Šatníková skriňa do detskej izby – pre väčší poriadok a prehľad

Už najmenšie deti milujú premiestňovať veci von zo skríň a znovu ich vkladať späť. Pred zvedavými detskými rukami nie sú bezpečné najmä dvere skrine vo výške očí. Malí chlapci a dievčatá sa tešia o to viac, ak majú v detskej izbe svoj vlastný šatník. Pretože tu sú pre nich ľahko dostupné ich obľúbené svetre a nohavice - a často je tu priestor aj pre hračky. Objavujte rôzne detské šatníky v obchode Tchibo a objednajte si ich pohodlne online!
Šatníková skriňa
449,00
  • Odkladacia skrinka
349,00
319,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 319,00 €
-8 %
Odkladacia skrinka
349,00
319,00

Detské šatníkové skrine – upratané v detskom štýle

Len čo malí začnú starnúť a oslávia prvé dve alebo tri narodeniny, začne sa hromadiť ich stále rastúci šatník. Šatníková skriňa v detskej izbe je ideálna na upratané odkladanie detského oblečenia. Ak nemáte veľa miesta, môžete využiť detskú skriňu aj a hračky. Stavebné kocky a podobne je možné ľahko uložiť do samostatných priečinkov alebo zásuviek. Náš tip: obľúbené hračky ukladajte do spodnej časti, aby sa k nim ľahko dostalo aj vaše dieťa.
Malé svetlovlasé dievčatko robí poriadok v šatníkovej skrini a ukladá tričká na policu.

Úspora času vďaka prehľadu v detskej skrini

Už v materskej škole sú najmenší radi, keď dostanú slovo pri obliekaní. Je to skutočná úspora času, ak je v detskej skrini poriadok. Tyč na šaty je ideálna na bundy a šaty. Samostatné priehradky na bočnej strane ponúkajú priestor pre nohavice, svetre a tričká. Ideálne je, ak sú jednotlivé police výškovo nastaviteľné a dajú sa prispôsobiť šatníku. Spodky, tielka, ponožky a pančušky sú zoradené v zásuvkách.
Dlhovlasé, usmievajúce sa dievča ukazuje svoje šaty, ktoré visia v otvorenej skrini na šaty zavesené na tyči.

Rôzne veľkosti skríň – rôzne možnosti úschovy

Ak chcete niečo uložiť do detskej šatníkovej skrine, najlepšie je objednať si skriňu, ktorá má vo vnútri buď integrovanú poličku, alebo dostatok odkladacích priehradiek. Trojdverové modely sú často perfektnou voľbou. Je tu teda dostatok miesta pre zimné aj letné oblečenie. V menších modeloch bez priečinkov udržujú poriadok veci v krabiciach na podlahe detskej šatníkovej skrine. Tip: do škatúľ ukladajte iba ľahké veci a hračky. Takto môžu aj malé deti manipulovať s pomôckami na udržiavanie poriadku.

Farebne vhodná šatníková skriňa do detskej izby

Izby pre malé deti obľubujeme často pestrofarebné: samolepka na stenu alebo pestrá tapeta sa postarajú o dobrú náladu pri hraní. Aby detská skriňa ladila s každým novým náterom a s každým nových vkusom dieťaťa, najlepšie je zvoliť jednoduchý jednofarebný variant. Obzvlášť obľúbené sú detské šatníkové skrine v bielej alebo šedej farbe, vyrobené z dreva alebo s dreveným vzhľadom. Ak chcete predsa len mať na skrini farebný pútač, pozornosť dokáže pritiahnuť špeciálne skrinkové tattoo.

Materiál a bezpečnosť

Jednou z najdôležitejších vlastností vášho nového šatníka v detskej izbe je jeho bezpečnosť a vysoká kvalita. V každom prípade sa uistite, či je skriňa priskrutkovaná k stene. Takto sa nemôže prevrátiť a je stabilná - aj keď sa okolo nej bláznia deti. Okrem toho by malo byť v centre pozornosti spracovanie detského šatníka. Rohy a hrany by mali byť dobre obrúsené a farba ani materiál by sa nemali odlupovať. Masívne drevo napríklad zabezpečí, aby bola skriňa veľmi robustná.
Malé dievčatko s priateľským pohľadom sedí v spodnej otvorenej zásuvke bielej komody.

Objednajte nábytok pre deti online v Tchibo

V online predajni Tchibo nájdete jednoduché šatníky do detských izieb – pre chlapcov alebo dievčatá. Vyberte si medzi 2- alebo 3-dverovými modelmi skríň so zásuvkami alebo bez zásuviek. Jednoducho vložte tovar do nákupného košíka a potom objednajte s dopravou zadarmo. Po niekoľkých dňoch vám váš nový detský šatník doručí prepravca. Objavujte okrem toho naše dokonale zladené detské postele a prebaľovacie pulty.
Svetlovlasá, vysmiata žena leží na deke na zemi v detskej izbe so svojím bábätkom, ktoré sa hrá s červeno-bielou pruhovanou hračkou.