Schließen
niekoľko kusov
-18 %
Detské napínacie prestieradlá, 2 ks
10,99
8,99
niekoľko kusov
Podbradníky, 5 ks
14,99
-6 %
Spací vak pre malé deti
29,95
27,99
-6 %
Spací vak pre bábätká
29,95
27,99
Detské podbradníky, 2 ks
9,99
niekoľko kusov
Detské napínacie prestieradlá, 2 ks
12,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Detská posteľná bielizeň z perkálu
14,99
niekoľko kusov
Mäkučká deka
19,99
Theraline Vankúš na dojčenie
39,99
Vankúš v tvare valca na spanie pre deti
19,99
niekoľko kusov
  • Podbradníky s rukávmi, 2 ks
Podložené fóliou odpudzujúcou vlhkosť – spoľahlivá ochrana oblečenia
12,99
7,99
Náhľad
-38 %
Podbradníky s rukávmi, 2 ks
Podložené fóliou odpudzujúcou vlhkosť – spoľahlivá ochrana oblečenia
12,99
7,99
niekoľko kusov
-22 %
Detské silikónové prestieranie »Veľryba«
8,99
6,99
-57 %
Spací vak pre malé deti
34,95
14,99

Detské oblečenie pre chlapcov a dievčatá

Práve pri téme detského šatstva sa názory rozchádzajú. Základnú výbavu by mali tvoriť body, pančuchové nohavice, ponožky, vrchné diely a čiapočky. Investujte do kvalitných kúskov, ktoré môžu byť často prané bez toho, aby stratili tvar. Podľa možností vyberajte materiály bez škodlivých látok, ako je biobavlna, sú pri detskom oblečení nevyhnutnosťou. Prihliadajte na to, že Váš novorodenec veľmi rýchlo porastie: zo začiatku nemusíte kupovať priveľa oblečenia.

Detské doplnky: Mali by ste ich zadovážiť v pravý čas

Užitočné sú aj detské produkty, ako napríklad fľaše – zakaždým s osobitným cumlíkom na mlieko a čaj a možno aj počiatočnú výživu. Ak dojčíte, podprsenka na dojčenie, vankúš na dojčenie a podložky na dojčenie sú užitočnými každodennými pomocníkmi. K prebaľovacej komode patria plienky, kontajner na plienky, umývateľná prebaľovacia podložka a vhodné ošetrovacie prostriedky, pričom taška na plienky je praktická, keď ste na cestách. Nezabudnite zaobstarať plyšové zvieratká a prvé detské hračky.

Ako zadovážiť vhodnú detskú výbavičku

Aj keď bábätko strávi jednu či dve noci pri Vás, detská postieľka alebo kolíska patrí od začiatku k najdôležitejším kusom nábytku vo Vašom byte. Rozhodnite sa pre model, ktorý sa veľkosťou hodí do Vášho bytu a ktorým možno dobre hýbať. Do postele patrí práve tak matrac a spací vak, ktorý podľa ročného obdobia môže byť hrubší, alebo tenší. Vankúše alebo dečky novorodenci nepotrebujú.

Materiály vhodné na prvú výbavičku

Práve pri textíliách pre detskú izbu a detské oblečenie sú dôležité prírodné materiály, ktoré neobsahujú škodlivé látky a sú vyrobené trvalo udržateľným spôsobom, aby sa chránila citlivá pokožka malého človiečika. Preto nájdete v Tchibo oblečenie z certifikovanej biobavlny, ako je bavlna GOTS z ekologickej produkcie, v rozličných dizajnoch a veľkostiach. Visačka našej iniciatívy GUT GEMACHT navyše ukazuje, ktoré produkty sa hodia do trvalo udržateľnej detskej izby.