Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Grand Classé Espresso Tarrazú Kostarika – 80 kapsúl
Žiaľ už vypredané

Grand Classé Espresso Tarrazú Kostarika – 80 kapsúl

29,90 € €/100g: 4,98 vrátane DPH
  • Dostupnosť: Už celkom vypredané
  • Doručenie: Doručenie prostredníctvom prepravnej spoločnosti
  • Ušľachtilé espresso s prirodzene ovocnou chuťou a vyváženou arómou
  • V najlepšej kvalite Grand Classé
  • Certifikované Rainforest Alliance
  • Limitovaná edícia: len na krátky čas

Lahodný pôžitok po kostaricky

Číslo produktu: 85715

Milovníci kávy majú pri tejto limitovanej edícii na výber a môžu sa tešiť na espresso v našich kapsulách Cafissimo, ako aj na filtrovanú zrnkovú kávu.

Jemné ovocné tóny sa pritom postarajú o vyváženú arómu a tým o výnimočný chuťový zážitok – šálku po šálke.

Káva tejto limitovanej edície sa pestuje certifikovaným, trvalo udržateľným spôsobom a pochádza výlučne z fariem nesúcich logo Rainforest Alliance Certified™.

Viac informácií o organizácii Rainforest Alliance na www.rainforest-alliance.org.

Kostarika – rozmanitá krajina medzi Tichým oceánom a Karibikom

Horský prales obklopený viacerými sopkami, fascinujúca rôznorodosť rastlín a zvierat a živá kultúra ovplyvnená hudbou a tancom: Vitajte v Kostarike!

Táto malebná krajina je pôsobivá nielen svojou polohou medzi dvoma oceánmi, ale aj tým, že domácim farmárom poskytuje vynikajúce podmienky na pestovanie tých najlepších druhov kávy na svete. Predovšetkým región Tarrazú je vďaka svojej úrodnej pôde a ideálnemu výškovému podnebiu známy najlepšou kvalitou kávy.

Výnimočná príprava výnimočnej kávy: medová metóda Honey Processing

Na zaručenie nezameniteľnej chuti sa kávové zrnká našej novej limitovanej edície zošľachťujú špeciálnym a náročným procesom spracovania: tzv. medovou metódou – Honey Processing.

Pri tomto časovo náročnom procese sa okolitá dužina len čiastočne oddelí od zozbieraných plodov. Počas sušenia na kostarickom slnku kávové zrnká nasajú sladkosť zo zvyšnej dužiny, a získajú tak svoju nezameniteľnú, jemne ovocnú chuť.

Rainforest Alliance

Určite ste si už pri nákupe všimli zelenú žabku – logo organizácie Rainforest Alliance, lenže čo toto logo vlastne znamená?

Organizácia Rainforest Alliance sa usiluje o ochranu citlivých ekosystémov, ako je napríklad fauna a flóra, a podporuje trvalo udržateľné obhospodarovanie krajiny. K tomu patria aj primerané životné a pracovné podmienky pre pestovateľov kávy a ich rodiny.

Pri našich kávových výrobkoch s logom zelenej žabky môžete mať istotu, že boli vyrobené ekologickým a spoločensky prijateľným spôsobom.

Ďalší dôležitý krok k 100 % trvalej udržateľnosti v Tchibo. Sme na ceste – vydajte sa na ňu s nami.

Grand Classé

Kávu Grand Classé pre kávovary Cafissimo zostavujú naši odborníci na kávu, ktorí cestujú po celom svete, aby objavili jedinečné kávové zrnká špičkovej kvality. Na výrobu tejto výnimočnej kávy prichádza do úvahy iba Arabica jedinečného pôvodu z osobitých regiónov, pestovaná špeciálnymi metódami alebo spracovávaná unikátnym spôsobom. Keďže vyhľadávame iba farmy alebo malé pestovateľské družstvá najvyššej kvality, je káva Grand Classé k dispozícii len v obmedzenom množstve. Rovnako ako pre všetky ostatné kapsuly Cafissimo, aj pri príprave káv Grand Classé sa používa káva zo 100 % trvalo udržateľnej produkcie.

Detaily výrobku:
Pražená káva mletá

Balené v ochrannej atmosfére.
Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.

Tchibo GmbH
Überseering 18
22297 Hamburg

Cafissimo. Všetky kávy a čaje z trvalo udržateľnej produkcie

Pre naše kapsuly Cafissimo používame výhradne kávy a čaje z trvalo udržateľnej produkcie. Takto si po stlačení tlačidla vychutnáte nielen prvotriednu kvalitu, ale prispejete aj k ochrane prírody a zlepšeniu životných podmienok pestovateľov.

Spolu s našimi partnerskými organizáciami pomáhame podporovať ekologické a spoločensky prijateľné metódy pestovania, chrániť podnebie a zachovávať neporušený životný priestor. Len tak Vám môžeme ponúknuť najvyššiu kvalitu kávy a čaju – dnes a aj zajtra.

Sme na ceste – vydajte sa na ňu s nami.

Objednanie a doručenie

Číslo produktu:

85715

Doručovacia adresa:

  • Fakturačná adresa
  • Iná doručovacia adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Pobočka

Vrátenie tovaru:

Doručené výrobky je možné vrátiť do 30 dní od doručenia.

Naše služby:

Nákup bez rizika Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní
Prepravné náklady
Doručenie prostredníctvom Geis Rýchle a jednoduché: Geis doručí malý nábytok a zariadenie priamo k vašim dverám.
Cena vo Vernostných zrnkách Vaše Vernostné zrnká môžete ľahko vymeniť za atraktívne ceny online alebo v každej pobočke.
Sme tu pre Vás Telefón 0800 212 313 (bezplatne) PO – PIA od 8.00 do 20.00 a SO od 8.00 do 16.00 hod.

Pri otázkach ohľadom výrobkov:
Telefón 0800 212 313 (bezplatne) PO – PIA od 8.00 do 20.00 a SO od 8.00 do 16.00 hod.
Vrátenie tovaru Môže sa stať, že sa Vám výrobok nebude páčiť alebo Vám nebude sedieť. Doručené výrobky môžete vrátiť do 30 dní.