Kuchynská lampa: svetlo na prácu a oddych

Jedno je isté: bez svetla sa nedá v kuchyni robiť vôbec nič. A dobrá kuchynská lampa musí spĺňať všetky požiadavky. Pri varení pre priateľov, pri pečení s rodinou alebo pri pohári vína s partnerom: správne osvetlenie vytvára v kuchyni uvoľnenú atmosféru a uľahčuje prácu. V obchode Tchibo nájdete širokú ponuku kvalitných lámp pre najrôznejšie situácie. Nech je to závesné či stropné svietidlo, LED či halogénové: v našom online obchode si prídete na svoje!
Nástenné a stropné svietidlo s LED
99,95
Multifunkčné svietidlá s LED, 2 ks
10,99
€/ks 5,50
Stojacia lampa s textilným tienidlom
89,95
Kompaktné magnetické svietidlo
9,99
-24 %
Stolná lampa s dreveným podstavcom
59,95
44,99
-20 %
Nočné svetlo s LED a svetlo na spanie 2 v 1
14,99
11,99
Lampička na čítanie s LED a akumulátorom
10,99
-39 %
Multifunkčné svietidlo s LED s prísavkou
14,99
9,00
Teleskopické kempingové svietidlo
17,99
LED multifunkčné svetlo s 2 háčikmi
10,99
Stojacia lampa so 4 háčikmi na oblečenie
99,95
-54 %
Závesné svietidlo »Bambus«
69,95
31,99
Stojacia lampa »Trojnožka«, ružová
79,95
Stolná lampa s keramickým podstavcom
59,95
Luster s 5 žiarovkami a s textilným tienidlom
119,00
Stojacia lampa s textilným tienidlom
Stojacia lampa s textilným tienidlom
89,95
89,95
Žiaľ už vypredané
Luster s 5 žiarovkami a s textilným tienidlom
119,00
-23 %
Závesné svietidlo s textilným tienidlom
64,95
49,99
-50 %
Kovové závesné svietidlo
64,95
31,99
-49 %
Závesné svietidlo »Kvety«
99,95
49,99
Stolná lampa s LED
19,99
Závesné svietidlo, 5-dielne
99,95
Akumulátorová stolná lampa s LED
39,99
Stolná lampa s dreveným podstavcom
64,95
Drevená stojacia lampa »Trojnožka«
99,95
Žiaľ už vypredané
  • Stropné svietidlo Gule s LED
Štíhly dizajn v matnej čiernej s prvkami v mosadznej farbe s otočným ramenom
99,95
79,00
-20 %
Stropné svietidlo Gule s LED
Štíhly dizajn v matnej čiernej s prvkami v mosadznej farbe s otočným ramenom
99,95
79,00
Žiaľ už vypredané
Žiaľ už vypredané
  • Stojacia lampa s kovovým tienidlom
Severský dizajn vo vzhľade dubového dreva s matne bielym kovom
99,95
79,95
-20 %
Stojacia lampa s kovovým tienidlom
Severský dizajn vo vzhľade dubového dreva s matne bielym kovom
99,95
79,95
Žiaľ už vypredané
Žiaľ už vypredané
  • Závesné svietidlo LED
Dizajn v matnej čiernej s prvkami v mosadznej farbe
89,95
69,00
-23 %
Závesné svietidlo LED
Dizajn v matnej čiernej s prvkami v mosadznej farbe
89,95
69,00
Žiaľ už vypredané

Kuchynské lampy: svetlá s vysokou funkčnosťou

Pri výbere správneho kuchynského osvetlenia musí človek často zohľadniť rôzne aspekty. Na jednej strane slúžia kuchynské lampy bezpečnosti v domácnosti, pretože osvetľujú pracovné plochy. Kto pracuje s ostrými nožmi a intenzívnym teplom, potrebuje svetlé prostredie, v ktorom je dobre vidieť. Na strane druhej je kuchyňa tiež miestom, kde sa človek uvoľní, a to hlavne vtedy, keď nemá oddelenú jedáleň. Základné pravidlo v kuchyni teda znie: rôzne lampy pre rôzne situácie. Pre pracovnú plochu sú ideálne svetlé, jasne usporiadané stropné lampy a bodové svetlá. Kuchynské lampy s teplým svetlom naopak vytvárajú príjemnú náladu.
Závesná lampa pre pekné prostredie: biela kuchyňa s kuchynským blokom, nad ktorým visí čierna okrúhla kuchynská lampa.

