Schließen
Detské nohavice

Detské nohavice na každú príležitosť

K detskej výbavičke, samozrejme, patrí aj prvé oblečenie Vášho najmladšieho člena rodiny. Ako alternatíva k dupačkám a body sa ponúka súprava vrchného dielu a nohavíc. Pekné a odolné detské nohavice, ktoré môže Vaše dieťa nosiť na lôžku a ktoré sa zúčastnia aj na prvých pokusoch o lozenie, nie je ľahké nájsť. Dôverujte preto osvedčenej kvalite Tchibo a vyhľadajte si detské nohavice v rôznom vyhotovení a dizajne.
1

Takto vyzerajú ideálne detské nohavice

Detské nohavice sa zapínajú buď na patentové gombíky, alebo majú pás na gumu, ktorý netlačí a neťahá. Sedia väčšinou nad plienkou a majú taký strih, aby mala v nohaviciach dostatok miesta. Perfektné detské nohavice poskytujú dostatok voľného priestoru pre prvé pohyby a aj pre pokusy o lozenie: Špeciálne baby nohavice na lozenie v detskej izbe sú na kolenách trochu zosilnené, a tak mimoriadne komfortné a trvácne.
Na každú príležitosť ten správny model

Na každú príležitosť ten správny model

Mnohé detké nohavice sú zhotovené z biobavlny, pretože tento materiál je trvácny a dobre znášaný pokožkou. Baby nohavice dostať v Tchibo v bežných farbách ako najobľúbenejšie základné kúsky oblečenia, ale aj s pestrými vzormi – obľúbenými v kombinácii s vhodnými vrchnými dielmi. Rodičov potešia pôvabné varianty trakov a nohavíc s náprsenkou na slávnostnejšie príležitosti. Aj baby nohavice s chodidlom alebo overaly s chodidlom sú veľmi obľúbené, aby sa malé ponožky nepostrácali.
Detské nohavice na chladné dni

Detské nohavice na chladné dni

Aby bolo Vaše dieťatko v nízkych teplotách dobre a teplo oblečené, kombinujte nohavice jednoducho s pančuchovými nohavicami alebo mäkkými ponožkami. Alternatívne v chladných dňoch dobrou voľbou hrejivejšie modely s froté vnútornou stranou. Tieto kúsky oblečenia sa uplatnia najmä vtedy, keď dieťa nosíte v šatke alebo v niečom podobnom a nožičky sú nechránené. Na transport v kočíku sa ponúka vak na nohy podšitý ovčím rúnom alebo teplá deka.

Detské nohavice od Tchibo – vždy správna voľba

Pôvabné nohavice s náprsenkou alebo nohavice na lezenie: S detskými nohavicami od Tchibo sa rozhodujete pre kvalitný výrobok z biobavlny s certifikátom GOTS. Súčasne podporujete iniciatívy za trvalú udržateľnosť, akou je „Cotton made in Africa“, alebo náš vlastný projekt GUT GEMACHT, s ktorým sa spoliehame na udržateľné materiály pre širokú škálu výrobkov. Teraz si vyberte baby nohavice pre chlapcov a dievčatá, ktoré šetria Vašu peňaženku a aj životné prostredie!
Detské nohavice od Tchibo – vždy správna voľba