Písací stôl: Pracujte ergonomicky a dobre organizovane

Čo rozumiete pod písacím stolom, závisí od toho, na čo ho potrebujete. Kto len občas vybavuje svoje papiere doma a potrebuje odkladací priestor na podklady, ten má iné predstavy o písacom stole než ten, kto ho pravidelne používa na prácu a denne za ním sedí viacero hodín. V Tchibo sú dostupné oba: malý písací stôl pre domácnosť a komfortný model do pracovne.
-30 %
Písací stôl s úložným priestorom
199,00
139,00
-20 %
Dizajnový stôl vo vzhľade kameňa s kovovou konštrukciou
349,00
279,00
-20 %
Konzolový stolík s moderným dizajnom
249,00
199,00
  • Kancelárska stolička, svetlosivá
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
149,00
Náhľad
Kancelárska stolička, svetlosivá
Prvok z našej série nábytku v severskom štýle
149,00
Základný písací stôl
179,00
Písací stôl so zásuvkou
319,00
Kovový písací stôl »CN3« s výklopnými dvierkami, sivý
Kovový písací stôl »CN3« s výklopnými dvierkami, čierny
Kovový písací stôl »CN3« s výklopnými dvierkami, biely
349,00
349,00
349,00
Kovový písací stôl »CN3« s výklopnými dvierkami, sivý
Kovový písací stôl »CN3« s výklopnými dvierkami, čierny
Kovový písací stôl »CN3« s výklopnými dvierkami, biely
349,00
349,00
349,00
Skrinka s vysúvateľnou pracovnou plochou
249,00
Stôl s rýchlo namontovateľnými nohami
319,00
Sekretár »Eklund« so zásuvkami
299,00
Sekretár a písací stôl
319,00
Multifunkčný stôl
339,00
Trojuholníkový stôl
179,00
Kovový písací stôl »CN3« s výklopnými dvierkami, sivý
Kovový písací stôl »CN3« s výklopnými dvierkami, čierny
Kovový písací stôl »CN3« s výklopnými dvierkami, biely
349,00
349,00
349,00
-21 %
Konzolový písací stôl
229,00
179,00
Písací stôl v tvare lichobežníka
279,00

Písací stôl pre domácnosť

Ak hľadáte písací stôl, na ktorom by ste mohli doma vybavovať administratívu, bude tento písací stôl stáť pravdepodobne v obývačke alebo v jedálni. Vlastná pracovňa, resp. kancelária v takomto prípade nie je potrebná. To však zahŕňa aj skutočnosť, že stôl by nemal zaberať príliš veľa miesta a mal by byť opticky atraktívny. Praktický a pekný zároveň je malý písací stôl z dreva alebo variant z nožičiek alebo spodných skriniek s doskou stola zo skla, dreva alebo drevotrieskovej dosky.

Písací stôl s vlastným úložným priestorom

Atraktívnosť písacieho stola zvýrazňuje aj to, že nie je zaprataný papiermi a rôznymi drobnosťami. Ideálne sú skrinkové prvky so zásuvkami ako spodnou konštrukciou, nadstavcom alebo príslušným regálovým prvkom. Na uschovanie dokumentov slúžia praktické stojaté organizéry, na kancelárske svorky, lepiace pásky a iné drobnosti sú ideálne malé zásuvkové boxy. Množstvo príslušenstva na udržanie poriadku na písacom stole nájdete v sortimente Tchibo. Poobzerajte sa v online predajni a vyberte si k vášmu zariadeniu praktické organizéry!

Všetko okolo písacieho stola

Ak sa rozhodnete pre jednoduchý variant písacieho stola bez spodnej konštrukcie, napríklad sklenú dosku na elegantných kovových nohách, musíte si vytvoriť odkladací priestor inde. Najjednoduchším riešením je postaviť písací stôl vedľa regálu, v ktorom sú rezervované viaceré priehradky na organizéry, faktúry, lepiacu tyčinku, poštové známky a písacie potreby. Alternatívne sa núka štýlová komoda s malými a veľkými priečinkami. Ak chcete, aby na doske vášho písacieho stola bolo čo najviac voľného miesta, je pre laptop alebo počítač ideálny samostatný malý počítačový stolík, ktorý je možné ideálne výškovo nastaviť.

Písací stôl pre pravidelnú prácu a do kancelárie

Ak pracujete z domu alebo máte zariadenú kanceláriu, sú požiadavky na písacie stoly úplne iné. Pokiaľ ide o kancelársky nábytok, dôraz sa kladie na funkčnosť. Písací stôl musí byť dostatočne veľký na monitor, klávesnicu, potrebné podklady a zopár drobností. Obzvlášť veľa miesta ponúka rohový písací stôl v tvare L, ktorý tiež optimálne využíva priestor v miestnosti. Niektoré modely majú s integrovanou spodnou konštrukciou alebo regálovým prvkom zároveň dostatok miesta aj pre tlačiareň, kancelárske potreby a šanóny na spisy. Tip: Rušivému neporiadku, ktorý tvoria popreplietané káble pod písacím stolom, spraví koniec box na usporiadanie káblov – chytré kancelárie!

Pri písacom stole dbajte na výšku a správne držanie tela

V Tchibo nájdete veľký výber kancelárskych stolov, ktoré sú určené na koncentrovanú a trvalú prácu. Patria k nim aj výškovo prestaviteľné písacie stoly, pretože tieto sú dobrým riešením, keď ide o ergonomickú polohu sedenia. Kancelárska stolička písací stôl majú byť navzájom výškovo zosúladené tak, aby ste mali rovný chrbát, plecia spustené a aby vaše predlaktia voľne spočívali na doske stola. Ak koketujete s písacím stolom na pevných nohách, môžete si vybrať kancelársku stoličku s možnosťou prestavenia výšky, pri ktorej sa v ideálnom prípade dá prispôsobiť ešte aj operadlo.

Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Kvalita znamená v Tchibo vysoko kvalitné materiály a spracovanie. Z toho vyplýva dlhá životnosť. Šetria sa tým prírodné zdroje a chráni životné prostredie. Pre našich zákazníkov vyplýva dodržanie kvalitatívnych požiadaviek z pečate TCM, čo je skratka pre „Tchibo Certified Merchandise“. Práve pri písacích stoloch a ostatnom nábytku kladieme veľký dôraz na udržateľne vyrobené drevo. Označenie „S drevom certifikovaným FSC®“ vám zaručuje pôvod zo zodpovedného lesného hospodárstva.