• Body z biobavlny, 2 ks
19,99
11,99
€/ks 6,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 11,99 €
-40 %
Body z biobavlny, 2 ks
19,99
11,99
€/ks 6,00
 
Dostupné varianty:
 
  • Body s dlhým rukávom z biobavlny, 5 ks
22,99
19,00
€/ks 3,80
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 19,00 €
-17 %
Body s dlhým rukávom z biobavlny, 5 ks
22,99
19,00
€/ks 3,80
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Body s dlhým rukávom, 3 ks
22,99
€/ks 7,66
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Body s krátkym rukávom z biobavlny, 5 ks
21,99
€/ks 4,40
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Body s vlnou s certifikátom RWS
29,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Detské body, 4 ks
21,99
€/ks 5,50
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Dojčenské body, 2 ks
17,99
€/ks 9,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov

Detské body príjemné na dotyk, pre chlapcov aj dievčatá

Body je v každom prípade súčasťou prvej výbavy pre bábätko, pričom pre svoje novonarodené dieťatko by si mali čerství rodičia pripraviť aspoň päť až osem kusov. Takto vybavíte svoje dieťa pohodlnou bielizňou, ktorá sa perfektne hodí pod dupačky (jednodielny variant s nohou) alebo detské oblečenie. Naše body vyrobené z čistej organickej bavlny príjemnej pri dotyku s pokožkou zaisťujú tiež pohodlné nosenie a vysoký komfort. Tak sú naši najmenší pre svoj štart do života perfektne vybavení!
Všetko začína detským body.

Zodpovedajúci strih pre každé ročné obdobie: body s dlhými a krátkymi rukávmi

Detské body pre dievčatko alebo chlapčeka dostanete s krátkymi alebo dlhými rukávmi. Body s dlhými rukávmi je ideálne pri nižších teplotách, pretože udržuje vaše dieťa pod svetrom a nohavicami v príjemnom teple. V lete, naopak, je správnym modelom body s krátkymi rukávmi. Tieto detské body sa nosia ako ľahká bielizeň pod tričkom alebo vzdušnou bundičkou. Keď je obzvlášť teplo, samozrejme stačí, ak svojmu pokladu oblečiete iba body.
V lete s krátkymi rukami, v zime s dlhými rukami – to správne detské body pre každé ročné obdobie.

Zavinovacie body alebo obliekacie body? Veľkosť rozhoduje!

Najmä v prvých mesiacoch je ideálne zavinovacie body: na rozdiel od obliekacieho body doň zabalíte svoje dieťa a body uzatvoríte bočnými patentmi. Pre vás – a najmä pre vaše dieťa – to má tú výhodu, že body nemusíte naťahovať cez hlavičku. Aj plienky sa vymieňajú jednoduchšie a o niečo menej komplikovane! V Tchibo nájdete do veľkosti 62/68 praktické zavinovacie body, potom ponúkame pre vaše dieťa obliekacie body.

Rôznorodosť v dizajne: Detské body s nápismi, so vzormi alebo jednofarebné

Tak ako ostatné detské oblečenie, v Tchibo nájdete aj detské body pre chlapcov a dievčatká v rôznych vyhotoveniach. Či už s veselými nápismi, milými motívmi alebo klasickými prúžkami: Výber je veľký. To isté platí aj pre farby. Apropo: Ak sa rozhodnete pre svetlý, jednofarebný model, môžete detské body sami pomaľovať farbami na látku a tak vytvoriť osobitý kreatívny dizajn a body zosobniť. Mimochodom, skvelý nápad na darček k narodeniu dieťatka!

Ako určiť správnu veľkosť detského body

Keď kupujete detské body, veľkosť hrá rozhodujúcu úlohu. Ako ju zistíte? Orientovaním sa na výšku dieťaťa, pretože naše kombinované veľkosti vychádzajú z výšky dieťaťa. Napríklad, ak je vaše dieťa vysoké 64 cm, je správnou voľbou detské body veľkosti 62/68; ak má vaše dieťa výšku 76 cm, najlepšia bude veľkosť 74/80. Najlepšie spravíte, keď sa pozriete do nášho sprievodcu veľkosťami.
Detské body sú dostupné v rôznych farbách, dizajnoch a vzoroch.

Ako správne prať detské body

Niet divu, že detské body treba často dať do práčky: najmä keď ide o prvé lyžičky s kašou a dojčenskou výživou, veľa z jedla neskončí v ústach dieťaťa, ale na oblečení. A aj malá plienková nehoda sa občas pritrafí. Náš tip: pri praní detského oblečenia vždy postupujte podľa pokynov na štítku s pokynmi na ošetrovanie a používajte čistiace prostriedky, ktoré neobsahujú vonné látky ani parfumy.
Vždy dávajte pozor na informácie na štítku s pokynmi na ošetrovanie a nepoužívajte pracie prostriedky s vonnými látkami a parfumami.