Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Výrobky
Výrobky z kalendárneho týždňa CW50 2017
Hrubé strúhadlo so špeciálnymi čepeľami

Hrubé strúhadlo so špeciálnymi čepeľami

Strúhadlo na strúhanie nahrubo! Na špeciálnych čepeliach ostrých ako nôž je možné nahrubo a jednoducho nastrúhať ovocie, citrusové plody, zeleninu, tvrdý syr, čokoládu a iné tvrdé prísady. Rukoväť vďaka povrchu Softgrip pevne drží v ruke. Kuchynské strúhadlo je vhodné pre pravákov i ľavákov. Pred uschovaním treba nasadiť ochranu čepelí – na ochranu pred bolestivými prekvapeniami. Pomocou praktického závesného očka možno strúhadlo zavesiť na dosah ruky na lišty v kuchyni.

Naposledy v ponuke: CW50/2017  Slávnostná vianočná tabuľa

Odoberať Newsletter Tchibo

Áno, chcem každý týždeň dostávať e-mailom bezplatný Newsletter Tchibo, ktorý ma bude informovať o aktuálnych kolekciách, súťažiach, zľavách a špeciálnych akciách. Zobraziť vzorový Newsletter tu
Potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.

Stačí jednoducho zadať e-mailovú adresu a hneď všetko funguje
Odoslaním registrácie k newsletteru súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zasielania newsletteru a potvrdzujem, že som si prečítal(a) Podmienky pre spracovanie osobných údajov a súhlasím s nimi.