Potreby pre chovateľov na zaručenie správneho chovu

Domáce zvieratká obohacujú naše životy a častokrát nám prinášajú nezabudnuteľné zážitky. Aby sa Vaše domáce zvieratká cítili čo najlepšie, je potrebné zabezpečiť správne vybavenie a príslušenstvo pre ich chov. A to od psieho pelechu až po miesto na hranie. Domáce zvieratká potrebujú špeciálne vybavenie. V Tchibo nájdete veľký výber kvalitných potrieb pre chovateľov, ktoré spĺňajú Vaše požiadavky. Prejdite si teraz náš sortiment a objavte to pravé pre Vášho domáceho miláčika.
Vôdzka pre psy na turistiku a beh
19,99
Podložka pre psy, rýchloschnúca
19,99
niekoľko kusov
Podložka pod misku na kŕmenie z netkanej textílie
9,99
niekoľko kusov
Deka pre psy
31,99
Vôdzka pre psy s reflexnými prvkami
12,99
Hracia podložka s vodou pre psy
24,99
-12 %
Kefa na vyčesávanie krátkej srsti
7,99
7,00
Hračka pre psy »Konár«
9,99
niekoľko kusov
-24 %
Zvieratká na hranie pre psy, 2 ks
7,99
6,00
€/ks 3,00
niekoľko kusov
-19 %
Reflexná vesta pre psy
14,99
12,00
Lietajúci tanier pre psy
10,99
-12 %
Hračka pre mačky »Ryby«, 3 ks
7,99
7,00
€/ks 2,33
niekoľko kusov
-14 %
Prívesok s LED na obojok pre psy
6,99
6,00
niekoľko kusov
Loptičky na hranie pre psy, 2-dielna súprava
7,99
€/ks 4,00
Hračka pre psy plnená maškrtami
9,99
XL postroj pre psy
31,99
-33 %
Šatka na krk pre psy
5,99
4,00
Skladacia miska pre psy
11,99
niekoľko kusov
-17 %
Pelech pre mačky
39,99
33,00
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-16 %
Kefa na zvieraciu srsť
5,99
5,00
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-24 %
Čistiaca kefka pre zvieratá
7,99
6,00
niekoľko kusov
Kabát pre psy
19,99
niekoľko kusov
Rukavica na starostlivosť o srsť 2 v 1
7,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Lietajúci tanier pre psy
7,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Jazdecká deka proti hmyzu USG
19,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-12 %
Pásky na labky s reflexnými prvkami, 4-dielna súprava
7,99
7,00
€/ks 1,75
niekoľko kusov
Pulóver pre psy
11,99
Župan pre psy
14,99
niekoľko kusov
Hračka pre mačky »Hrkálka«
9,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-49 %
Cestovná súprava na krmivo
9,99
5,00
niekoľko kusov
1

Potreby pre chovateľov – základné vybavenie

Aby si Váš domáci miláčik čo najskôr obľúbil svoj nový domov, je potrebné zvážiť a zabezpečiť hneď niekoľko vecí. Ak je Vaším novým domácim miláčikom práve pes, v prvom rade je dôležité vybrať správne miesto a pelech na spanie. Pelech s útulnou dekou a vankúšikom zabezpečí, že sa psík bude v novom neznámom prostredí cítiť pohodlne a isto. Medzi základnú výbavu patrí nepochybne správna miska na krmivo vyrobená z pevného materiálu, ktorú môžete umiestniť napríklad aj do kuchyne. Uistite sa, že je miska dostatočne veľká, aby sa do nej zmestilo požadované množstvo krmiva. Protišmyková podložka zabezpečí, že miska bude pevne stáť na svojom mieste, a Vy sa nemusíte obávať, že ju nájdete na druhom konci bytu.

Chcú sa iba hrať

Spánok a jedlo nie sú jedinými potrebami Vášho domáceho miláčika. Pre jeho zdravý vývoj je dôležité zvýšiť a povzbudzovať inštinkt pre hru. Vďaka rôznym hračkám, ktoré nájdete v Tchibo, ako napríklad hračky na ťahanie, rôzne plyšové hračky alebo hračky na hádzanie, môžete so svojím domácim miláčikom nadviazať priateľský vzťah. Kvalitné vôdzky zabezpečia, aby sa psík vonku cítil komfortne a zároveň mal dostatok voľnosti. Či už počas prechádzky alebo iba doma na záhrade.

Pre psíkov aj pre mačičky. Výhodné potreby pre chovateľov.

Je pravda, že spoločnosť nám v našich domácnostiach nerobia iba psy. Mačičky taktiež obľubujú prítomnosť ľudí a veľmi rady sa stávajú súčasťou našich životov. To, čo prepsíkov, platí aj pre mačičky. Medzi základné vybavenie správneho majiteľa mačky patrí nepochybne pohodlné miesto na spanie, miska na krmivo a v neposlednom rade hračky. Mačky, ktorých prirodzený inštinkt je škriabať pazúrikmi, môžu tak práve u Vás doma poškriabať a zničiť nábytok. Vyhnite sa tomuto problému ešte včas a zabezpečte presne to, čo Vaša mačička potrebuje.

Potreby pre chovateľov na zabezpečenie správnej starostlivosti

Domáce zvieratká sú našimi chlpatými spoločníkmi. Rôzne plemená psov a mačiek sa môžu líšiť práve druhom srsti a starostlivosťou o ňu. Aj keď sa určité zvieratá dokážu o svoju srsť postarať aj samy, niektoré dlhosrsté plemená môžu mať rôzne problémy so zauzlením srsti. V takomto prípade musíte svojmu domácemu miláčikovi pomôcť práve Vy. A to úplne jednoducho pomocou kvalitnej kefky alebo rukavice na srsť. V čase, keď zvieratám vypadáva srsť, je potrebné ich častejšie česať, a tak regulovať vypadávanie srsti. Počas toho obdobia sa odporúča, aby ste mačku česali buď každý alebo každý druhý deň.

Objavujte a nakupujte potreby pre chovateľov online

Príchod nového zvieratka je vzrušujúcim zážitkom. Pri nákupe správneho vybavenia pre Vaše zvieratko by ste sa mali cítiť podobne. Práve preto nájdete v Tchibo neobmedzené možnosti výberu potrieb pre chovateľov, a to jednoducho online. V širokej ponuke nájdete to pravé pre Vaše domáce zvieratko, aby sa mohlo v novom domove cítiť od začiatku iba príjemne. Jednoducho si nájdite to, čo potrebujete, objednajte a my Vám to doručíme priamo k Vám domov.

Prísľub kvality Tchibo

Potreby pre chovateľov by mali byť v každom prípade dostatočne trvácne a mali by sa ľahko čistiť. Aby si psy aj mačičky mohli čo najdlhšie užívať svoje pelechy a ďalšie vybavenie, Tchibo zaručuje kvalitu a praktické používanie výrobkov skryté pod značkou TCM. Náš certifikovaný tovar Tchibo podlieha prísnym výrobným kritériám. Pri nákupe potrieb pre chovateľov si taktiež dávajte pozor aj na označenia ako „odolné proti slinám“ alebo „šetrné k zubom“. Dôverujte našim výrobkom a nájdite ideálne pelechy, misky a ďalšie potreby pre Vaše domáce zvieratká.