Schließen
Topánky

Detské topánky – do každého počasia a na každú hru vhodný výrobok

Deti sú stále v pohybe, či vnútri, alebo vonku. Radosť im robí vystrájanie, pri ktorom dobre padnúce topánky s protišmykovou podrážkou podporia každý ich krok. Vhodné topánky zohľadňujú ortopedické požiadavky dospievajúcich, sú trvácne a vyzerajú cool. V Tchibo nájdete primerané detské topánky na všetky aktivity: výhodné a v dobrej kvalite. Nakupujte teraz detské topánky pre chlapcov a dievčatá, ktoré sú pohodlné a super!
niekoľko kusov
niekoľko kusov
niekoľko kusov
niekoľko kusov
niekoľko kusov
  • Detské čižmy do dažďa
S hrejivou podšívkou z plyšu a vložkou do topánok navyše na vyrovnanie veľkosti
14,99
7,99
Náhľad
  • Detské čižmy do dažďa
S hrejivou podšívkou z plyšu a vložkou do topánok navyše na vyrovnanie veľkosti
14,99
7,99
Náhľad
  • Krátke čižmy do dažďa
Vložka do topánok navyše na vyrovnanie veľkosti
19,99
9,99
Náhľad
niekoľko kusov
  • Topánky sneaker
Stielka z kože vypracovanej bez použitia chrómu
29,95
22,00
Náhľad

Od prvého kroku k správnej detskej topánke

Už keď sa malí pohybujú na všetkých štyroch, majú baby topánočky svoj zmysel: mäkká protišmyková podrážka umožňuje odtláčať sa od hladkej podlahy. A topánočky na lozenie hrejú, pritom sa nezhŕňajú tak ľahko ako ponožky. Keď sa dieťa pokúša medzi 9. a 12. mesiacom o svoje prvé kroky, musia byť topánočky stabilnejšie. Vyšší zvršok, pracky a zapínanie na suchý zips zabezpečia nohe stabilitu, materiály sú však rozmanité a zodpovedajú dizajnu a baby móde.
Tak určíte vhodnú veľkosť detských topánok

Tak určíte vhodnú veľkosť detských topánok

Pretože sa detské chodidlo ešte formuje, je dobrý tvar dôležitý, aby sa zamedzilo vzniku chybného postavenia. Náš tip: Pred nákupom detskej obuvi v Tchibo zmerajte nohy. Ak majú rozdielnu dĺžku, väčšia veľkosť je vždy rozhodujúca. Najlepšie je nakresliť obrysy nôh tak, ako je to popísané v našom sprievodcovi detskými veľkosťami. K určenému rozmeru pridajte 12 až 17 mm. Tak má noha dostatok priestoru a Vy môžete napriek vývoju dieťaťa o niečo odložiť nákup nových topánok.
Topánky na doma: pre nôžky kamaráti v detských hrách

Topánky na doma: pre nôžky kamaráti v detských hrách

„Tatatá, ja som hasičské auto“ – keď Váš malý vetroplach vo vysokej rýchlosti zatáča za roh, je brzdná dráha dlhšia. Aby tento „zásah“ neskončil v sklenej vitríne, sú ideálne detské domáce topánky. Gumená podrážka alebo výstupky zabránia nekontrolovaným šmykom. Mäkké, priedušné vrchné materiály, ako je koža alebo funkčné textílie, a teplé podšitie sa postarajú o to, aby sa malí v topánočkách dobre cítili a radi si ich obúvali.

Gumáky: Detské topánky do daždivého počasia

Skákať do kaluží, aby to striekalo: To je pre malých to najlepšie. A s vodoodolnými topánkami – žiadny problém! Detské gumové čižmičky udržia nohy v suchu, umožnia Vášmu profesionálovi bezpečný pohyb aj na šmykľavom podklade a ľahko sa čistia. K tomu trvácne nohavice do dažďa, ktoré sa ľahko udržiavajú, a zábave nič nestojí v ceste. Pri suchšom chladnom počasí sú správnou voľbou detské čižmy s podšívkou a zimné topánky s izolujúcou membránou.

Módne topánky do školy a na ihrisko

Šmýkať sa, stavať hrady v piesku a cez prestávku sa hrať na školskom dvore na chytačku: detské športové topánky a ľahké bundy sú pri tom, keď na jar lákajú von prvé hrejivé slnečné lúče. Keď sa teplomer vyšplhá na teplotu vhodnú na kúpanie, postačia na ochranu nôh vzdušné sandále. A samozrejme, že máme v Tchibo dizajnové dievčenské a chlapčenské topánky, v ktorých sa pred svojimi kamarátmi nepotrebujú skrývať.
Gumáky: Detské topánky do daždivého počasia

Kvalita materiálu a vypracovanie: Na to sa môžete spoľahnúť

Detská obuv od Tchibo spĺňa náš prísľub kvality. To potvrdzuje označenie TCM, čo znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Označenie sa udeľuje len produktom, ktoré spĺňajú prísne skúšobné kritériá, pokiaľ ide o výrobu a materiál. V závislosti od produktu:

● Kontrola na škodlivé látky v externom inštitúte
● Trvalá udržateľnosť pri výrobe (projekt GUT GEMACHT)
● Reflexné prvky zvyšujúce bezpečnosť
Kvalita materiálu a vypracovanie: Na to sa môžete spoľahnúť