Kuchynská lampa: svetlo na prácu a oddych

Jedno je isté: bez svetla sa nedá v kuchyni robiť vôbec nič. A dobrá kuchynská lampa musí spĺňať všetky požiadavky. Pri varení pre priateľov, pri pečení s rodinou alebo pri pohári vína s partnerom: správne osvetlenie vytvára v kuchyni uvoľnenú atmosféru a uľahčuje prácu. V obchode Tchibo nájdete širokú ponuku kvalitných lámp pre najrôznejšie situácie. Nech je to závesné či stropné svietidlo, LED či halogénové: v našom online obchode si prídete na svoje!
LED lampa na čítanie
9,99
Podsvietenie TV s LED
19,99
Nástenné LED svietidlo na batérie
29,99
Stropné svietidlo s LED diódami a s tienidlom v štýle origami
59,95
Oblúková lampa s textilným tienidlom, biela
139,00
-35 %
Stropné a nástenné svietidlo s LED a skleneným tienidlom
109,00
69,95
Oblúková lampa s textilným tienidlom
139,00
-59 %
Nástenné a stropné svietidlo s LED
99,95
39,99
Stojacia lampa s textilným tienidlom
Stojacia lampa s textilným tienidlom
89,95
89,95
Luster s 5 žiarovkami a s textilným tienidlom
Luster s 5 žiarovkami a s textilným tienidlom
119,00
119,00
Stojacia lampa s textilným tienidlom
Stojacia lampa s textilným tienidlom
89,95
89,95
-16 %
-16 %
-16 %
Stolová lampa s textilným tienidlom
Stolová lampa s textilným tienidlom
Stolová lampa s textilným tienidlom
59,95
49,99
59,95
49,99
59,95
49,99
Žiaľ už vypredanéŽiaľ už vypredané
Luster s 5 žiarovkami a s textilným tienidlom
Luster s 5 žiarovkami a s textilným tienidlom
119,00
119,00
-14 %
-28 %
Stolová lampa z kovu, biela
Stolová lampa z kovu, čierna
69,95
59,95
69,95
49,99
Stojacia lampa z kovu, biela
99,95
Stolová lampa »Darci«, Nordlux
159,00
-14 %
Stolná lampa »Time«, Nordlux
69,95
59,95
Stolová lampa z kovu
79,95
Stojacia lampa z kovu
119,00
-20 %
Stropné svietidlo s textilným tienidlom, 3-dielne
99,95
79,95
Oblúková lampa s textilným tienidlom, čierna
139,00
-25 %
Stolová lampa »Sklenená guľa«
39,99
29,99
Stojacia lampa »Darci«, Nordlux
199,00
Stojacia lampa s textilným tienidlom, čierna
139,00
Nástenná kovová lampa s pohyblivým ramenom
119,00
Stojacia lampa z kovu
119,00
Stropné svietidlo z kovu
89,95
-14 %
-28 %
Stolová lampa z kovu, biela
Stolová lampa z kovu, čierna
69,95
59,95
69,95
49,99
Závesná kovová lampa
99,95
-25 %
Závesné svietidlo z kovu, biele
79,95
59,95
1

Kuchynské lampy: svetlá s vysokou funkčnosťou

Pri výbere správneho kuchynského osvetlenia musí človek často zohľadniť rôzne aspekty. Na jednej strane slúžia kuchynské lampy bezpečnosti v domácnosti, pretože osvetľujú pracovné plochy. Kto pracuje s ostrými nožmi a intenzívnym teplom, potrebuje svetlé prostredie, v ktorom je dobre vidieť. Na strane druhej je kuchyňa tiež miestom, kde sa človek uvoľní, a to hlavne vtedy, keď nemá oddelenú jedáleň. Základné pravidlo v kuchyni teda znie: rôzne lampy pre rôzne situácie. Pre pracovnú plochu sú ideálne svetlé, jasne usporiadané stropné lampy a bodové svetlá. Kuchynské lampy s teplým svetlom naopak vytvárajú príjemnú náladu.
Závesná lampa pre pekné prostredie: biela kuchyňa s kuchynským blokom, nad ktorým visí čierna okrúhla kuchynská lampa.

