Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen

Privat Kaffee Caffè Crema »Colombia Mombuco«

10,49
€/kg 20,98
vrátane DPH
  • Momentálne nedostupné
  • Ovocný charakter s náznakmi mirabeliek
  • 100% kávové zrnká Arabica z fariem s certifikátom Rainforest Alliance
  • 500g celých zrniek

Privat Kaffee Caffè Crema »Colombia Mombuco«

Číslo produktu 102475
V Kolumbii sa spolu stretajú extrémy flóry a fauny. Táto krajina v Južnej Amerike ale nie je len domovom niektorých najexotickejších vtákov a kolibríkov. Na západe Kolumbie, v tieni stromov guajáv, avokád a banánovníkov má káva pre novú špecialitu „Mombuco“ – skoro ako pôvodný názov obce La Florida – tie najlepšie podmienky na pestovanie.

Či sú to celé zrnká alebo kapsule Grand Classé od Cafissimo –„Mombuco“ bude rozmaznávať Vaše chuťové poháriky v dvoch rôznych, svetlejšie pražených variáciách kávy Caffè Crema. Jej ovocný charakter a jemné náznaky mirabeliek sa postarajú o perfektný pôžitok z kávy.

Detaily výrobku:

Obsah: 500 g
Intenzita: 3
Pražená zrnková káva


Káva je balená v ochrannej atmosfére.
Kávu skladujte v suchu a chlade.
Určite ste si už pri nákupe všimli zelenú žabku – logo organizácie Rainforest Alliance, lenže čo toto logo vlastne znamená?

Organizácia Rainforest Alliance sa usiluje o ochranu citlivých ekosystémov, ako je napríklad fauna a flóra, a podporuje trvalo udržateľné obhospodarovanie krajiny. K tomu patria aj primerané životné a pracovné podmienky pre pestovateľov kávy a ich rodiny.

Pri našich kávových výrobkoch s logom zelenej žabky môžete mať istotu, že boli vyrobené ekologickým a spoločensky prijateľným spôsobom.

Ďalší dôležitý krok k 100 % trvalej udržateľnosti v Tchibo. Sme na ceste – vydajte sa na ňu s nami.
100 % Tchibo Arabica

Už viac než 60 rokov hľadajú naši odborníci na kávu na celom svete najlepšie druhy kávy, vďaka ktorým sú kávy značky Tchibo také jedinečné.

Spoločnosť Tchibo vyberá pre svoje kávy 100 % plody vysokokvalitnej kávy Arabica.

Prívlastok Tchibo Arabica si zaslúži len tá najlepšia káva, ktorej plody pomaly dozrievajú a ako červené kávové čerešne sa starostlivo zberajú a spracúvajú vo vybraných pestovateľských oblastiach.
Spoločnosť Tchibo prikladá kvalite zošľachťovania kávy rovnaký význam ako výberu surovej kávy, a tým umožňuje, aby ste si v kávach Tchibo mohli vychutnať rôznorodosť až 800 charakteristických kávových vôní.

Praženie

Spoločnosť Tchibo praží každý druh kávy oddelene, až potom naši odborníci na praženie kávy s bohatými skúsenosťami a profesionálnym inštinktom zostavujú špeciálne zmesi Tchibo.
Vychutnajte si 100 % kávu Tchibo Arabica a zdieľajte našu vášeň pre najlepšiu kávu v každej šálke.

Číslo produktu:

102475

Doručovacia adresa:

  • Fakturačná adresa
  • Iná doručovacia adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Pobočka

Vrátenie tovaru:

Doručené výrobky je možné vrátiť do 30 dní od doručenia.