Lampy do spálne na vytvorenie čistej a príjemnej atmosféry

Osvetlenie domácnosti nielen zabraňuje tomu, aby sme v tme tápali, ale z veľkej časti sa podieľa na optimálnej kvalite života medzi vlastnými štyrmi stenami. A to platí hlavne pre spálňu. Práve to je miesto, kde by ste mali dosiahnuť rovnováhu v osvetlení a zároveň aj ničím nerušenú atmosféru. U nás zaručene nájdete to, čo hľadáte. A to od stropných lámp až po osvetlenie v podobe nočnej oblohy. U nás v Tchibo sa dozviete, čo je potrebné vedieť pri výbere lampy do spálne.
Nástenné a stropné svietidlo s LED
99,95
Multifunkčné svietidlá s LED, 2 ks
10,99
€/ks 5,50
Stojacia lampa s textilným tienidlom
89,95
Kompaktné magnetické svietidlo
9,99
-24 %
Stolná lampa s dreveným podstavcom
59,95
44,99
-43 %
Sklenená guľa s LED
22,99
12,99
-20 %
Nočné svetlo s LED a svetlo na spanie 2 v 1
14,99
11,99
Lampička na čítanie s LED a akumulátorom
10,99
-39 %
Multifunkčné svietidlo s LED s prísavkou
14,99
9,00
Teleskopické kempingové svietidlo
17,99
LED multifunkčné svetlo s 2 háčikmi
10,99
-38 %
Dekoračné svietidlo s LED v tvare sukulentu
12,99
7,99
Stojacia lampa so 4 háčikmi na oblečenie
99,95
-54 %
Závesné svietidlo »Bambus«
69,95
31,99
Stojacia lampa »Trojnožka«, ružová
79,95
Stolná lampa s keramickým podstavcom
59,95
Luster s 5 žiarovkami a s textilným tienidlom
119,00
Stojacia lampa s textilným tienidlom
Stojacia lampa s textilným tienidlom
89,95
89,95
Žiaľ už vypredané
Luster s 5 žiarovkami a s textilným tienidlom
119,00
Svietiaci mesiac s LED zo soľného kryštálu
24,99
-23 %
Závesné svietidlo s textilným tienidlom
64,95
49,99
-50 %
Kovové závesné svietidlo
64,95
31,99
-49 %
Závesné svietidlo »Kvety«
99,95
49,99
Stolná lampa s LED
19,99
Závesné svietidlo, 5-dielne
99,95
Akumulátorová stolná lampa s LED
39,99
Stolná lampa s dreveným podstavcom
64,95
Drevená stojacia lampa »Trojnožka«
99,95
Žiaľ už vypredané
  • Stropné svietidlo Gule s LED
Štíhly dizajn v matnej čiernej s prvkami v mosadznej farbe s otočným ramenom
99,95
79,00
-20 %
Stropné svietidlo Gule s LED
Štíhly dizajn v matnej čiernej s prvkami v mosadznej farbe s otočným ramenom
99,95
79,00
Žiaľ už vypredané
Žiaľ už vypredané
  • Stojacia lampa s kovovým tienidlom
Severský dizajn vo vzhľade dubového dreva s matne bielym kovom
99,95
79,95
-20 %
Stojacia lampa s kovovým tienidlom
Severský dizajn vo vzhľade dubového dreva s matne bielym kovom
99,95
79,95
Žiaľ už vypredané
1

Nájdite správne miesto pre lampu

Spálňa sa nevyužíva iba na spánok. Okrem toho, že sa v spálni každé ráno obliekame, veľmi radi si práve v spálni nájdeme maličký kútik, kde máme čas iba pre seba a môžeme si prečítať obľúbenú knihu. Avšak nezabúdajte na správne osvetlenie. Pri kúpe lampy do spálne by ste mali predovšetkým zvážiť, aké funkcie by malo osvetlenie spĺňať. V každej spálni by malo byť zabezpečené základné, funkčné a zvýrazňujúce osvetlenie. Pri rôznych príležitostiach sa dajú použiť aj rôzne typy lámp. Vyberte si správny typ žiarovky a už si iba prispôsobujte svetlo tak, ako potrebujete.
Do spálne vybavenej krásnou drevenou posteľou, drevenou podlahou a drevenými komodami sa zaručene hodí osvetlenie v podobe lustra.

