Domáce potreby – praktickí pomocníci v každodennom živote

Sotva existuje domácnosť, ktorá sa zaobíde bez bežných domácich potrieb. Kuchyňa je v súčasnosti oveľa viac, než len chladnička, sporák a drez. V kúpeľni sa okrem sprchy, umývadla a WC často nachádza aj práčka. Veľké množstvo praktických zariadení uľahčuje náš každodenný život a pomáha nám pri bežných prácach – od varenia, cez pranie, až po upratovanie. V Tchibo nájdete všetko, čo by Vám vo Vašej domácnosti mohlo chýbať.
Kefa na čistenie rúry na pečenie so škrabkou
7,99
Odkvapkávač na riad s odkvapkávacou podložkou
19,99
Vákuové úložné vrecia, 2 ks, kocka
7,99
€/ks 4,00
Čistiaca škrabka
6,99
Čističe odtokov, 2 ks
6,99
€/ks 3,50
Organizér na drez
14,99
Odtokové sitká zo silikónu, 2 ks
5,99
€/ks 3,00
-40 %
Čistiaca kefka s vymeniteľnou hlavou
9,99
5,99
-28 %
Čistiace utierky v kotúči s bambusom
6,99
4,99
Úložný kôš s uchom
44,99
-30 %
Špeciálna kefa na čistenie a utieranie dosucha
9,99
6,99
Zachytávače vodného kameňa, 2 ks
5,99
€/ks 3,00
Obzvlášť úzke vešiaky na šaty, 8 ks, sivé
9,99
€/ks 1,25
Odtokové sitko a zátka
7,99
Organizéry do skrine, 2 ks
7,99
€/ks 4,00
Stolový minivysávač
14,99
Silikónové hubky, 2 ks
6,99
€/ks 3,50
Univerzálna kuchynská kefka
5,99
Handričky na riad, 3 ks
7,99
€/ks 2,66
Kefa na čistenie pohárov a fliaš
9,99
Ultrazvukový čistič
49,99
Silikónové čistiace guľôčky, 4 ks
7,99
€/ks 2,00
Držiak na fľaše do chladničky
6,99
Zachytávače vodného kameňa, 2 ks
5,99
€/ks 3,00
-25 %
Obzvlášť veľký úložný košík
39,99
29,99
Ofukovací štetec 2 v 1
5,99
Truhlica s vekom
39,99
Bezdrôtová nabíjačka, antracitová
14,99
Úložný box na darčekový papier
14,99
Kovový stojan na potreby na umývanie riadu
9,99
1

Čo sú vlastne domáce potreby?

Domáce potreby alebo zariadenia do domácnosti sú mechanické alebo elektrické prístroje, ktoré Vám uľahčujú každodennú prácu alebo dokonca niektoré činnosti zabezpečujú. Patria sem kuchynské spotrebiče, ako napríklad kávovary alebo hriankovače, zariadenia na starostlivosť o bielizeň, ako sú práčky a žehličky, alebo iná domáca elektronika, napríklad vysávače. V súčasnosti sa mnoho týchto pomocníkov v priemernej domácnosti považuje za samozrejmosť, zatiaľ čo iné sú príjemným luxusom, ktorý si už môžete dovoliť aj za nízku sumu. Tchibo Vám pomôže vybrať správne zariadenie pre každý priestor.
Všetko pre kuchyňu: rôzne domáce zariadenia, ako je mixér, kuchynský robot a rýchlovarná kanvica, spolu na pracovnej doske v kuchyni.

Domáce potreby do kuchyne: čo nesmie chýbať?

Dokonca aj v malých kuchyniach s nedostatkom miesta pre prípadné ďalšie zariadenia existuje niekoľko domácich potrieb, ktoré sú akoby súčasťou základnej výbavy. Fanúšikovia horúcich nápojov sa v žiadnom prípade nezaobídu bez kávovaru a rýchlovarnej kanvice. Mikrovlnné rúry sa tiež stávajú čoraz viac súčasťou štandardu moderných domácností, pretože umožňujú rýchle a energeticky úsporné ohrievanie jedál. Vo väčších kuchynských linkách je napríklad miesto aj na umývačku riadu, ktorá Vás odbremení od mimoriadne neobľúbenej pracovnej činnosti. Ak radi veľa varíte a pečiete, má zmysel zaobstarať si multifunkčný kuchynský robot.
Domáce potreby v kúpeľni: matka je učupená vedľa svojho dieťaťa, ktoré stojí v prútenom koši na bielizeň a drží si nad hlavou uterák – s práčkou v pozadí.

