Skvelé ponuky lámp do skrine nájdete výhodne v Tchibo

Ak patríte k tým, ktorí si ráno radšej vychutnávajú šálku svojej obľúbenej kávy namiesto toho, aby sa prehrabovali a hľadali, čo by si mali vybrať zo šatníka, prichádzame so skvelým riešením. Sú úplne praktické a nikdy Vás nenechajú v štichu – lampy do skrine. Postarajú sa o tom, aby bol Váš šatník dostatočne osvetlený a dokonca zabezpečia osvetlenie aj ďalších častí Vašej spálne. Kúpte si výhodne lampy do skrine od Tchibo a zaplňte svoj domov svetlom. Ako si vybrať správne svietidlo? Odpoveď nájdete v našej praktickej príručke.
  • Multifunkčné svietidlá s LED, 2 ks
17,99
14,99
€/ks 7,50
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 14,99 €
-16 %
Multifunkčné svietidlá s LED, 2 ks
17,99
14,99
€/ks 7,50
  • Podsvietenie TV s LED
19,99
14,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 14,99 €
-25 %
Podsvietenie TV s LED
19,99
14,99
  • Lampička na čítanie s LED a akumulátorom
12,99
11,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 11,00 €
-15 %
Lampička na čítanie s LED a akumulátorom
12,99
11,00
Multifunkčné svietidlo s LED
14,99
Multifunkčné svietidlo s LED a akumulátorom
14,99
  • Nástenné LED svietidlo na batérie
29,99
27,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 27,99 €
-6 %
Nástenné LED svietidlo na batérie
29,99
27,99

Tá pravá lampa do skrine pre Váš domov

Existujú rôzne typy lám do skrine. Pokiaľ ide o ich veľkosť, tak väčšie podlhovasté lampy sa postarajú o celkové osvetlenie interiéru šatníka a menšie bodové lampy osvetlia iba určité miesta. Lampy do skrine sú bezpečne primontované na spodnej strane police alebo časti nábytku, ako je to v prípade svetiel do kuchynskej linky , a tak zabezpečia osvetlenie. Zatiaľ čo v prípade zabudovaných svietidiel sa už nemusíte o nič starať, LED pásy sa dajú v prípade potreby jednoducho pripevniť alebo odstrániť, a tak ich môžete použiť aj na iných miestach. To platí aj pre štýlové stolové lampy, na ktorých sa nachádza praktická svorka.
Lampy do skrine by ste mali vybrať tak, aby sa hodili do prostredia, kam ich chcete umiestniť. Kúpeľňu v modernom štýle môžete osvetliť pomocou zabudovanej lampy v skrini.

Kuchyňa, kúpeľňa a obývačka, lampa do skrine sa hodí naozaj všade

Lampy do skrine majú všestranné použitie a poslúžia v celom byte. V spálni sa dajú použiť na osvetlenie šatníka, v kuchyni alebo v dielni majú praktické využitie, pretože dokonale osvetlia Vašu pracovnú plochu. A pokiaľ ide o kúpeľňu, tak bez osvetlenia, ktoré sa väčšinou nachádza na spodnej strane poličky alebo zrkadla, by sme sa ťažko holili, ale aj líčili. V skrinke v obývacej izbe zasvietia lampy na nádherné vázy alebo Váš obľúbený suvenír z poslednej dovolenky. A s použitím lampy do skrine na zadnej strane televízora sa sledovanie televízie stane skutočným zážitkom! Mnoho modelov tiež žiari jasnými farbami a vytvára tak útulnú atmosféru.
Osvetlenie a lampy do skrine nemusia byť umiestnené iba samostatne, ak potrebujete viacej svetla, zvoľte variant viacerých svetiel.

LED osvetlenie podľa Vášho výberu

Praktickou a šetrnejšou alternatívou sú LED lampy, ktoré, tak ako aj obyčajné lampy, dokážu zmeniť každý priestor na nepoznanie. Výhodou je, že spotrebujú menej energie a majú dlhú životnosť. LED diódy sa navyše vyznačujú nízkou tvorbou tepla, preto sú ideálne hlavne do menších priestorov a na miesta, kde by mohlo dôjsť k nechcenému prehriatu lampy, ktoré by mohlo spôsobiť rôzne škody. Nemusíte sa tak báť poškodenia z dôvodu prehriatia. Podľa Vašich potrieb si môžete vybrať lampy, ktoré vyžarujú buď denné biele, prirodzené biele alebo teplé biele svetlo.

Šikovné technológie: overené snímače pohybu a podobne

Lampy sa dajú zapínať alebo vypínať jednoduchým stlačením spínača alebo pomocou technológie dotykového modulu, kde stačí, ak sa lampy dotknete a tá sa zapne alebo vypne. V prípade, ak chcete lampy a osvetlenie zabudovať do nábytku, odporúčame vybrať si také , ktoré fungujú na princípe senzoru. Lampa sa automaticky pri otváraní dverí skrine zapne a pri zatváraní opäť vypne. Ešte väčšou „vychytávkou“ je to, že niektoré modely dokonca reagujú na tmu. To znamená, že ak nie je ešte tma, tak sa svetlá počas dňa nezapnú. Hľadáte niečo, čo by sa dalo aj jednoducho a rýchlo premiestňovať? Máme skvelé riešenie, ktorým sú lampy na baterku. Už žiadne káble ani problémy pri premiestňovaní.

Vysoká funkčnosť a jednoduché použitie

Pri Vašich lampách do skrine dbajte na ich funkčnosť a jednoduchú obsluhu. Čo sa týka modelov, ktoré sa dajú ovládať diaľkovým ovládaním, tak tie sa môžu umiestniť aj na menej dostupné miesta. Stmievacie svietidlá môžete individuálne nastaviť: Ak chcete čítať alebo variť, vyberiete si jasné svetlo, pre príjemný večer zasa tlmené. Otočnými bodovými lampami môžete určité miesta zvýrazniť alebo naopak ponechať v tme.
Lampy do skrine sa veľmi ľahko používajú. Už nemusíte snívať o perfektne osvetlenom šatníku, vyberte si lampu do skrine už dnes.

Náš prísľub kvality: Značka kvality TCM od Tchibo

Ak ste si zakúpili lampu do skrine od Tchibo, môžete sa tešiť na výrobok s dlhou životnosťou a zaručenou kvalitou. Značkou TCM, čo je v skratke „Tchibo Certified Merchandise“, zaručujeme, že spolupracujeme iba s vybranými dodávateľmi a že všetky naše výrobky sú pravidelne kontrolované externými inštitúciami počas celého výrobného procesu. Okrem toho kladieme veľký dôraz na vysokú funkčnosť a atraktívny dizajn.
Kvalitné lampy do skrine od Tchibo. Dodajú lesk a eleganciu každému šatníku.