Šatníková skriňa do detskej izby – pre väčší poriadok a prehľad

Už najmenšie deti milujú vyberať veci von zo skríň a znovu ich vkladať späť. Pred zvedavými detskými rukami nie sú bezpečné najmä dvere skrine vo výške očí. Malí chlapci a dievčatá sa tešia o to viac, ak majú v detskej izbe svoj vlastný šatník. Pretože tu sú pre nich ľahko dostupné ich obľúbené svetre a nohavice – a často je tu priestor aj na hračky. Objavujte rôzne detské šatníky v obchode Tchibo a objednajte si ich pohodlne online!
  • Rohový regál s dyhovanými hranami
179,00
119,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 119,00 €
-33 %
Rohový regál s dyhovanými hranami
179,00
119,00
  • Detský stôl s nastaviteľnou výškou
179,00
119,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 119,00 €
-33 %
Detský stôl s nastaviteľnou výškou
179,00
119,00
  • 2 v 1: komoda a šatníková skriňa
399,00
269,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 269,00 €
-32 %
2 v 1: komoda a šatníková skriňa
399,00
269,00
  • Pracovný stolík s nastaviteľnou výškou
279,00
219,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 219,00 €
-21 %
Pracovný stolík s nastaviteľnou výškou
279,00
219,00

Detské šatníkové skrine – upratané v detskom štýle

Malí rýchlo rastú a keď oslávia druhé či tretie narodeniny, začne veľmi narastať aj ich šatník. Šatníková skriňa v detskej izbe je ideálna na usporiadané odkladanie detského oblečenia. Ak nemáte veľa miesta, môžete využiť detskú skriňu aj na hračky. Stavebnicové kocky a podobne je možné ľahko uložiť do samostatných priečinkov alebo zásuviek. Náš tip: Obľúbené hračky ukladajte do spodnej časti, aby sa k nim Vaše dieťa ľahko dostalo.

Úspora času vďaka prehľadnému usporiadaniu v detskej skrini

Už v materskej škole sú najmenší radi, keď sa môžu sami obliekať. Je to skutočná úspora času, ak je v detskej skrini poriadok. Na zavesenie detských búnd a dievčenských šiat je ideálna tyč. Samostatné priehradky na bočnej strane ponúkajú priestor pre detské nohavice, svetre a tričká. Ideálne je, ak sú jednotlivé police výškovo nastaviteľné a dajú sa prispôsobiť. Spodná bielizeň, tielka, detské ponožky a pančušky sú uložené v zásuvkách.

Rôzne veľkosti skríň – rôzne možnosti úschovy

Ak chcete niečo uložiť do detskej šatníkovej skrine, najlepšie je objednať si skriňu, ktorá má vo vnútri buď integrovanú poličku, alebo dostatok odkladacích priehradiek. Trojdverové modely sú často perfektnou voľbou. Je tu teda dostatok miesta na zimné aj letné oblečenie. V menších modeloch bez priečinkov pomáhajú udržať poriadok veci uložené v škatuliach na dne detskej šatníkovej skrine. Tip: do škatúľ ukladajte iba ľahké veci a hračky. Takto s nimi môžu manipulovať aj malé deti.

Farebne vhodná šatníková skriňa do detskej izby

Izby pre malé deti mávajú farebný dizajn: samolepka na stenu alebo farebné tapety im pri hraní dodajú dobrú náladu. Aby detská skriňa ladila s každou novou maľovkou a s každou novou požiadavkou dieťaťa, je najlepšie zvoliť jednoduchý jednofarebný variant. Mimoriadne obľúbené sú detské šatníkové skrine v bielej alebo šedej farbe, vyrobené z dreva alebo s dreveným vzhľadom. Ak chcete predsa len mať na skrini niečo, čo dokáže upútať pozornosť, skúste špeciálne skrinkové „tetovanie“.

Materiál a bezpečnosť

Jednou z najdôležitejších vlastností Vášho nového šatníka v detskej izbe je jeho bezpečnosť a vysoká kvalita. V každom prípade sa uistite, či je skriňa priskrutkovaná k stene. Takto sa nemôže prevrátiť a je stabilná – aj keď okolo nej deti šantia. Okrem toho by malo byť v centre pozornosti spracovanie detského šatníka. Rohy a hrany by mali byť dobre obrúsené a farba ani materiál by sa nemali odlupovať. Masívne drevo napríklad zabezpečí, aby bola skriňa dostatočne robustná.

Detský nábytok si objednajte v Tchibo online

V online predajni Tchibo nájdete jednoduché šatníky do detských izieb – pre chlapcov alebo dievčatá. Vyberte si medzi 2- alebo 3-dverovými modelmi skríň so zásuvkami alebo bez nich. Jednoducho vložte tovar do nákupného košíka a potom objednajte s dopravou zadarmo. Po niekoľkých dňoch Vám Váš nový detský šatník doručí prepravca. Objavujte okrem toho naše dokonale zladené detské postele a prebaľovacie pulty.