S TchiboCard máte voľnú ruku!
Už od 3. mája 2018

Vitajte v novom svete TchiboCard!
Od mája si môžete uplatniť Vernostné zrnká na čokoľvek a zároveň si užívať nové výhody.
Zbierajte a uplatňujte Vernostné zrnká na všetko

Zbierajte a uplatňujte Vernostné zrnká na všetko

Za každé 1 € Vášho nákupu v obchode alebo na tchibo.sk dostanete 2 Vernostné zrnká.* Za 100 Vernostných zrniek získate zľavu 1 €. Zrnkami platíte ako s peniazmi za čokoľvek z našej ponuky. Je len na Vás, koľko Zrniek pri platení využijete – tak v obchode, ako aj v našom e-shope.**
TchiboCard cena

TchiboCard cena

Nakupujte s Vašou kartou vybraný tovar a kávu za zvýhodnené ceny. Každý týždeň si môžete vyberať nové výrobky s atraktívnym zvýhodnením.
Zrnká navyše za vybrané produkty

Zrnká navyše za vybrané produkty

V pravidelných akciách môžete získať dvojnásobné alebo bonusové Zrnká. Zbierajte svoje Zrnká a sami si vyberajte ďalšie cenové zvýhodnenia. Navyše, každý týždeň pre Vás vyberáme niekoľko výrobkov, ktoré môžete získať za lepšie ceny. Na nič nečakajte!
Dni kávy

Dni kávy

Každý 1. a 3. piatok a sobotu v mesiaci si nenechajte ujsť DNI KÁVY v kamenných obchodoch a v e-shope. K dvom baleniam zrnkovej kávy získate jedno balenie zadarmo.
Cafissimo víkend

Cafissimo víkend

Každý posledný víkend v mesiaci môžete v e-shope a kamenných obchodoch využívať CAFISSIMO VÍKEND. K štyrom baleniam kapsúl Vám dáme jedno balenie zadarmo.
Exkluzívne ponuky a akcie s Newsletterom

Exkluzívne ponuky a akcie s Newsletterom

S naším Newsletterom Vám žiadna novinka neunikne. Pravidelne Vás budeme informovať o nových ponukách a akciách – exkluzívne pre držiteľov TchiboCard pripravujeme akcie s bonusovými Zrnkami.

Počet doteraz nazbieraných Zrniek prepočítame tak, aby sa ich hodnota v eurách zachovala a aby mohla byť uplatňovaná podľa nových pravidiel.

Oboznámte sa s podmienkami účasti tu.

* Zrnká zbierate za každých 0,50 € svojho nákupu.
** Zľavu možno uplatniť vo všetkých obchodoch Tchibo a na tchibo.sk od minimálnej hranice 10 Vernostných zrniek. Neplatí to pre partnerské akcie a darčekové karty. Vyplatenie hodnoty zrniek v hotovosti nie je možné.