Závesné kuchynské lampy pre pekné prostredie

Ozajstnou klasikou medzi kuchynskými lampami sú závesné svietidlá v rôznych veľkostiach a dizajnoch. Na dobré vysvietenie celého pracovného priestoru sú mimoriadne vhodné kuchynské lampy guľovitého tvaru. Tieto vyžarujú svetlo do všetkých smerov a starajú sa tak o svetlé prostredie. V kuchyni je materiál lámp mimoriadne dôležitý: papier alebo látka sú náchylné na zmeny farieb a pachy, keď sú vystavené parám v kuchyni. Oveľa praktickejšie sú lampy z kovu, skla alebo plastu, ktoré sa dajú rýchlo a bezproblémovo čistiť.
Cielené osvetľovanie vstavanými kuchynskými lampami: úzka kuchynská linka so žiaričmi zapustenými do stropu.

Decentná alternatíva: stropné lampy

Ak by ste chceli svoj pracovný priestor osvetľovať cielene a účelne, potom sú ideálnou voľbou stropné lampy. Tieto osvetľovacie telesá sa montujú priamo na strop a sú väčšinou nenápadnejšie ako závesné modely. Okrem statických stropných svietidiel existujú aj pohyblivé varianty, ktorých svetlo môžete zacieliť na sporák, umývačku riadu alebo pracovnú plochu. V obchode Tchibo nájdete rôzne praktické kuchynské lampy za nízku cenu, ktoré môžete namontovať na závesné skrinky ako lampy do skrine, ale aj ako spodné osvetlenie.

Urbanisticky vkusný a moderný dizajn: súčasné kuchynské lampy

Existuje veľa možností, ako premeniť vlastnú kuchyňu na dizajnový priestor. Umožňuje to moderná technológia a nadčasový vzhľad. Inováciou, ktorá je mimoriadne vhodná ako kuchynské osvetlenie, je LED panel. Táto široká svetelná plocha sa montuje priamo na strop a vďaka svojmu rovnomernému svetlu funguje ako okno. Pestré možnosti máte aj pri ovládaní moderných kuchynských lámp. Pomocou inteligentného prepojenia s domácnosťou môžete svoje lampy zapínať alebo stmievať hlasovým asistentom, aj keď pritom práve miesite cesto. A pre kuchyňu s moderným dizajnom samozrejme existuje ešte oveľa viac možností. Nechajte svoju kreativitu vyniknúť!

Lampy nad jedálenský stôl: jedia aj oči

Ak nemáte oddelenú jedáleň, Váš jedálenský stôl sa pravdepodobne nachádza v kuchyni. Hlavne v menších bytoch je takéto usporiadanie veľmi rozšírené. A práve nad jedálenským stolom je vhodné mať špeciálnu kuchynskú lampu. Pretože na rozdiel od pracovnej plochy ide pri jedálenskom stole predovšetkým o uvoľnenú atmosféru. Zavesené vyčnievajúce lampy určené nad jedálenské stoly tu predstavujú ozajstnú klasiku. Ich široký, no vymedzený svetelný kužeľ osvetľuje celý stôl a zvyšok miestnosti zanecháva v šerej polotme. To zaručuje viac pohodlia.
Lampy nad jedálenským stolom: veľká kuchyňa s obdĺžnikovým jedálenským stolom z dreva a štyrmi drevenými stoličkami – nad ním visia dve modré kuchynské lampy s kovovým vzhľadom.

Úžasné kuchynské lampy s pečaťou TCM

Aby Vás Vaša nová kuchynská lampa sprevádzala po mnoho rokov, dáme Vám záruku kvality. Lampy od Tchibo získali, ako všetky naše výrobky, pečať TCM. TCM: Tieto tri písmenká znamenajú „Tchibo Certified Merchandise“ (certifikovaný tovar Tchibo) a ručia za naše prísne záväzky vo výrobe. Od surovín až po konečné vyhotovenie máme všetko dopodrobna pod dohľadom a na kvalitu našich výrobkov kladieme vysoké nároky.
Dobrá kvalita kuchynských lámp: matka stojí pri dreze vo svojej kuchyni, ktorá je dobre presvetlená, a zlieva rezance, zatiaľ čo jej malá dcéra sedí na pracovnej doske.