SchließenKancelárska skrinka na všetko dôležité

Podklady, listy, faktúry: Ako čas plynie, v kancelárii sa ešte aj dnes hromadí veľa papierov, z ktorých niektoré sa musia uchovávať dlhú dobu. S kancelárskou skrinkou to nie je žiadny problém! Kancelárske skrinky sú, čo sa týka rozmerov, určené na šanóny a dosky a sú zhotovené tak, aby bez problémov uniesli aj veľkú váhu. Ak nechcete, aby mal každý prístup ku všetkým dokumentom, mala by byť skriňa uzamykateľná. Poobzerajte sa teraz v Tchibo online po vhodnom modeli!
Kovová odkladacia skrinka s 2 nastaviteľnými výklopnými priehradkami
399,00
Kovová odkladacia skrinka s 2 nastaviteľnými výklopnými priehradkami
399,00
niekoľko kusov
Vysoký kovový regál s nastaviteľnou výklopnou priehradkou
429,00
niekoľko kusov
Kovová odkladacia skrinka s 2 nastaviteľnými výklopnými priehradkami
399,00
-20 %
Doplnková súprava so zámkom
34,99
27,99
-20 %
Doplnková kovová súprava s 2 zásuvkami
149,00
119,00
Kancelárska skriňa
319,00
Kancelárska skriňa
339,00
Žiaľ už vypredané
-17 %
Kovový policový diel s dvomi dvierkami na zaklapnutie
399,00
329,00
Žiaľ už vypredané
Žiaľ už vypredané
Kovový regál s 2 nastaviteľnými výklopnými priehradkami
Pochrómovaná kovová konštrukcia
379,00
Žiaľ už vypredané

Na čo by ste mali dbať pri kancelárskej skrinke

Požiadavky na kancelársku skrinku sa líšia v závislosti od použitia a priestoru v kancelárii. Veľkosť sa určuje podľa množstva podkladov, ktoré treba uchovať, alebo podľa toho, aké ďalšie kancelárske potreby by mali byť ešte uložené v skrini. Pre kartotéky sú ideálne závesné systémy. Ak je vo vašich priestoroch veľká premávka zákazníkov alebo tú istú miestnosť využívajú aj iné osoby, z dôvodov diskrétnosti a ochrany údajov sa odporúča uzamykateľná kancelárska skrinka. Materiál a dizajn si môžete zvoliť podľa svojho vkusu alebo zodpovedajúci ostatnému kancelárskemu zariadeniu.
Pracovisko so svetlým dreveným písacím stolom a rôznymi kancelárskymi skrinkami.

Rozhodujúca je veľkosť a nosnosť

Pred kúpou si premyslite, na aké veci chcete vašu kancelársku skrinku využívať. Písacie potreby, zopár knižiek alebo povinná plechovka so sušienkami sa dajú skladovať v jednoduchých skriniach či kancelárskom regále. Ak nemá byť všetko na očiach, sú k dispozícii aj regály s uzavretými prečinkami. Ak potrebujete na šanóny alebo citlivé podklady riadnu skriňu na spisy, musí mať táto skriňa priečinky príslušnej veľkosti. Skontrolujte tiež, či vkladacie police disponujú dostatočnou nosnosťou: Maximálna nosnosť je spravidla uvedená v popise výrobku.
Ženská ruka vyberá závesné šanóny zo zásuvky kancelárskej skrinky.

Vybrať si môžete z týchto variantov kancelárskej skrinky

Kancelárske skrinky sú v Tchibo dostupné v rôznych variantoch. Jednoduché skriňové dvierka a zásuvková skriňa potrebujú pri otváraní miesto, ktoré za písacím stolom alebo v predsieni nie je vždy k dispozícii. V takomto prípade je ideálna kancelárska skrinka s posuvnými dverami alebo roletová skriňa. Tak ako žalúzia sa tu „dvere“ jednoducho posunú smerom nahor. Na kartotékové systémy sú optimálne skrine so závesnou registratúrou. Spisy tu visia vo veľkých zásuvkách, do ktorých môžete siahať zhora.

Správny materiál pre vašu kancelársku skrinku

Tak ako všetok nábytok, aj kancelárske skrinky sú dostupné v rôznych materiáloch. Vo väčšine prípadov si môžete svoju kancelársku skrinku zvoliť jednoducho tak, aby sa hodila k ostatnému zariadeniu. Na výrobu skríň je rovnako vhodné drevo, kov, ako aj drevotrieskové dosky s povrchovou úpravou alebo dyhou. Masívne drevo prepožičiava kancelárskemu zariadeniu určitú vážnosť – to zapôsobí najmä vtedy, ak k vám pravidelne prichádzajú zákazníci. Ak chcete citlivé podklady uschovať skutočne bezpečne, odporúča sa použiť uzamykateľnú oceľovú skriňu, ktorú je nielen ťažko vylomiť, ale ktorá je do určitej miery odolná aj proti požiaru.

Alternatívy ku kancelárskej skrinke

Ak nemáte miesto na riadnu kancelársku skrinku, napriek tomu však chcete určité podklady a šanóny odkladať bezpečne, ideálne sú rôzne alternatívne riešenia. Môžete siahnuť napríklad po písacom stole s uzamykateľnými zásuvkami alebo po uzamykateľnom, pojazdnom kontajneri. Ako zariadenie kancelárie sú dostupné aj nepohyblivé kontajnery s uzamykateľnou roletou. Otvorený regál je ako náhrada vhodný len do určitej mieri, môže sa však prípadne doplniť skriňovým prvkom alebo malým sejfom.
Priestorov úsporná alternatíva ku kancelárskej skrinke: písací stôl so spodnou zásuvkovou skrinkou, jedna priehradka uzamykateľná.

Stabilné, vysoko kvalitné, udržateľné: kvalita Tchibo

Aby boli vaše spisy a kancelárske materiály čo najlepšie uschované, nájdete v Tchibo funkčné a stabilné kancelárske skrinky, ktoré navyše dobre vyzerajú. Naša pečať kvality „Tchibo Certified Merchandise“ v skratke „TCM“ vám pritom zaručuje maximálne požiadavky kladené na materiál a výrobu. Obzvlášť udržateľným výrobkom je tiež udelená pečať „GUT GEMACHT“. Drevo zo zodpovedného lesného hospodárstva rozpoznáte podľa pečate FSC.
Ženská ruka vyťahuje zásuvku bielej kancelárskej skrinky.