Kancelária pre perfektné pracovisko

Komfortná a produktívna pracovná atmosféra zohrávajú pri stvárňovaní kancelárie dôležitú úlohu. Na veľkom, upratanom pracovnom stole a pohodlnej kancelárskej stoličke sa pracuje lepšie a pohodlnejšie. Prispievajú k tomu aj dobre organizované skrine a správne svetlo. V Tchibo sa dozviete, na čo by ste mali dbať pri zariaďovaní vašej kancelárie; vysoko kvalitné zariadenie kancelárie pre vaše pracovisko si môžete objednať pohodlne online.
Reproduktor s technológiou Bluetooth® s bezdrôtovou nabíjačkou a nočným LED svetlom
49,99
Powerbanka TAU® 3 v 1 ako prívesok na kľúče
29,99
Akčná kamera s rozlíšením 4K
54,95
Stojan na laptop
24,99
Stojan na smartfón a tablet
9,99
  • Webkamera s integrovaným svetlom a mikrofónom
39,99
29,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 29,99 €
-25 %
Webkamera s integrovaným svetlom a mikrofónom
39,99
29,99
USB adaptér
17,99
Držiak na mobilný telefón so senzorom pohybu
34,99
Merač spotreby elektrickej energie
14,99
Bezdrôtová myš
14,99
Nabíjacie batérie AA
Nabíjacie batérie AAA
14,99
€/ks 7,50
12,99
€/ks 6,50
Bezdrôtová nabíjačka
12,99
Organizér na nabíjacie káble, súprava 2 ks
9,99
€/ks 5,00
UV sterilizátor s bezdrôtovou nabíjačkou
39,99
Nabíjacie batérie AA
Nabíjacie batérie AAA
14,99
€/ks 7,50
12,99
€/ks 6,50
niekoľko kusov
  • Peračník s 3 ceruzkami
9,99
6,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 6,00 €
-39 %
Peračník s 3 ceruzkami
9,99
6,00
niekoľko kusov
niekoľko kusov
  • Šnúrka na zavesenie smartfónu
9,99
5,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 5,00 €
-49 %
Šnúrka na zavesenie smartfónu
9,99
5,00
niekoľko kusov
Súprava magnetov
8,99
  • Kovové svorky, 2 ks
7,99
6,00
€/ks 3,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 6,00 €
-24 %
Kovové svorky, 2 ks
7,99
6,00
€/ks 3,00
Stály kalendár
12,99
niekoľko kusov
Odkladacia plocha s funkciou bezdrôtového nabíjania
19,99
niekoľko kusov
  • Podložka pod myš s integrovanou nabíjačkou
19,99
11,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 11,99 €
-40 %
Podložka pod myš s integrovanou nabíjačkou
19,99
11,99
Bezdrôtová nabíjačka, antracitová
14,99
Stojan na monitor s bezdrôtovou nabíjacou stanicou a USB hubom
79,95
niekoľko kusov
Nabíjací kábel 3 v 1, čierny
14,99
niekoľko kusov
Ergonomická bezdrôtová myš
19,99
niekoľko kusov
Bezdrôtová nabíjačka, sivá
14,99
niekoľko kusov

Priorita pri zariaďovaní kancelárie: písací stôl

Dokonalé plánovanie kancelárie začína s písacím stolom. Písací stôl je rozhodujúcim prvkom vašej kancelárie a mal by preto byť prispôsobený vašim požiadavkám. Dôležitým kritériom je dostatočne veľká pracovná plocha, pretože vpravo a vľavo od počítača vždy potrebujete aspoň miesto pre podložku pod myš, dva alebo tri stohy papiera a šálku kávy. Aby ste si nenamáhali ramená a šiju, je rozhodujúca aj výška stola. Obzvlášť praktické sú výškovo prestaviteľné modely, inak by ste mali navzájom zosúladiť stôl a stoličku alebo sa rozhodnúť pre nastaviteľnú stoličku od Tchibo.
Dôležité zariadenie kancelárie: Čierna kancelárska stolička bez lakťových opierok stojí pred dreveným písacím stolom s monitorom.

