Detské postele – úžasne pohodlné a skutočne praktické

Stabilné, bezpečné a s dizajnom priateľským k deťom: Požiadavky na moderné detské postele sú veľké, koniec koncov by to malo mať potomstvo pohodlné a malo by sa vo svojej posteli cítiť príjemne. Pretože sa deti v posteliach tiež rady hrajú alebo sa v nich bláznia, je ich odolnosť a robustnosť podstatnou vlastnosťou. V obchode Tchibo nájdete postele pre deti, ktoré majú práve takéto vlastnosti. Objavujte rozmanité ponuky a kúpte detské postele pre dievčatá alebo chlapcov!
Bavlnená posteľná bielizeň, štandardná veľkosť
22,99
Detská posteľná bielizeň
19,99
-35 %
Detská posteľná bielizeň z perkálu
27,99
17,99
Debnička na hračky
5,99

Detské postele pre každý vek a vkus

Driemať v „hasičskom aute“ alebo poobedňajší spánok v „domčeku na strome“? Moderné detské postele mnohé umožnia. Vďaka rozličným konštrukciám a dizajnom spĺňajú detské postele najrôznejšie požiadavky. Či si ceníte bezpečné miesto na spanie pre svoje dieťa alebo či potrebujete veľa úložného priestoru na posteľné obliečky, hračky atď., naše postele Vám poskytnú vhodné riešenie pre každú Vašu požiadavku.

Detská postieľka s mrežou pre najmenších

Postieľka s bočnicami od Tchibo je ideálna pre Vaše dieťa na prvé dva až tri roky života. Vďaka bočniciam okolo postieľky bábätko v nej leží v bezpečí, je chránené a zároveň vidí všetko, čo sa v detskej izbe deje. Bežné rozmery takýchto postieľok sú 60 x 120 cm a 70 x 140 cm. Tip: K detskej postieľke je najlepšie dokúpiť matrac s nášľapnou hranou. Týmto má Váš poklad možnosť bezpečne sa držať pri svojich prvých pokusoch postaviť sa v posteli.

Juniorská posteľ pre malé deti

Pre mnoho detí neexistuje nič krajšie ako posteľ plná dobrodružstiev: Ich vyhotovenie nemá takmer žiadne hranice – od detskej postieľky pripomínajúcej čln po detskú postieľku ako auto je možné takmer všetko. Okrem takýchto hracích postelí je v mnohých detských izbách užitočná aj poschodová posteľ. Tak vznikne miesto na spanie pre dvoch súrodencov, ktoré šetrí priestor. Tiež obľúbená u detí: vysoká posteľ. Pod spacou plochou je stále dostatok miesta na hračky alebo pracovný stôl.

Mládežnícka posteľ pre starších

S pribúdajúcimi rokmi potomkov sa menia aj nároky na nábytok v detskej izbe. Z farebnej dobrodružnej postele sa potom stane jednoduchá úložná posteľ v krásnom dizajne. Tieto multifunkčné postele sú opatrené v závislosti od modelu zásuvkami alebo policovými vložkami. Veľmi praktická je aj detská postieľka, ktorá sa dá roztiahnuť, aby mal najlepší kamarát alebo najlepšia kamarátka Vášho dieťaťa pohodlné miesto na prenocovanie.

Na čom pri detských posteliach pre chlapcov a dievčatá záleží

Či už pre novorodenca alebo tínedžera: Posteľ každého dieťaťa by mala spĺňať určité kritériá. Patrí sem vysoká kvalita, ktorá sa vyznačuje okrem iného trvácnymi materiálmi a vysokou stabilitou, ktorú podporujeme aj v rámci nášho projektu DOBRÁ PRÁCA. Navyše, najmä u starších detí, hrá rozhodujúcu úlohu dizajn, ktorému môžete pridať na hodnote krásnymi detskými obliečkami.