Detská výbavička, nevyhnutnosť pre budúcich rodičov

Príprava na nové dieťatko si vyžaduje dostatok času, preto je dôležité začať s výberom detskej výbavičky čo najskôr. Všetko musí byť koniec koncov pripravené tak, aby sa nové dieťatko cítilo v novom domove čo najlepšie. Hlavne keď ide o prvé dieťatko v rodine, môže byť pre rodičov niekedy otázne, čo všetko je dôležité pre bábätko zabezpečiť. Vďaka nášmu malému kontrolnému zozname pre detskú výbavičku sa už nemusíte viac strachovať. Všetko potrebné zabezpečíte včas. Prejdite si našu ponuku už teraz a zabezpečte pre Vaše bábätko to najlepšie privítanie v novom domove!
niekoľko kusov
Spací vak pre malé deti
29,99
niekoľko kusov

Detská výbavička pre chlapčekov a dievčatká

Čo sa týka detského oblečenia, názory rodičov sa častokrát líšia. Medzi základnú výbavu patria nepochybne detské overaly, pančuchy, ponožky, topy a tričká. Investujte do kvalitnejších materiálov, ktoré sa môžu častejšie prať bez toho, aby stratili svoj tvar. Materiály, ako je bavlna, sú zbavené škodlivých látok, a preto sa pre oblečenie pre bábätká najviac hodia. Radi by sme Vás upozornili na to, že Váš novorodenec bude rásť naozaj rýchlo, a preto Vám neodporúčame, aby ste na začiatok kupovali príliš veľa vecí.
Zaobstarajte si včas potrebnú výbavičku, ako sú napríklad plienky.

Doplnky pre bábätka: mali by ste ich zabezpečiť včas

Medzi ďalšiu užitočnú detskú výbavičku patria nepochybne detské predmety ako fľaše, cumlíky na mlieko alebo čaj, alebo aj detská výživa. Pre matky, ktoré dojčia, sú skvelými každodennými pomocníkmi podprsenky na dojčenie, vankúš na dojčenie a vložky do podprsenky. Na prebaľovacom pulte si zase nájdu miesto plienky, kôš na plienky, utierateľná podložka na prebaľovanie a mnoho ďalších praktických pomôcok na starostlivosť. V prípade prechádzky na čerstvom vzduchu je skvelou pomôckou taška na plienky. Nezabudnite taktiež na plyšové hračky a na prvé hračky, s ktorými sa bábätko bude hrať.
Postieľka pre bábätko je súčasťou každej správnej výbavičky pre dieťatko.

Správna detská výbavička na spánok

Aj keď sa niekedy stane, že dieťatko necháte spať jednu či dve noci vedľa seba v posteli, správna postieľka pre bábätko je nepostrádateľným kúskom nábytku pre Vaše dieťa. Vyberte si model, ktorý sa veľkostne hodí do Vášho bytu a dá sa ľahko premiestňovať. Do postele patrí aj matrac a pohodlný spací vak, ktorý môže byť podľa ročného obdobia o niečo hrubší alebo tenší. Novorodenci nepotrebujú vankúše ani prikrývky.

Správne materiály detskej výbavičky

Prírodné materiály, ktoré neobsahujú žiadne škodlivé látky a sú vyrábané udržateľným spôsobom, sú obzvlášť vhodné ako materiál do detskej izby a na oblečenie pre bábätká, aby čo najlepšie chránili citlivú pokožku Vašich najmenších. V Tchibo nájdete širokú ponuku oblečenia vyrobeného z certifikovanej bavlny ako je GOTS, ktorá pochádza z ekologického pestovania. Podľa štítku iniciatívy GUT GEMACHT zistíte, že výrobky sú vhodné do detskej izby.

Tchibo Share - jednoducho si požičajte detské oblečenie

S našou mimoriadnou službou Tchibo Share môžete detské oblečenie namiesto nákupu jednoducho vymeniť. Výhodou je: takto zabezpečíte dostatočnú pestrosť v šatníku. Detské oblečenie máte vždy po ruke v správnej veľkosti a oblečenie, ktoré je Vašim deťom už malé, môžete poslať späť. To šetrí nielen Vaše peniaze, ale aj našu planétu!
Pokiaľ ide o detské oblečenie, dbajte na a hľadajte certifikovanú organickú bavlnu z ekologického poľnohospodárstva.