Postieľky - úžasne pohodlné a naozaj praktické

Stabilné, bezpečné a dizajnovo priateľské k deťom : požiadavky na moderné postieľky sú vysoké , koniec koncov, potomok by sa mal vo svojej posteli cítiť dobre a pohodlne. Keďže deti sa vo svojej postieli tiež radi hrajú alebo šantia , nevyhnuté sú odolné a robustné vlastnosti. V Tchibo nájdete postele pre deti, ktoré toto presne prinášajú. Objavte rôzne produkty a kúpte si postieľky pre dievčatá alebo chlapcov!
Detská posteľná bielizeň z česanej bavlny
22,99
Mäkučká deka pre bábätká, cca 90 x 90 cm
34,99
  • Posteľná bielizeň z perkálu s motívom koňa, štandardná veľkosť
29,99
24,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 24,99 €
-16 %
Posteľná bielizeň z perkálu s motívom koňa, štandardná veľkosť
29,99
24,99
Spací vak pre malé deti
29,99
  • Posteľ s úložným priestorom
849,00
599,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 599,00 €
-29 %
Posteľ s úložným priestorom
849,00
599,00

Postele pre všetky vekové kategórie a chute

Spať v "hasičskom aute" alebo zdriemnuť si v "domčeku na strome"? Moderné postieľky umožňujú veľa vecí. Vďaka mnohým konštrukčným metódam a dizajnom spĺňajú postele pre deti najrozmanitejšie požiadavky. Či už prikladáte veľký význam bezpečnému miestu na spanie pre Vaše dieťa, alebo či je pre Vás dôležité veľa úložného priestoru pre posteľnú bielizeň alebo hračky : Naše postele ponúkajú vhodné riešenie pre každú potrebu.
Tu možno spať bezpečne a chránene: Postieľka s bočnicami pre najmenších.

Detská postieľka pre najmenších

Počas prvých dvoch až troch rokov života je pre Vaše dieťa ideálna detská postieľka Tchibo. Vďaka tyčiam okolo postieľky v nej leží bezpečne a chránene a zároveň môže vidieť všetko, čo sa deje v detskej izbe. Bežné rozmery pre takéto postieľky sú 60 x 120 cm a 70 x 140 cm. Tip: Do postieľky je najlepšie kúpiť matrac s nášľapnou hranou. Tak bude Vaše dieťatko pri svojich prvých pokusoch postaviť sa v posteli v bezpečí.
Jednoducho si vyberte posteľ pre mládež a najlepší priateľ dieťaťa u vás môže stráviť noc.

Juniorská posteľ pre malé deti

Pre mnohé deti nie je nič krajšie ako dobrodružná posteľ: Pre dizajny neexistujú takmer žiadne obmedzenia - od postieľky v podobe lode až po detskú postieľku ako auto, takmer všetko je možné. Okrem takýchto hracích lôžok je v mnohých izbách pre deti užitočná aj poschodová posteľ. Tak vznikne priestor na spanie pre dvoch súrodencov, to ušetrí miesto. Taktiež u detí obľúbená: vysoká posteľ. Pod ležiacou plochou je stále dostatok miesta na hračky alebo písací stôl.

Detská posteľ pre staršie deti

S pribúdajúcim vekom potomka sa menia sa aj požiadavky na nábytok v detskej izbe. Farebná dobrodružná posteľ sa potom stáva jednoduchou úložnou posteľou v atraktívnom dizajne. V závislosti od modelu sú tieto multifunkčné postele vybavené zásuvkami alebo policami. Veľmi praktická je aj vysúvacia detská posteľ, ktorá je rozšíriteľná, takže aj najlepší priateľ vášho dieťaťa má útulné miesto na spanie.

Čo je dôležité pre detské postele pre chlapcov a dievčatá

Či už pre novorodenca alebo pre tínedžera, každá postieľka by mala spĺňať určité kritériá. To zahŕňa vysokú kvalitu, ktorá sa vyznačuje robustnými materiálmi a vysokou stabilitou, ktorú propagujeme aj naším projektom DOBRE VYKONANÉ. Okrem toho, najmä pre staršie deti, dizajn hrá rozhodujúcu úlohu, ktorú môžete ďalej vylepšiť krásnou detskou posteľnou bielizňou.
Jednoducho roztiahnite mládežnícku posteľ  a najlepší priateľ alebo priateľka dieťaťa môže zostať cez noc.