Používame súbory cookie, aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Viac informácií tu.
Schließen
Fototapeta
Žiaľ už vypredané

Fototapeta New York

19,95 € -25% - Ušetríte 5,00 €
14,95 € vrátane DPH
  • Dostupnosť: Už celkom vypredané
  • Doručenie: Doručenie prostredníctvom prepravnej spoločnosti
  • Veľkoplošný, efektný nástenný motív – cca 3,56 x 2,54 m

Fototapeta New York

Číslo produktu: 55972

S touto fototapetou urobíte zo svojich štyroch stien skutočný hit. Zo 16-ich dielov na jednoduché nalepenie bez viditeľných spojov vznikne pôsobivý a slnečný motív XXL, ktorý vyžaruje silu a energiu. Súčasťou dodávky je špeciálne lepidlo na tapety, aby ste mohli tapetu hneď nalepiť na stenu.

Rozmery:

cca 3,56 x 2,54 m

Jednoduché nalepenie na stenu – postup

Rozloženie:

Rozložte jednotlivé listy fototapety v správnom poradí, aby ste videli, ako majú byť poskladané. Nasledujúci list prekrýva predchádzajúci list vždy o 5 mm.

Náčrt:

Vyznačte na stenu zvislé čiary. Použite vodováhu a ceruzku a jeden list fototapety priložte k stene, aby ste stanovili vzdialenosť medzi čiarami. Nezabudnite na 5 mm prekrytie.
Vyprázdnite obsah priloženého vrecka s lepidlom do cca 2 litrov studenej vody. Nechajte lepidlo rozpustiť cca 20 minút a potom ho dobre premiešajte.

Lepenie:

Naneste lepidlo valčekom alebo kefkou na zadnú stranu jednotlivých listov. Dbajte na to, aby boli okraje úplne pokryté lepidlom. Nechajte fototapetu zmäknúť max. 5 minút (všetkých 16 dielov rovnako dlho). Papier sa pritom nepatrne natiahne.

Umiestnenie:

Vyrovnajte každý list podľa vyznačených čiar na stene. Vychádzajte pritom z vyznačeného stredu. Listy nechajte najskôr prekrývať hore/dole alebo po stranách. Opatrne ich vyhlaďte vlhkou hubkou. Začnite hore a dajte pozor, aby sa nezošmykli. Väčšie vzduchové bubliny vytlačte hubkou smerom von. Menšie vzduchové bubliny zmiznú samy od seba, keď bude fototapeta schnúť.

Úpravy:

Okraje môžete orezať ostrým nožom na koberce. Tak budú najčistejšie. Fototapetu môžete aj trochu poodlepiť a okraje zastrihnúť nožnicami.
Pretrite tapetu vlhkou handričkou alebo hubkou, aby ste odstránili zvyšky lepidla.

Tip:

Ak chcete fototapetu znovu odlepiť, najskôr ju navlhčite vodou.

Kvalita

Informácie o kvalite

TCM je značka kvality, ktorá označuje vynikajúcu kvalitu produktu.

Objednanie a doručenie

Číslo produktu:

55972

Doručovacia adresa:

  • Fakturačná adresa
  • Iná doručovacia adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Pobočka

Exkluzívne:

Dostupné iba v e-shope

Vrátenie tovaru:

Doručené výrobky je možné vrátiť do 30 dní od doručenia.