Lavica – prosím posaďte sa!

Správna lavica svojím útulným vzhľadom doslova vyzýva, aby ste si na ňu pohodlne sadli a prekrížili si nohy. Takmer bez ohľadu na dizajn vyzerá lákavo. To platí pre interiér aj exteriér, pre kuchyňu či jedáleň a aj pre balkón. Klasická kuchynská lavica je kus nábytku s množstvom šarmu. Lavica odolná voči poveternostným vplyvom v záhrade sa nemusí odkladať a pozýva Vás zastaviť sa a sadnúť si pri prvých lúčoch slnka. Rozhliadnite sa po Tchibo – a posaďte sa!
Lavica s odkladacou plochou
179,00
Čalúnená lavica s úložným priestorom
179,00
niekoľko kusov
  • Čalúnená lavica
229,00
199,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 179,00 €
-13 %
Čalúnená lavica
229,00
199,00
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Lavica s výpletom
199,00
niekoľko kusov
  • Úložný box
119,00
79,95
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 79,95 €
-32 %
Úložný box
119,00
79,95
Lavička so zásuvkami
199,00
Lavica s priehradkou na topánky
199,00

Lavice od škandinávskych až po odolné voči poveternostným vplyvom

Klasikou je lavica na sedenie v kuchyni. Vyrobená zo svetlého dreva alebo natretá bielou farbou s množstvom úložného priestoru pod sklopným sedadlom je praktickým pútačom. Aby bol škandinávsky štýl dokonalý, potiahnite lavicu pruhovanou látkou alebo na ňu položte podsedáky vo veselých farbách. Lavica starožitného vzhľadu, vyrobená z tmavého dreva a so zakrivenými nohami, vyzerá dobre aj v kuchyni a jedálni alebo zimnej záhrade. Aj v Tchibo nájdete to, čo hľadáte: Úzka lavica bez operadla je ideálna do predsiene, malé modely v pestrých farbách sa hodia do detskej izby a lavica do záhrady by mala byť odolná voči poveternostným vplyvom.
Lavica ako stredobod kuchyne: Mladá žena sedí so psom na bielej lavici v kuchyni.

Lavica do kuchyne a jedálne

Ak máte v kuchyni dostatok miesta na stôl, musíte sa rozhodnúť, či si kúpite vhodné stoličky alebo lavicu. Na rozdiel od stoličiek sa s lavicou nedá tak ľahko pohybovať. Na druhej strane tam jednoducho je – ako keby do miestnosti patrila. So svojimi pohodlnými operadlami sa rýchlo stane ústredným bodom kuchyne alebo najobľúbenejším miestom pri jedálenskom stole. Praktický tip do kuchyne a jedálenského stola: Vyberte si na lavicu poťah z ľahko udržiavateľného materiálu, pretože poliatiu a omrvinkám sa tu nikdy úplne nevyhnete.
Urobte si jednoducho pohodlie: Útulná rohová lavica v obývacej izbe pred oknom, zdobená množstvom farebných vankúšov.

Na čaj v obývačke alebo zimnej záhrade

Ak hľadáte lavicu do obývačky alebo napríklad do zimnej záhrady, môže byť aj z časti čalúnená. Lavica tu podobne ako gauč slúži ako pohodlné sedenie pri kávičke alebo na čítanie. A keď sa nikto nepozerá, môžete si pohodlne vyložiť nohy a na chvíľu zavrieť oči. V kuchyni je na lavicu dostačujúcich asi 120 cm, v obývačke môže byť trojmiestna lavica trocha dlhšia. V Tchibo nájdete aj čalúnené lavice, ktoré z hľadiska pohodlia nie sú o nič horšie ako pohovka alebo leňoška.

Malá a praktická: lavica do šatníka

Obúvanie topánok? Najlepší spôsob, ako to urobiť, je sadnúť si. Praktická je aj lavica do chodby a šatníka. Tchibo má pre Vašu chodbu rôzne modely, ktoré sa vyznačujú malým kompaktným objemom a majú jednu alebo viac priehradiek, zásuviek alebo košov pod sedadlom. Lavičku je možné využiť aj na odkladanie šálov a čiapok, nákupných tašiek alebo topánok. Do predsiene máme tiež vhodné vešiakové steny, háčikové tyče alebo tyče na šaty: aby sa váš vstupný priestor stal vizitkou!

Slnko alebo predsa len tieň: vonkajšie lavice

Či už medzi kvetináčmi na balkóne alebo pod stromom v záhrade: lavica je tiež kus nábytku, ktorý vytvára atmosféru. Je tu široká škála možností, od tradičného liatinového modelu až po modernú balkónovú lavicu na terasu, s rovnými líniami. S trochou kreativy si lavicu môžete postaviť aj svojpomocne z paliet. S veľkými poduškami a dekoratívnymi vankúšmi vznikne salónový nábytok s kultovým faktorom! Ak hľadáte drevenú lavicu do záhrady alebo na balkón, akácia je dobrou voľbou, pretože drevo je obzvlášť trvácne a odolné voči plesniam.
Vonkajšia lavica: Žena po záhradkárčení relaxuje na bielej lavičke v záhrade.

Zaručená kvalita v Tchibo

Tchibo kladie veľký dôraz na to, aby svojim zákazníkom ponúkalo kvalitu. To platí pre všetky produkty v sortimente vrátane nábytku. Pri kúpe lavice na sedenie s pečaťou TCM sa môžete spoľahnúť na odolnosť a starostlivé spracovanie. TCM je skratka pre "Tchibo Certified Merchandise" a zahŕňa pravidelné kontroly kvality a plnenie najvyšších nárokov na materiály, dodávateľov a výrobu. Či už vo vnútri alebo vonku: Kto sa spolieha na Tchibo, sedí dobre!
Vec dôvery: starý otec sedí vonku na lavičke s vnukom, obaja sa držia čelami proti sebe a pozerajú sa na seba.