Schließen
Box na náradie, malý
9,99
-25 %
Magnetická tabuľa
19,99
14,99
Box na náradie, veľký
12,99
-25 %
Úložný box na kancelárske potreby
7,99
5,99
Škatuľky v tvare srdca, 3 ks
8,99
niekoľko kusov
-30 %
Magnetický týždenný plánovač, zmývateľný
9,99
6,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
  • Prívesok so strapcami a USB nabíjacím káblom
Praktický doplnok s karabínkou na pripevnenie na tašku, zväzok kľúčov atď.
5,99
5,00
Náhľad
-16 %
Prívesok so strapcami a USB nabíjacím káblom
Praktický doplnok s karabínkou na pripevnenie na tašku, zväzok kľúčov atď.
5,99
5,00
niekoľko kusov

Vybavenie kancelárie pre prehľadné pracovisko

V dobre organizovanej kancelárii ide práca hneď ľahšie. Nástenky a úložné systémy môžu na stole alebo stene okrem toho vytvoriť príťažlivé optické akcenty. Objavte v Tchibo štýlové a praktické pomôcky do kancelárie, ktoré Vám uľahčia triedenie. Prezradíme Vám, ako na to.

Vybavenie do kancelárie, ktoré Vám uľahčí prácu

Správna organizácia kancelárskych potrieb

Upratané pracovisko sa postará nielen o efektívnejšiu prácu, ale aj o príjemnejšiu atmosféru. Pri zariaďovaní kancelárie pomáha, keď kancelárske potreby rozdelíte do kategórií. Úložný systém na pracovnom stole s rôznymi priehradkami poskytne priestor napríklad písacím potrebám. Pre lepší prehľad môžete jednotlivé priehradky označiť nalepovacími etiketami. Vďaka zakladacím obalom alebo zakladačom v rôznych farbách si zas zachováte prehľad vo svojich dokumentoch.

Ergonomické usporiadanie kancelárie

Pre efektívnu prácu potrebujete pracovné prostredie prispôsobené Vašim potrebám a pracovným procesom. Ak pracujete veľa na počítači, najlepšie miesto pre klávesnicu je čo najbližšie k telu. Myš patrí hneď vedľa. Aby Vás pri práci nerušili zamotané káble, vhodné je použitie klipsov na káble. Dôležité dokumenty majte ideálne stále na očiach. Zoznamy úloh a týždenné plány môžete pripevniť na nástenku priamo nad písacím stolom.

Dôležité kritériá pre kúpu Vašich kancelárskych potrieb

Kvalitný materiál

Kancelárske potreby z kvalitných materiálov sú odolnejšie a trvácnejšie. Pri potrebách z papiera je dôležitá jeho dostatočná hrúbka. Tá ovplyvňuje napríklad, či bude náplň pera na papieri presvitať na druhej strane. Pri často používaných kancelárskych potrebách ako diároch a kalendároch je vhodným materiálom pravá koža. Je totiž odolná a postará sa o to, že Váš diár bude vyzerať dobre celoročne.

Funkčnosť

Vybavenie do kancelárie, ktoré je viac než len peknou dekoráciou na stole, Vám poskytne viac pohodlia. Nožnice vhodné na prácu v kancelárií musia byť dosť ostré na to, aby čisto prestrihli aj hrubší papier. Aby otvárač na listy bezpečne sedel v ruke, je dobré, aby bola rúčka z protišmykovej gumy. Stupnica pravítka je viditeľnejšia, ak je farebne odlíšená od pozadia.

Náš záväzok pre Vaše vybavenie kancelárie

Aby ste svoju kancelársku prácu vybavili rýchlo a úspešne, ponúkame Vám funkčné, starostlivo vyrobené kancelárske potreby z kvalitných materiálov. Pečať akosti TCM (Tchibo Certified Merchandise) Vám garantuje vysokú kvalitu našich výrobkov. Podľa označenia „2 v 1“ spoznáte špeciálne výrobky, ktoré majú hneď niekoľko funkcií.