Čistiace potreby: čistota v dome a byte

Čistenie je nevyhnutnosťou, aj keď mnohých nebaví. Štúdie ukazujú, že Nemci trávia upratovaním vlastného bytu v priemere viac ako tri hodiny týždenne. A len každý šiesty človek to robí naozaj rád. Aby ste rýchlejšie a efektívnejšie odstránili domáce nečistoty, ponúka Tchibo inovatívne čistiace pomôcky, ktoré Vám uľahčia každodenný život. S týmito pomocníkmi sa z upratovania domácnosti stane čistá záležitosť.
Kefa na čistenie rúry na pečenie so škrabkou
7,99
Odkvapkávač na riad s odkvapkávacou podložkou
19,99
Čistiaca škrabka
6,99
Čističe odtokov, 2 ks
6,99
€/ks 3,50
Organizér na drez
14,99
Odtokové sitká zo silikónu, 2 ks
5,99
€/ks 3,00
-40 %
Čistiaca kefka s vymeniteľnou hlavou
9,99
5,99
-28 %
Čistiace utierky v kotúči s bambusom
6,99
4,99
-30 %
Špeciálna kefa na čistenie a utieranie dosucha
9,99
6,99
Zachytávače vodného kameňa, 2 ks
5,99
€/ks 3,00
Odtokové sitko a zátka
7,99
Kefa na čistenie pohárov a fliaš
9,99
Univerzálna kuchynská kefka
5,99
Handričky na riad, 3 ks
7,99
€/ks 2,66
Silikónové hubky, 2 ks
6,99
€/ks 3,50
Silikónové čistiace guľôčky, 4 ks
7,99
€/ks 2,00
Zachytávače vodného kameňa, 2 ks
5,99
€/ks 3,00
Ofukovací štetec 2 v 1
5,99
Kovový stojan na potreby na umývanie riadu
9,99
Univerzálne čistiace handričky, 3 ks
7,99
€/ks 2,66
-19 %
Obzvlášť veľké napučiavacie hubky, 2 ks
9,99
8,00
€/ks 4,00
Kefa na čistenie fliaš
7,99
Valček na odstraňovanie hrčiek
7,99
Multifunkčná kefka 3 v 1
7,99
Kefka na fľaše a poháre
7,99
Mydlo z ušľachtilej ocele s kefou
8,99

V domácnosti nevyhnutné: čistiace potreby

Väčšina z nás by chcela žiť v čistej domácnosti. Aby ste to dosiahli s minimálnym úsilím, je mimoriadne dôležitá pravidelnosť v upratovaní. Je lepšie investovať trochu času do hygieny raz alebo dvakrát týždenne. Tak sa veľká špina vôbec neobjaví. A so správnymi čistiacimi prostriedkami môže byť čistenie dokonca zábavou. Kefy na štrbiny, nadstavce vysávača a podobne Vám uľahčia pravidelné čistenie. Nájdite inteligentných pomocníkov v domácnosti už teraz v Tchibo!

Tipy a triky pre čistiace potreby v kuchyni

Kuchyňa je miestom, kde je hygiena mimoriadne dôležitá. Čistenie kuchyne Vám uľahčí niekoľko jednoduchých trikov. Ak je armatúra vo Vašom dreze znečistená nepoddajnou nečistotou a vodným kameňom, môže Vám pomôcť osvedčený domáci prostriedok: citrón. Prekrojte ho na polovicu a potierajte ním armatúru! Potom môžete pokračovať s bežnými čistiacimi prostriedkami a na nečistoty môžete zabudnúť. V našom sortimente nájdete handry, utierky z mikrovlákien, kefy a špeciálne špongie pre Vašu kuchyňu.

So správnymi čistiacimi prostriedkami to ide rýchlejšie

V byte sú určité miesta, ktoré pri upratovaní idú osobitne na nervy. Patria k nim škáry v sprche, kde sa často usadzujú nečistoty a plesne. S bežnou handrou sa veľmi ďaleko nedostanete. Namiesto toho sa oplatí používať špeciálne alebo trochu neobvyklé čistiace potreby. Možno napríklad využiť elektrickú zubnú kefku, ktorou sa dajú škáry vyčistiť o niečo lepšie. Ak je Vám zubná kefka na to príliš cenná, v Tchibo nájdete praktickú kefku na škáry, ktorá bola špeciálne vyvinutá na odstraňovanie odolných nečistôt v kúpeľni.

Geniálne čistiace prostriedky na čalúnenie a látky

Bežné čistiace pomôcky, ako sú handry, vysávače či špongie, pri určitých materiáloch jednoducho nestačia. Napríklad, ak nechcete svoj poťah na pohovku stále dávať do práčky, potrebujete špeciálne čistiace prostriedky. S kefou na čalúnenie alebo praktickým valčekom na vlákna dosiahnete oveľa viac ako len s vysávačom. Niektorí pri odstraňovaní psích a mačacích chlpov prisahajú aj na stierače okien, ktorých funkciu je možné bez problémov zmeniť. Ďalšie tipy pre domácnosť si prečítajte v našom sprievodcovi čistou domácnosťou.

Hravé učenie: pomôcky na upratovanie pre Vaše deti

Či sa to niekomu páči alebo nepáči: čistenie je jednoducho súčasťou života. Len čo si zvyknete, nie je to až také zlé. O to dôležitejšie je, aby sa deti od začiatku zoznamovali so základnými úlohami v domácnosti. Vďaka špeciálne upraveným čistiacim prostriedkom sa najmenší hravou formou naučia, ako doma upratovať. Existujú dokonca aj kompletné čistiace súpravy v podobe hračiek, s ktorými sa môže potomstvo vyblázniť v detskej izbe aj v celom byte.

Značka TCM ručí za kvalitu našich čistiacich prostriedkov

Pri čistení nejde iba o hygienu. Pokiaľ ide o príslušenstvo na čistenie, mnoho spotrebiteľov si cení vysokú kvalitu materiálov, ktoré neobsahujú žiadne škodlivé látky. Pravé také nájdete v Tchibo. Všetky naše čistiace prostriedky sú označené značkou TCM, čo znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Týmto spôsobom garantujeme, že naše prísne kvalitatívne požiadavky boli splnené vo všetkých fázach výroby. Okrem toho si nechávame od nezávislých inštitúcií potvrdiť, že naše výrobky neobsahujú žiadne škodlivé látky.