Potreby pre chovateľov na zaručenie správneho chovu

Domáce zvieratká obohacujú naše životy a častokrát nám prinášajú nezabudnuteľné zážitky. Aby sa Vaše domáce zvieratká cítili čo najlepšie, je potrebné zabezpečiť správne vybavenie a príslušenstvo pre ich chov. A to od psieho pelechu až po miesto na hranie. Domáce zvieratká potrebujú špeciálne vybavenie. V Tchibo nájdete veľký výber kvalitných potrieb pre chovateľov, ktoré spĺňajú Vaše požiadavky. Prejdite si teraz náš sortiment a objavte to pravé pre Vášho domáceho miláčika.
Hračka pre psy »Loptička s maškrtami«
7,99
Pulóver pre psy
11,99
Koberček na stimuláciu čuchu pre domácich maznáčikov
14,99
2-dielna súprava hračiek pre psy
11,99
€/ks 6,00
Kukaňa pre mačky s vankúšom
22,99
Súprava hračiek pre mačku
8,99
Lietajúci disk pre psy
7,99
Hračka pre mačky »Hrkálka«
9,99
-38 %
Vôdzka pre psy s reflexnými prvkami
12,99
7,99
Mäkká deka pre psy
12,99
Bunda pre psa
29,99
-25 %
Pelech pre mačky
39,99
29,99
Kôš pre domáceho maznáčika s vankúšom
29,99
Taška na prenášanie zvierat
39,99
Hračka pre mačky s kocúrnikom
11,99
Taštička na maškrty pre psy
9,99
Pelech pre psy, veľký
Pelech pre psy, malý
59,95
39,99
Hračka pre psy »Lano«
11,99
Župan pre psy
14,99
-9 %
Taštička na venčenie psa
10,99
9,99
Hračka pre psov
10,99
Pásky na labky s reflexnými prvkami, 4-dielna súprava
7,99
€/ks 2,00
-16 %
Skladacia miska pre psy
11,99
10,00
Pelech pre psy, veľký
Pelech pre psy, malý
59,95
39,99
Loptičky na hranie pre psy, 2-dielna súprava
7,99
€/ks 4,00
niekoľko kusov
-12 %
Čistiaca kefka pre zvieratá
7,99
7,00
niekoľko kusov
Hračka pre mačky »Ryby«, 3 ks
7,99
€/ks 2,66
niekoľko kusov
-19 %
Hracia podložka s vodou pre psy
24,99
20,00
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Okrúhla vôdzka pre psy, cca 10 m
22,99
niekoľko kusov
Hračka pre psy na ťahanie a trhanie
9,99
1

Potreby pre chovateľov – základné vybavenie

Aby si Váš domáci miláčik čo najskôr obľúbil svoj nový domov, je potrebné zvážiť a zabezpečiť hneď niekoľko vecí. Ak je Vaším novým domácim miláčikom práve pes, v prvom rade je dôležité vybrať správne miesto a pelech na spanie. Pelech s útulnou dekou a vankúšikom zabezpečí, že sa psík bude v novom neznámom prostredí cítiť pohodlne a isto. Medzi základnú výbavu patrí nepochybne správna miska na krmivo vyrobená z pevného materiálu, ktorú môžete umiestniť napríklad aj do kuchyne. Uistite sa, že je miska dostatočne veľká, aby sa do nej zmestilo požadované množstvo krmiva. Protišmyková podložka zabezpečí, že miska bude pevne stáť na svojom mieste, a Vy sa nemusíte obávať, že ju nájdete na druhom konci bytu.

Chcú sa iba hrať

Spánok a jedlo nie sú jedinými potrebami Vášho domáceho miláčika. Pre jeho zdravý vývoj je dôležité zvýšiť a povzbudzovať inštinkt pre hru. Vďaka rôznym hračkám, ktoré nájdete v Tchibo, ako napríklad hračky na ťahanie, rôzne plyšové hračky alebo hračky na hádzanie, môžete so svojím domácim miláčikom nadviazať priateľský vzťah. Kvalitné vôdzky zabezpečia, aby sa psík vonku cítil komfortne a zároveň mal dostatok voľnosti. Či už počas prechádzky alebo iba doma na záhrade.

Pre psíkov aj pre mačičky. Výhodné potreby pre chovateľov.

Je pravda, že spoločnosť nám v našich domácnostiach nerobia iba psy. Mačičky taktiež obľubujú prítomnosť ľudí a veľmi rady sa stávajú súčasťou našich životov. To, čo prepsíkov, platí aj pre mačičky. Medzi základné vybavenie správneho majiteľa mačky patrí nepochybne pohodlné miesto na spanie, miska na krmivo a v neposlednom rade hračky. Mačky, ktorých prirodzený inštinkt je škriabať pazúrikmi, môžu tak práve u Vás doma poškriabať a zničiť nábytok. Vyhnite sa tomuto problému ešte včas a zabezpečte presne to, čo Vaša mačička potrebuje.

Potreby pre chovateľov na zabezpečenie správnej starostlivosti

Domáce zvieratká sú našimi chlpatými spoločníkmi. Rôzne plemená psov a mačiek sa môžu líšiť práve druhom srsti a starostlivosťou o ňu. Aj keď sa určité zvieratá dokážu o svoju srsť postarať aj samy, niektoré dlhosrsté plemená môžu mať rôzne problémy so zauzlením srsti. V takomto prípade musíte svojmu domácemu miláčikovi pomôcť práve Vy. A to úplne jednoducho pomocou kvalitnej kefky alebo rukavice na srsť. V čase, keď zvieratám vypadáva srsť, je potrebné ich častejšie česať, a tak regulovať vypadávanie srsti. Počas toho obdobia sa odporúča, aby ste mačku česali buď každý alebo každý druhý deň.

Objavujte a nakupujte potreby pre chovateľov online

Príchod nového zvieratka je vzrušujúcim zážitkom. Pri nákupe správneho vybavenia pre Vaše zvieratko by ste sa mali cítiť podobne. Práve preto nájdete v Tchibo neobmedzené možnosti výberu potrieb pre chovateľov, a to jednoducho online. V širokej ponuke nájdete to pravé pre Vaše domáce zvieratko, aby sa mohlo v novom domove cítiť od začiatku iba príjemne. Jednoducho si nájdite to, čo potrebujete, objednajte a my Vám to doručíme priamo k Vám domov.

Prísľub kvality Tchibo

Potreby pre chovateľov by mali byť v každom prípade dostatočne trvácne a mali by sa ľahko čistiť. Aby si psy aj mačičky mohli čo najdlhšie užívať svoje pelechy a ďalšie vybavenie, Tchibo zaručuje kvalitu a praktické používanie výrobkov skryté pod značkou TCM. Náš certifikovaný tovar Tchibo podlieha prísnym výrobným kritériám. Pri nákupe potrieb pre chovateľov si taktiež dávajte pozor aj na označenia ako „odolné proti slinám“ alebo „šetrné k zubom“. Dôverujte našim výrobkom a nájdite ideálne pelechy, misky a ďalšie potreby pre Vaše domáce zvieratká.