Alfou a omegou je správne osvetlenie spálne

V každej miestnosti by malo byť k dispozícii dostatočné základné osvetlenie, pretože zabezpečuje, aby ste sa tam mohli orientovať.. Mimoriadne potrebné je takéto osvetlenie v spálni, pretože práve tam je ešte pri vstávaní tma. Postačia Vám aj jednoduché stropné lampy napríklad v podobe závesného svietidla. Osvetlenie a lampa do spálne by mali predovšetkým ladiť s interiérom. K rustikálnemu štýlu sa hodia lampy vo vintage alebo vidieckom štýle. Okrem vzhľadu a dizajnu zohráva dôležitú úlohu aj typ osvetlenia. LED žiarovky sú osobitne vhodné na základné osvetlenie, pretože vyžarujú jasné svetlo, sú okamžite pripravené na použitie a spotrebujú málo energie.
Zabezpečte si dostatočné osvetlenie do spálne. Pracovný stôl je skvelým miestom práve na umiestnenie lampy, ktorá vyžaruje dostatočné svetlo na presne určené miesta.

Funkčné osvetlenie sa postará o osvetlenie dôležitých častí

Po zriadení základného osvetlenia je potrebné zabezpečiť aj dodatočné osvetlenie niektorých potrebných miest. Zónové alebo funkčné osvetlenie môžete použiť na miesta, ktoré predstavujú pre Vaše oči najväčšiu námahu. Závesné lampy do spálne zabezpečia, aby ste si čítanie svojej obľúbenej knihy mohli nerušene užívať. Lampu zaveste nad miesto, ktoré chcete osvetliť. Ak preferujete čítanie v posteli, na osvetlenie môžete použiť praktické LED lampy s funkciou stmievania. Pomocou tejto funkcie si nastavíte jas presne podľa potreby. V širokej ponuke Tchibo nájdete všestranné lampy do spálne v akomkoľvek dizajne.

Zvýrazňujúce osvetlenie určené pre výnimočné miesta

Zvýrazňujúce osvetlenie v rôznych dizajnoch a farbách. Zvýrazňujúce osvetlenie dokáže navodiť v každej spálni romantickú atmosféru, zatiaľ čo nevšedné dizajnérske kúsky, akým je krištáľová lampa, budú hlavným pútačom pozornosti. Kreativite sa medze nekladú. Nemusíte sa nijako obmedzovať a vyberte si zo širokej ponuky lámp. Chceli by ste si aj vo svojej spálni užívať krásny výhľad na hviezdy? Príjemnú atmosféru hviezdnej oblohy si ľahko vytvoríte so simulovanou hviezdnou oblohou. V Tchibo si môžete objednať atraktívne lampy, v ktorých bude Vaša spálňa doslova žiariť.

Lampy do spálne, ale aj do detskej izby

Použite farby a popustite uzdu svojej fantázii. V Tchibo nájdete to pravé aj do detskej izby. Či už ide o lampy v tvare lietadla, balónu alebo aj ufa, dizajnu a rôznych vyhotoveniam lámp sa medze nekladú. Farebné nočné lampy sú ideálne na zaspávanie. Lampy v tvare zvieratka, gule alebo hviezdy vytvárajú príjemné osvetlenie počas zaspávania. Praktická je funkcia stmievania. Ak dieťa už pomaličky zaspáva, jednoducho znížite intenzitu svetla. Niektoré deti sa boja tmy. Aby ste pre nich zaistili pocit bezpečia, stačí, ak im do izby kúpite nočnú lampu. Aj takéto lampy sa vyrábajú v rôznych zábavných dizajnoch a vytvárajú príjemné osvetlenie izby.
Farebné osvetlenie do detskej izby. Ozdobte detskú postieľku jednoducho prostredníctvom farebnej lampiónovej retiazky. Retiazku môžete zladiť so zariadením izby.

Kvalita každého produktu: Značka TCM výrobkov od Tchibo

Aby ste si nový výrobok mohli užívať a mať z neho čo najdlhšiu radosť, spoločnosť Tchibo Vám kvalitu každého výrobku zabezpečuje prostredníctvom značky TCM. „Tchibo Certified Merchandise“ znamená prísny výber výrobcov s veľmi prísnymi kritériami kvality. Tchibo spolupracuje výhradne iba s tými výrobcami, ktorí spĺňajú najvyššie štandardy. Môžete sa spoľahnúť na kvalitné spracovanie, výber materiálov a funkčnosť výrobkov bez toho, aby ste sa pri výbere a online kúpe výrobkov museli strachovať o to, či sú produkty kvalitné.
Vďaka lampe budete mať zaručene pokojný spánok. Aj deti potrebujú kvalitný spánok. Vďaka nočnej lampe sa už nemusia ničoho báť.