Závesné kuchynské lampy pre pekné prostredie

Ozajstnou klasikou medzi kuchynskými lampami sú závesné svietidlá v rôznych veľkostiach a dizajnoch. Na dobré vysvietenie celého pracovného priestoru sú mimoriadne vhodné kuchynské lampy guľovitého tvaru. Tieto vyžarujú svetlo do všetkých smerov a starajú sa tak o svetlé prostredie. V kuchyni je materiál lámp mimoriadne dôležitý: papier alebo látka sú náchylné na zmeny farieb a pachy, keď sú vystavené parám v kuchyni. Oveľa praktickejšie sú lampy z kovu, skla alebo plastu, ktoré sa dajú rýchlo a bezproblémovo čistiť.
Cielené osvetľovanie vstavanými kuchynskými lampami: úzka kuchynská linka so žiaričmi zapustenými do stropu.

Decentná alternatíva: stropné lampy

Ak by ste chceli svoj pracovný priestor osvetľovať cielene a účelne, potom sú ideálnou voľbou stropné lampy. Tieto osvetľovacie telesá sa montujú priamo na strop a sú väčšinou nenápadnejšie ako závesné modely. Okrem statických stropných svietidiel existujú aj pohyblivé varianty, ktorých svetlo môžete zacieliť na sporák, umývačku riadu alebo pracovnú plochu. V obchode Tchibo nájdete rôzne praktické kuchynské lampy za nízku cenu, ktoré môžete namontovať na závesné skrinky ako lampy do skrine, ale aj ako spodné osvetlenie.

Urbanisticky vkusný a moderný dizajn: súčasné kuchynské lampy

Existuje veľa možností, ako premeniť vlastnú kuchyňu na dizajnový priestor. Umožňuje to moderná technológia a nadčasový vzhľad. Inováciou, ktorá je mimoriadne vhodná ako kuchynské osvetlenie, je LED panel. Táto široká svetelná plocha sa montuje priamo na strop a vďaka svojmu rovnomernému svetlu funguje ako okno. Pestré možnosti máte aj pri ovládaní moderných kuchynských lámp. Pomocou inteligentného prepojenia s domácnosťou môžete svoje lampy zapínať alebo stmievať hlasovým asistentom, aj keď pritom práve miesite cesto. A pre kuchyňu s moderným dizajnom samozrejme existuje ešte oveľa viac možností. Nechajte svoju kreativitu vyniknúť!

Lampy nad jedálenský stôl: jedia aj oči

Ak nemáte oddelenú jedáleň, Váš jedálenský stôl sa pravdepodobne nachádza v kuchyni. Hlavne v menších bytoch je takéto usporiadanie veľmi rozšírené. A práve nad jedálenským stolom je vhodné mať špeciálnu kuchynskú lampu. Pretože na rozdiel od pracovnej plochy ide pri jedálenskom stole predovšetkým o uvoľnenú atmosféru. Zavesené vyčnievajúce lampy určené nad jedálenské stoly tu predstavujú ozajstnú klasiku. Ich široký, no vymedzený svetelný kužeľ osvetľuje celý stôl a zvyšok miestnosti zanecháva v šerej polotme. To zaručuje viac pohodlia.
Lampy nad jedálenským stolom: veľká kuchyňa s obdĺžnikovým jedálenským stolom z dreva a štyrmi drevenými stoličkami – nad ním visia dve modré kuchynské lampy s kovovým vzhľadom.

Úžasné kuchynské lampy s pečaťou TCM

Aby Vás Vaša nová kuchynská lampa sprevádzala po mnoho rokov, dáme Vám záruku kvality. Lampy od Tchibo získali, ako všetky naše výrobky, pečať TCM. TCM: Tieto tri písmenká znamenajú „Tchibo Certified Merchandise“ (certifikovaný tovar Tchibo) a ručia za naše prísne záväzky vo výrobe. Od surovín až po konečné vyhotovenie máme všetko dopodrobna pod dohľadom a na kvalitu našich výrobkov kladieme vysoké nároky.
Dobrá kvalita kuchynských lámp: matka stojí pri dreze vo svojej kuchyni, ktorá je dobre presvetlená, a zlieva rezance, zatiaľ čo jej malá dcéra sedí na pracovnej doske.