Zbohom komoda - vitaj nízka skrinka!

Skrinky rôznych veľkostí postupne v našich obývacích izbách a spálňach nahrádzajú tradičné komody. Skriňový nábytok sa vďaka svojmu modernému nádychu a praktickej elegancii stal obľúbeným kusom nábytku. Tieto multifunkčné kúsky ponúkajú ďalší úložný priestor a dá sa s nimi dobre pracovať aj pri vytváraní konkrétneho štýlu miestnosti. Súčasťou našej ponuky sú aj nízke skrinky. Používajú sa najmä ako univerzálne úložné priestory. Zistite, na čo by ste sa pri nákupe v Tchibo mali zamerať!
  • Skrinka pod televízor s kolieskami
219,00
119,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 119,00 €
-45 %
Skrinka pod televízor s kolieskami
219,00
119,00
  • Nízka skrinka »Eklund« s dvierkami a otvorenou priehradkou
279,00
189,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 189,00 €
-32 %
Nízka skrinka »Eklund« s dvierkami a otvorenou priehradkou
279,00
189,00
niekoľko kusov
  • Nízka skrinka s 2 dvierkami a 2 otvorenými priehradkami
229,00
129,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 129,00 €
-43 %
Nízka skrinka s 2 dvierkami a 2 otvorenými priehradkami
229,00
129,00
niekoľko kusov
  • Nízka skrinka s posuvnými dvierkami
279,00
149,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 149,00 €
-46 %
Nízka skrinka s posuvnými dvierkami
279,00
149,00
  • Nízka skrinka s posuvnými dvierkami
279,00
149,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 149,00 €
-46 %
Nízka skrinka s posuvnými dvierkami
279,00
149,00
Kovová nízka skrinka »CN3« s výklopnými priehradkami, sivá
399,00
  • Nízka skrinka »Clara«
399,00
249,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 249,00 €
-37 %
Nízka skrinka »Clara«
399,00
249,00
Nízka skrinka »Bekeson«
319,00
Nízka skrinka
319,00
Nízka skrinka »Finnsbo«
449,00
Odkladacia skrinka »Finnsbo« s lamelovým vzhľadom
499,00
Čoskoro opäť v predaji
Kovová nízka skrinka »CN3« s výklopnými priehradkami, čierna
399,00
Čoskoro opäť v predaji

Nízka skrinka – názov hovorí za všetko

Nadrozmerné skrinkové steny a robustné komody sú minulosťou: ak sa zameriavate na moderný a jednoduchý štýl zariaďovania, bez nízkych skriniek sa nezaobídete. Ako naznačuje ich názov (low = nem. niedrig), nízke skrinky sa vyznačujú malou výškou. Keďže tieto kusy nábytku sú roztiahnuté do šírky, ponúkajú dostatok úložného priestoru a možno ich použiť aj na sedenie. Nízke skrinky sa najčastejšie nachádzajú v obývačke, ako aj v spálňach a detských izbách, pretože sa skvele hodia ako klasické stolíky pod televízory. Malé skrinky sa však výborne hodia aj do predsiene - napríklad ako úložný priestor na topánky!
Praktický úložný priestor: elegantná nízka skrinka s bielou hornou časťou a tmavými drevenými prvkami, na ktorej je umiestnený televízor, malé boxy a ďalšie multimediálne zariadenia.

Nízka skrinka ako multimediálne centrum

Nízka skrinka slúži ako praktická odkladacia plocha a ponúka dostatok priestoru na multimediálne zariadenia. Vďaka rozmerom vo výške kolien, sú televízor, herná konzola, DVD alebo Blu-ray prehrávač, dokonale prispôsobené výške Vášho gauča alebo postele. Dostanete tak skvelý výhľad na obrazovku – ideálne na relax a odpočinok na pohovke! Televízne skrinky sú spravidla už výrobcom navrhnuté ako multimediálny nábytok: vďaka priehlbinám v zadnej stene, budú všetky káble prehľadne uložené a vyvedené von. Televízne boxy, či herné konzoly, môžete v závislosti od modelu prehľadne uložiť do zásuvky, alebo na jednu z políc.
Nízka skrinka môže slúžiť aj ako originálny doplnok - červená nízka doska, na ktorej sú uložené dve vázy, knihy a stojan na lampu, stojí pri stene miestnosti.

Nízke skrinky - nielen praktické, ale aj štýlové

Tieto praktické časti nábytku sú k dispozícii v rôznych materiáloch. Nízke drevené skrinky patria k originálnym dizajnovým kúskom a skvele sa hodia k existujúcim nábytkovým zostavám. Nízke dosky z masívneho dreva v štýle vidieckeho domu sú nielen elegantným doplnkom, ale vytvárajú aj útulnú atmosféru. Nízka doska z dubového dreva vyžaruje rustikálny šarm. Modely z kovu a plastu dobre zapadajú do moderného prostredia. Sú mimoriadne odolné voči nárazom a ľahko sa utierajú. Priaznivci čistého dizajnu si vyberú elegantnú verziu zo skla, zatiaľ čo milovníci vintage zvolia model v módnom štýle nedbalej elegancie - shabby chic. Porovnajte si rôzne skrinky na Tchibo a objednajte si ich za nízke ceny!

Správne miesto pre Vašu skrinku

Skrinky umiestnené priamo pri stene ušetria veľa priestoru. Vďaka svojim úzkym rozmerom len mierne vyčnievajú do miestnosti, čo Vám dáva veľkú voľnosť pri zariaďovaní. Ak je skrinka nainštalovaná v závesnej polohe, označuje sa aj ako závesná skrinka, ktorá dodá multimediálnemu centru vzdušný charakter a nahradí zavesenie televízora na stene. Vďaka svojej nízkej výške sa dajú skrinky výborne umiestniť aj pod okná. Okrem toho sa ideálne hodia na vytvorenie priestoru pre rastliny a dekoratívne prvky. Prezrite si online ponuku Tchibo a nájdite ten správny nábytok pre svoje potreby!

Nízka skrinka - v detskej izbe alebo ako lavička

Nízke skrinky sú obľúbené aj v detskej izbe, pretože vďaka ich malej výške sú všetky priehradky ľahko dostupné aj pre menšie deti. Vďaka pestrofarebnému dizajnu bude obľúbeným detským nábytkom a za dvierkami a v otvorených priehradkách, ponúkne úložný priestor na hračky, pastelky, kreatívne pomôcky a mnoho ďalšieho. Obzvlášť praktické sú malé koše, ktoré sa dajú použiť ako zásuvky. Robustná nízka skrinka sa dá použiť aj ako lavica, čo z nej robí atraktívny kus nábytku do spálne. Namiesto toho, aby ste nohavice či šaty uložili na stoličku, môžete ich položiť na nízku komodu.
Úložný priestor a sedadlo: biela nízka skrinka, ktorá stojí pri stene v detskej izbe, má v spodnej časti zásuvky s krabicami a fialovú podložku na sedenie.

Najvyššia kvalita s pečaťou TCM

Spoločnosť Tchibo dbá na prísny výber dodávateľov s povinnými kritériami kvality. Označenie TCM znamená "Tchibo Certified Merchandise" a potvrdzuje exkluzívnu výrobu pre spoločnosť Tchibo, ktorá je zárukou našich vysokých štandardov. Optimálne spracovanie, vysoká funkčnosť a trvanlivosť, sú súčasťou nášho imidžu. Takže sa môžete bez obáv spoľahnúť na vysokú kvalitu a tešiť sa na ďalší nákup!
V obývacej izbe sa nachádza červeno-biely TV stolík s televízorom, kreslom s červeným poťahom a stojacou lampou.