Organizéry organizujú každodenný život

Poriadok je vraj polovica života. A niekedy človeku skutočne pripadá, akoby polovicu svojho času trávil upratovaním. Našťastie, existuje niekoľko praktických organizérov v najrôznejších tvaroch a veľkostiach. Od škatuliek cez úložné boxy na príbory až po boxy na káble: Organizéry sa starajú o to, aby boli veci každodenného života vždy poruke a upratané. V Tchibo nájdete veľa týchto praktických výrobkov celkom jednoducho online.
2 cestovné organizéry
11,99
€/ks 6,00
  • Úložné puzdro na šperky
14,99
9,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 9,99 €
-33 %
Úložné puzdro na šperky
14,99
9,99
  • Organizéry do skrine, 2 ks
10,99
7,99
€/ks 4,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 7,99 €
-27 %
Organizéry do skrine, 2 ks
10,99
7,99
€/ks 4,00
Úložné boxy do zásuviek, 2 ks, veľké
9,99
€/ks 5,00
Veľká úložná taška
14,99
Veľká taška na lôžkoviny
14,99
Úložná škatuľa s vekom, sivá
11,99
Úložné boxy do zásuviek, 2 ks, stredne veľké
8,99
€/ks 4,50
Úložná škatuľa s vekom, svetlosivá
11,99
niekoľko kusov
  • Box na nástroje
10,99
9,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 9,00 €
-18 %
Box na nástroje
10,99
9,00
niekoľko kusov
  • Súprava úložných boxov s priehľadným okienkom
34,99
27,99
€/ks 9,33
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 27,99 €
-20 %
Súprava úložných boxov s priehľadným okienkom
34,99
27,99
€/ks 9,33
  • Pletený kôš s 2 uchami, veľký
39,99
27,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 27,99 €
-30 %
Pletený kôš s 2 uchami, veľký
39,99
27,99
Veľká úložná taška
14,99
Vešiaky na šaty s výstužou v oblasti ramien, 4 ks
7,99
Obzvlášť úzke vešiaky na šaty, 6 ks, béžové
9,99
Obzvlášť úzke vešiaky na šaty, 6 ks, čierne
9,99
Veľká taška na lôžkoviny
14,99
Skladacie vedro
11,99
Skladací kôš na bielizeň
39,99

Pri potravinách všetko pod dohľadom: Organizéry v kuchyni

V mnohých kuchyniach sa nájdu zastrčené kúty skrývajúce zabudnuté potraviny. Nič také byť nemusí: S trochou dobrej vôle a s pár praktickými úložnými boxmi tomu možno zabrániť. Trebárs v úložných skriniach si môžete udržiavať prehľad s organizérmi, ktoré vám umožnia roztriediť napríklad polievky v sáčku a pod. do rôznych priehradiek. Aj v chladničke si môžete svoje potraviny usporiadať rýchlo a jednoducho. Syr a saláma sú napríklad na dobrom mieste na servírovacej doske s príklopom. Ovocie sa poteší, ak sa dostane z plastového obalu do chladničkového koša. S takýmito organizérmi sa v kuchyni postaráte nielen o prehľad, ale aj o hygienu.
Organizéry do skrine: Pohľad do otvorenej skrine na šaty, ktorá je vďaka závesným systémom, zásuvkám, rôznym škatuliam a boxom pekne usporiadaná.

Už žiadne haldy oblečenia vďaka praktickému skriňovému príslušenstvu

Organizéry môžu v domácnosti toho veľa zmeniť, napríklad pri skladovaní vášho oblečenia. Pravdepodobne to poznáte: V istej chvíli sa v spálni nakopí oblečenie, ktoré používate, či už na stoličke alebo na podlahe. S niekoľkými organizérmi sa postaráte o to, aby ste vždy všetko mali poruke. Od držiakov na nohavice cez vešiak na doplnky až po priehradky v zásuvkách na ponožky: V Tchibo nájdete zopár artiklov, ktoré sa postarajú o to, aby kopy oblečenia rýchlo a natrvalo zmizli.
Organizéry do zásuvky: Detailný záber na ruky ženy, ktorá odkladá opasok do zásuvky so zásuvkovým organizérovým systémom.

Vneste poriadok do zásuvky

Na prvý pohľad sa zdá, akoby zásuvky boli dokonalými organizérmi. Keď však občas niektorú z nich otvoríte, až sa zľaknete. Najmä káble, kľúče, hračky a skrutky majú sklon vytvoriť v zásuvke dokonalý neporiadok. Zásuvky sa preto oplatí usporiadať pomocou boxov alebo šachovnicových priehradiek. Kto je trochu kreatívnejší, vytvorí si vlastné priehradky z kartónu alebo využije starý držiak na vajíčka. Takto si vždy zachováte prehľad.

Boxy, misky, koše: organizéry na všetky príležitosti

Skutočnou klasikou medzi organizérmi sú jednoduché boxy. Dostupné sú s vekom alebo bez veka, drevené, plastové alebo kovové. Rôznorodosť boxov je veľká a možno ich nájsť v mnohých regáloch. V závislosti od štýlu zariadenia môžete aj koše použiť v úlohe organizérov. Koše ako organizéry sa v poslednom čase znovu dostávajú do módy a vášmu domovu poskytujú prirodzený šarm. A keď uprednostňujete osobný štýl, môžete na skladovanie použiť rôzne misky. Fantázii sa medze nekladú – vyskúšajte Upcycling a vytvorte si svoje vlastné organizéry!

Tieto organizéry prospejú každej kancelárii

Na písacom stole doma alebo v kancelárii je uprataná atmosféra obzvlášť dôležitá. Za pomoci niekoľkých praktických organizérov sa môžete dokonale koncentrovať na prácu. Box na usporiadanie káblov sa napríklad postará o to, aby sa množstvo nabíjacích káblov vašich rôznych inteligentných prístrojov navzájom nepomiešalo. Odkladacie priehradky a organizéry vám pomôžu udržiavať poriadok v každodennom množstve papierov. Skrátka: S Tchibo bude vaša kancelária vždy usporiadaná a svoje písacie potreby budete mať poruke bez dlhého hľadania.
Otvorená skriňa s rôznymi bielymi boxmi a košmi, ktoré sa starajú o poriadok.

Organizéry zaručene bez škodlivých látok vďaka pečati TCM

Od úložného koša po vešiak na nohavice: V Tchibo nesú všetky organizéry pečať TCM. Tieto tri písmená znamenajú „Tchibo Certified Merchandise“ a zaručujú náš vysoký štandard kvality. To znamená, že zaručene žiaden z našich výrobkov neobsahuje škodlivé látky. Kontrolu zabezpečujeme vždy aspoň u jedného nezávislého inštitútu. Práve pri plastových organizéroch si môžete byť istí: Výrobky Tchibo sú neškodné a neobsahujú žiadne škodlivé látky.
Všetko upratať: Malé dievčatko, sediace na posteli, odkladá oblečenie do veľkých boxov – organizérov.