Správna stolička k písaciemu stolu ako súčasť kancelárie

Pri výbere kancelárie by mala byť komfortná stolička na zozname hneď na druhom mieste. Predsa len na nej trávite väčšinu času vášho pracovného dňa. Aby ste si pri práci nenamáhali chrbát, sedadlo by malo byť čalúnené a výškovo nastaviteľné: Dbajte na to, aby vaše stehná a kolená tvorili jemne klesajúcu líniu. Je dobré, ak sa dá nastaviť aj operadlo stoličky, aby ste nezostávali príliš dlho v rovnakej polohe. Dva praktické tipy: Dbajte na to, aby nastavovacie páky na kancelárskej stoličke boli ľahko prístupné a ľahko ovládateľné. Kolieska si zvoľte podľa vašej podlahovej krytiny alebo si zaobstarajte ochrannú podložku.
Poriadok so správnym zariadením kancelárie: Písací stôl so svetlou drevenou doskou stola, na ktorom stojí lampa na písací stôl, monitor a rôzne odkladacie koše.

Kancelária: odkladací priestor a organizácia

Pomocou jednoduchých prostriedkov zabránite, aby sa dokumenty alebo iné kancelárske potreby na pracovnom stole príliš nakopili alebo stratili. Praktické je, keď už samotný písací stôl ponúka možnosť na udržiavanie poriadku: V spodnej skrinke alebo v zásuvkových priečinkoch nájde svoje miesto mnoho vecí. Ako úložný priestor na podklady a organizéry sa však odporúča separátny regál s viacerými priečinkami. Všetko sa potom dá roztriediť do príslušných políc, krabíc alebo stojacich šanónov a všetky papiere budete mať vždy poruke. Držiaky na písacie potreby a úložné boxy uľahčujú dekoratívnu organizáciu kancelárskych predmetov a ich bezproblémové opätovné nájdenie. Všetko pre vašu kanceláriu nájdete v Tchibo!

Doladenie kancelárie: pracovné svetlo

V kancelárii je pre optimálnu koncentráciu a produktivitu dôležité aj osvetlenie. Pre dobré pracovné svetlo je najlepšie použiť kombináciu svietidiel, ktoré poskytujú priame a nepriame osvetlenie. Stropné svietidlo s teplým svetlom osvetľuje miestnosť a ďalšia lampa na písacom stole poskytuje svetlé a jasné pracovné svetlo. Nastavte pracovné svetlo tak, aby dobre osvetľovalo vaše pracovisko bez toho, aby vás oslňovalo, neodrážalo sa na monitore a nevrhalo silné tiene. Umiestnite svietidlo na písacom stole napríklad za monitor alebo vedľa monitora a otočte ho do strany, aby poskytovala príjemné nepriame svetlo.

V peknom prostredí sa pracuje lepšie

V miestnosti, kde sa cítite dobre, pracujete radšej a lepšie: S rastlinami pôsobí triezvo ladená kancelária hneď oveľa priateľskejšie. Pracovňu by ste síce nemali zmeniť na džungľu, ale niekoľko nenáročných kvetov alebo zelených rastlín v ozdobných kvetináčoch urobí veľa. Aj biele steny sa dajú dekoratívne odľahčiť obrazmi. Nezvoľte príliš žiarivé farby a motívy, ktoré rozptyľujú, ale radšej napríklad krajinku alebo panorámu mesta. Farebné kávové šálky alebo utierky vytvárajú v kancelárskej kuchyni farebné akcenty: kancelária nemusí byť nudná!
Správne vyzdobené pracovisko: Biely stôl so svietidlom a monitorom stojí pred vodorovne pruhovanou sivobielou stenou, na ktorej visia dva farebné dekoratívne obrázky.

Maximálny štandard kvality: Prísľub pečate TCM

Kto nakupuje v Tchibo, kupuje si kvalitný výrobok. To platí aj pre naše písacie stoly, stoličky k písacím stolom a ďalšie zariadenie kancelárie. Kvalita je certifikovaná pečaťou „Tchibo Certified Merchandise“, v skratke pečať TCM. Táto pečať zaručuje maximálnu svedomitosť pri výbere materiálov a našich dodávateľov, ako aj pri spracovaní. Každý krok výroby je podrobený pravidelnej kontrole kvality. Navštívte našu online predajňu už teraz a zabezpečte si kancelársky nábytok a príslušenstvo v dokonalej kvalite!
Kvalitná kancelária: Pracovňa s bielym stolom, bielym, vysokým, otvoreným regálom a kancelárskou stoličkou.