Schließen

irisette® 7-zónový pružinový matrac s jadrom z taštičkových pružín »Boxspring«, cca 100 x 200 cm

529,00 -34%
349,00
vrátane DPH
Tento výrobok je momentálne vypredaný. Ak si prajete dostať správu, keď bude výrobok opäť k dispozícii, prihláste sa, prosím, alebo sa zaregistrujte.
  • Momentálne nedostupné
  • Vysoký komfort ležania vďaka 2 samostatným na sebe navrstveným jadrám z taštičkových pružín s rôznou tvrdosťou
  • Jednotlivé jadrá z taštičkových pružín a inovatívne Rhombo-therm® podložky zabezpečujú optimálnu cirkuláciu vzduchu a výborne sa prispôsobia anatómii tela

irisette® 7-zónový pružinový matrac s jadrom z taštičkových pružín »Boxspring«, cca 100 x 200 cm

Číslo produktu 62975
Pocit, akoby ste ležali na americkej posteli! Tento pružinový matrac s jadrom z taštičkových pružín kombinuje dve samostatné na seba navrstvené jadrá s 500 taštičkovými pružinami s rozdielnou tvrdosťou, ako na americkej posteli. O rovnaký pocit sa postará aj pohodlná výška matraca cca 32 cm!

Príjemná klíma na spanie

Tento matrac sa postará o kvalitný spánok. Inovatívne Rhombo-therm® podložky na vrchnej a spodnej strane zabezpečia vysokú bodovú elasticitu a dobrú reguláciu tepla. Jednotlivo umiestnené jadrá zaručujú optimálnu cirkuláciu vzduchu.

Prispôsobenie sa anatómii tela

Sedem rôznych zón sa postará o anatomicky správnu bodovú podporu tela a optimálne rozloženie tlaku. Tento matrac zodpovedá strednému a tvrdému stupňu tvrdosti a odporúča sa osobám s telesnou hmotnosťou do cca 120 kg.

Praktické detaily

Poťah prešívaný do pásov má zips po celom obvode, a tak je možné ho rozdeliť, ľahko vyzliecť a môže sa vyprať v práčke. Vďaka štyrom praktickým úchytkám sa matrac dá jednoducho pretáčať a premiestňovať.

Farba:

Biela
Zips modrá

Materiál:

Poťah 100 % polyester
Jadro 2x 500 taštičkových pružín navrstvených na sebe, s Rhombo-therm® podložkami zo studenej peny

Rozmery:

Cca 100 x 200 cm
Výška jadra cca 28 cm
Celková výška cca 32 cm

Hmotnosť:

Cca 33 kg

Upozornenie:

Nové matrace môžu mať krátkodobo špecifickú vôňu, ktorá spravidla vyprchá po ich vyvetraní
irisette® ponúka „kompetenciu vo veciach Vášho spánku“ a s ňou spoľahlivo kvalitné lôžkoviny, ako sú prikrývky, vankúše a matrace, ktoré sú navzájom dokonale zladené tak, že Vám môžu zaručiť vysokokomfortný spánok vo všetkých aspektoch. Používanie materiálov najvyššej akosti, priebežná kontrola kvality používaných materiálov a koncových výrobkov, šetrné zaobchádzanie so zdrojmi a prísne dodržiavanie bezpečnostných, zdravotných a ekologických štandardov – to je irisette®.

Číslo produktu:

62975

Doručovacia adresa:

  • Fakturačná adresa
  • Iná doručovacia adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Pobočka

Exkluzívne:

Dostupné iba v e-shope

Vrátenie tovaru:

Doručené výrobky je možné vrátiť do 30 dní od doručenia.