle vyžaruje veľmi útulnú a rustikálnu atmosféru. V kombinácii s tradičnou lavicou na topánky vyzerá obzvlášť príjemne. Pre malé predsiene je perfektný minimalistický alebo priemyselný kovový dizajn. Aby celkový dojem nepôsobil príliš chladne, môžete dosiahnuť príjemné vyváženie pomocou dekoratívnych prvkov, ako sú koberce alebo nepriame osvetlenie.
Útulný šatníkový nábytok: V predsieni slúži na zavesenie kabátov a vetroviek drevený rebrík priečne upevnený na stene.

Pečať kvality

Všetky výrobky od Tchibo majú jedno spoločné: Svoju dobrú kvalitu. Dôkazom toho je pečať TCM, ktorú nájdete aj na vašom šatníkovom nábytku. Za skratkou TCM sa skrýva uvedený prísľub kvality, pretože TCM znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Naším cieľom je, aby ste boli so svojím produktom spokojní a mali z neho dlho radosť. Toto zabezpečujeme nepretržitou kontrolou kvality od nákupu surovín až po predaj.
Muž prichádza domov a práve vstupuje cez vchodové dvere do domu.