Práčka, sušička, žehlička: domáce potreby pre starostlivosť o bielizeň

Práčka je pravdepodobne najdôležitejším predmetom v kúpeľni: Je k dispozícii vo verzii s otváracími dvierkami vpredu alebo ako verzia plnená zvrchu, ktorá sa plní a vyprázdňuje cez horné dvierka. Práčka s plnením spredu sa hodí do každej väčšej kúpeľne, zatiaľ čo práčka s plnením zhora, šetriaca miesto, sa viac odporúča do veľmi malých kúpeľní. Podobná situácia je aj pri sušičkách. Ak chcete sušičku a práčku nainštalovať nad sebou, nie je vhodné zariadenie plnené spredu. Ak máte v kúpeľni veľmi málo miesta, môžete použiť kombinovaný spotrebič – práčku so sušičkou. A na záver, aby Vaša bielizeň nezostala pokrčená, v Tchibo nájdete sortiment žehličiek.

Praktické domáce potreby, ktoré uľahčujú upratovanie

V každej domácnosti sú potrebné práce, ktorým by sme sa radi vyhli. Máme však domácu elektroniku, ktorá uľahčuje náš život. Najmä upratovanie bytu je s vysávačom mnohonásobne jednoduchšie, ako keby sme upratovali metlou, a to predovšetkým pri čistení kobercov alebo behúňov. Pri umývaní okien je vhodnou alternatívou k ručnému stieraniu zariadenie na ich čistenie. Jarné upratovanie môžete samozrejme vybaviť aj tradičným spôsobom. V Tchibo nájdete aj vhodné domáce potreby, ako sú metly, súpravy lopatiek s metličkami a mopy na umývanie podlahy.

Tisíce maličkostí

Sú to títo malí pomocníci v domácnosti, ktorých používame veľmi často bez toho, aby sme sa vôbec nad tým zamysleli. Až keď sa koše na bielizeň, vešiaky na šaty, úložné boxy, vešiaky na uteráky alebo odkvapkávač na dreze zlomia či pokazia, uvedomíme si, koľko drobností používame, aby sme si uľahčili náš každodenný život. Spoločnosť Tchibo sa tomu prispôsobila a ponúka nespočetné množstvo doplnkov do domácnosti, od odtokových sitiek až po prachové valčeky a kozmetické zrkadlá. Aby ste sa vždy mohli spoľahnúť na svojich pomocníkov, pri všetkých našich domácich potrebách sme stavili na vysokú kvalitu, ktorú osvedčujeme našou pečaťou TCM.
Pomocníci v domácnosti v akcii: Kuchynská linka so sporákom, na ktorej stoja dva hrnce, vedľa nich dve panvice a kuchynské náčinie, uložené v dekoratívnom kovovom koši.

Pečať kvality TCM: Zaručená kvalita

Nakupujte v Tchibo, nebudete sklamaní. Zárukou toho je naša pečať kvality TCM. TCM znamená „Tchibo Certified Merchandise“ a sľubuje starostlivé spracovanie materiálov, ako aj komplexnú a neustálu kontrolu kvality, od surovín po hotový výrobok. TCM znamená aj exkluzivitu: všetky domáce potreby, ktoré si u nás môžete zakúpiť, sú vyrábané výhradne pre Tchibo. Navštívte náš online obchod a v našom sortimente nájdete praktických a spoľahlivých pomocníkov do domácnosti pre Váš každodenný život.
Bezpečné predmety pre domácnosť: Matka pečie so svojimi dvoma deťmi v kuchyni – pred ňou sa nachádza plech na pečenie, na ktorom sú poukladané kúsky cesta.