Spacie vaky pre deti, aby bola každá noc dokonalá

Čo sa týka obyčajnej posteľnej bielizne, tak tá nie je pre najmenších ešte vhodná. Preto je spací vak pre deti do jedného roka a často aj dlhšie tou správnou voľbou. Zabezpečí, aby bolo Vaše dieťatko počas celého spánku správne prikryté do mäkkej, príjemnej látky, ktorá je priateľská k pokožke, a tak si Vaše dieťatko môže užívať zaručený kvalitný spánok bez toho, aby mu prekážala deka. Vyberte si z rôznych motívov a farieb v Tchibo a vytvorte svojmu dieťatku najlepšie podmienky pre ničím nerušený spánok a sladké sny!
Spací vak pre malé deti
27,99
Spací vak pre bábätká
27,99

Spacie vaky pre deti ako bezpečná alternatíva posteľnej bielizne

Spacie vaky pre deti sú užitočné hneď dvakrát: chránia Vaše dieťa pred chladom, pretože dieťa ho počas spánku nemôže zo seba zhodiť, ale aj pred nechceným udusením, pretože dieťa si vak nedokáže počas spánku natiahnuť na tvár. Dieťa jednoducho vložíte do spacieho vaku pre deti ako do jednodielneho pyžama pre bábätko, ktorý zabezpečí, aby nožičky aj celé telo dieťatka bolo prikryté. V ponuke nájdete rôzne typy spacích vakov pre deti, a to od vakov bez rukávov na teplé dni až po vaky s rukávmi na zimu.
Správne spacie vaky pre Vaše dieťa počas každého ročného obdobia.

Rôzne spacie vaky pre deti na každé ročné obdobie

Tak, ako si dospelí počas letných mesiacov vyberajú posteľnú bielizeň, ktorá je ľahšia, priedušnejšia, rovnako by to malo byť aj v prípade spacích vakov pre deti. Mali by sa prispôsobovať ročnému obdobiu, v ktorom sa požívajú. V lete používajte spacie vaky pre deti vyrobené z ľahšieho materiálu, v ktorom sa dieťa nespotí a v zime hrubší spací vak pre deti, ktorý poskytuje spoľahlivé teplo. Ideálnym riešením je páperový spací vak pre deti. Prípadne môžete použiť aj priedušný celoročný spací vak z bavlny, v ktorom sa dieťa bude neustále cítiť pohodlne.
Uistite sa, že spací vak pre deti, ktorý si vyberiete, má správnu veľkosť.

Akú veľkosť spacieho vaku pre dieťa si vybrať?

Novorodenec potrebuje spací vak pre deti, ktorý sa rozmerovo hodí k jeho veľkosti. Ak je spací vak pre deti príliš veľký, nehrozí iba riziko, že dieťa do spacieho vaku pre deti vkĺzne príliš hlboko, ale tiež to, že spací vak pre deti sa nenaplní dostatočným teplom. Teplo vytvorené v spacom vaku pre deti sa preto počas noci oveľa rýchlejšie stratí. Ak chcete nájsť správnu veľkosť spacieho vaku pre Vaše dieťa, môžete použiť jednoduchý vzorec na výpočet: výška Vášho dieťaťa - dĺžka hlavičky, k tomu prirátajte 10 cm pre voľný pohyb v spacom vaku pre nožičky.

Ušetríte ešte viac, spacie vaky pre deti, ktoré rastú s nimi

Prípadne sa môžete rozhodnúť pre spacie vaky pre deti, ktorých veľkosť sa dá prispôsobiť. Vďaka perfektnému vybaveniu spacieho vaku pre deti môžete dĺžku spacieho vaku kedykoľvek upraviť jednoducho použitím zipsu a to až o 20 alebo 30 cm, aby Vaše dieťa mohlo spací vak pre deti používať čo najdlhšie. Aj v tomto prípade treba dbať na to, aby dĺžka rukávu spacieho vaku pre deti siahala presne ku pleciam dieťatka. Spací vak pre deti by mal byť vybavený patentkami, ktoré sa dajú podľa potreby nastaviť.

Objednajte si spacie vaky pre deti od Tchibo a konajte dobro

Pri zakúpení či už spacích vakov pre deti alebo detského oblečenia od Tchibo si môžete byť istí, že ide o výrobok z vysokokvalitnej bavlny najlepšieho spracovania, ktorý je priateľsky k pokožke. To zaručujeme našou pečaťou TCM. Táto skratka znamená „Tchibo Certified Merchandise“ a označuje iba výrobky, ktoré zodpovedajú našim vysokým štandardom kvality.
Spacie vaky pre deti, ktoré „rastú s Vašimi deťmi“.