Pančuchy pre bábätká, pre malých objaviteľov

Každý, kto pozná, aké sú deti, určite vie: malé deti (takmer vôbec) neobsedia. Či už detičky ležia na chrbte, pokúšajú sa o prvé krôčiky, alebo o prvé náznaky plazenia, detské nožičky sú stále v pohybe. A to je úplne super! Pančuchy pre bábätká sú presne to, čo Vaši malí objavitelia potrebujú, poskytujú dostatok miesta na pohyb počas celého dňa a zároveň chránia pred chladom. V Tchibo nájdete širokú ponuku pančúch pre bábätká, či už pre dievčatká alebo pre chlapčekov.
-30 %
Pančuchové nohavice, 3 ks, s celoplošnou potlačou s motívom zajačika
12,99
8,99
€/pár 3,00
 
Dostupné varianty:
 
Termopančuchy, 2 páry, modré a hnedé s modrými prúžkami
12,99
€/ks 6,50
 
Dostupné varianty:
 
Termopančuchy, 2 ks, modré
14,99
€/ks 7,50
 
Dostupné varianty:
 
Termolegínsy, 2 ks, modro-sivé
11,99
€/ks 6,00
 
Dostupné varianty:
 
-33 %
Detské pančuchové nohavice, 5 ks
17,99
11,99
€/ks 2,40
 
Dostupné varianty:
 
Detské pančuchy, 3 ks
12,99
€/ks 4,33
 
Dostupné varianty:
 
Termolegínsy, 3 ks
14,99
€/ks 5,00
 
Dostupné varianty:
 
Termopančuchy, 2 ks
11,99
€/ks 6,00
 
Dostupné varianty:
 
Termolegínsy, 2 ks, zeleno-modré
11,99
€/ks 6,00
 
Dostupné varianty:
 
Detské pančuchové nohavice s kosoštvorcovým vzorom, 2 ks
12,99
€/ks 6,50
 
Dostupné varianty:
 
Pančuchové nohavice z biobavlny, 5 ks
17,99
€/ks 3,60
 
Dostupné varianty:
 
Detské pančuchy, 2 páry
11,99
€/ks 6,00
 
Dostupné varianty:
 

Vysoký komfort nosenia počas akejkoľvek aktivity

Pri výbere pančúch pre bábätká dbajte na vysoké štandardy a kvalitu oblečenia. Kvalitné a praktické pančuchy by sa nemali bábätku počas nosenia ani príliš naťahovať alebo posúvať ani škrabať, ale predovšetkým by mali zabezpečiť najvyšší komfort počas celého dňa. V ponuke Tchibo nájdete pančuchy pre bábätká s pohodlným elastickým pásom. Vďaka nemu sa pančuchy počas nosenia nezarezávajú ani sa neposúvajú. Navyše sú špička a päta vystužené, čo ešte viac zvyšuje komfort počas nosenia a nahrádza funkciu ponožiek pre bábätká.
Cibuľový princíp obliekania: pančuchy pre bábätká sú dokonalou ochranou pre chladom aj vetrom.

Termo pančuchy pre bábätká na chladné dni

V prípade chladnejšieho počasia sú pančuchy pre bábätká úplnou nevyhnutnosťou. Jednoducho priliehavé pančuchy oblečte bábätku pod nohavice pre bábätká alebo dupačky pre bábätká. Ďalšia vrstva oblečenia chráni bábätko pred vetrom a chladom. V prípade ešte chladnejších dní môžete siahnuť po špeciálnych termo pančuchách pre bábätká s froté výstužou vo vnútri. Keď sa po prechádzke na čerstvom vzduchu počas chladnejších mesiacov vrátite s bábätkom domov, jednoducho mu vyzlečte nohavice, aby mu nebolo príliš teplo.
Od jednoduchších až po nápadné: v Tchibo nájdete praktické sety pančúch pre bábätká.

Praktické sety pre chlapčekov aj dievčatká

Nikdy ich nie je dosť. Pančuchy pre bábätká sa dajú využiť aj počas pobytu na detskom ihrisku, v škôlke alebo aj doma. V Tchibo nájdete širokú a pestrú ponuku setov pančúch pre bábätká alebo aj malé detičky. Ponúkame aj jednoduché a jednofarebné modely. Ale samozrejme aj také s rôznymi hravými vzormi, ktoré padnú každému do oka.

Ako čo najrýchlejšie obliecť pančuchy pre bábätká

Pančuchy pre bábätká sú ideálnym doplnkom pri cibuľovom teda vrstevnom štýle obliekania. Tento štýl obliekania je najmä pri maličkých deťoch veľmi spoľahlivý a praktický. Jednoducho zrolujte celú pančuchu od vrchnej časti až dole k palcu, vložte nožičku bábätka do vnútra pančuchy, natiahnite a hotovo. To isté urobte s obidvoma nožičkami. Vďaka tomuto triku rýchlo a pohodlne oblečiete Vášmu maličkému miláčikovi pančuchy pre bábätká.

Ako sa správne starať o bavlnené pančuchy pre bábätká

Aby si Vaše bábätko mohlo užívať radosť z každého pohybu, sú pančuchy pre bábätká väčšinou vyrábané z bavlny. Elastan tiež zaisťuje dobré nosenie a vysoký komfort počas akéhokoľvek pohybu. Bavlnené pančuchy pre bábätká je možné prať na obyčajnom programe v práčke až do 40 stupňov. Sušička by sa v tomto prípade nemala používať. Takto si pančuchy pre bábätká zachovajú svoj pôvodný tvar a veľkosť čo najdlhšie.
V prípade pančúch pre bábätká nepoužívajte sušičku. Takto si udržia svoj tvar čo najdlhšie.

Najlepšia kvalita pre ľudí aj životné prostredie

V Tchibo nájdete pančuchy pre bábätká vyrobené výhradne z organickej bavlny. Výrobky sú certifikované a označené značkou GOTS, celým „Global Organic Textile Standard“. Pod touto značkou sa skrýva: najmenej 70 percent výrobku tvorí bavlna, ktorá pochádza z kontrolovaného ekologického pestovania. V tomto výrobnom procese sa dokonca zohľadňujú aj rôzne sociálne kritériá. Pre čo najlepší pocit z kvalitného výrobku od prvotnej výroby až po hotový výrobok.
Pančuchy pre bábätká od Tchibo sú certifikované značkou GOTS, ktorá je garantom vysokého obsahu organickej bavlny.