Bytový textil – farebný svet látok

Textil je neoddeliteľnou súčasťou pekne zariadeného bytu. Často sú to bytové textílie, ktoré miestnosti dodajú príjemnú atmosféru. Na okne, stole alebo pohovke: textílie sú neuveriteľne všestranné a dokážu sa prispôsobiť najrôznejším trendom bývania. V spoločnosti Tchibo nájdete veľký výber bytového textilu v širokej škále farieb a tvarov. Objavte celú rozmanitosť, od zamatového saténu až po ľahký a vzdušný ľan!
Obliečka na dekoračný vankúš
10,99
-37 %
Obliečka na dekoračný vankúš
7,99
4,99
Vnútorný vankúšik
6,99
-30 %
Zamatová obliečka na dekoračný vankúš, ružová
12,99
8,99
-9 %
Obliečka na dekoračný vankúš
10,99
9,99
-33 %
Deka
29,99
19,99
Behúň na stôl
10,99
-34 %
Obliečka na dekoračný vankúš
22,99
14,99
-37 %
Obliečka na dekoračný vankúš
7,99
4,99
-20 %
Zamatová obliečka na dekoračný vankúš, s výšivkou
9,99
7,99
-20 %
Zamatová obliečka na dekoračný vankúš, modrá
9,99
7,99
-20 %
Obliečka na dekoračný vankúš
14,99
11,99
Zamatová obliečka na dekoračný vankúš
12,99
niekoľko kusov
Prikrývka na posteľ
49,99
niekoľko kusov
-11 %
Vešiak so zrkadlom
179,00
159,00
Obliečka na dekoračný vankúš
19,99
-25 %
Dekoračný vankúš
19,99
14,99
niekoľko kusov
Závesy z ľanu a bavlny, 2 ks, krémové
Závesy z ľanu a bavlny, 2 ks, béžové
59,95
€/ks 29,98
59,95
€/ks 29,98
Žiaľ už vypredanéniekoľko kusov
Stojace zrkadlo s možnosťou zavesenia
139,00
Baldachýn nad posteľ
49,99
-18 %
Obliečka na dekoračný vankúš
10,99
8,99
-27 %
Obliečka na dekoračný vankúš
10,99
7,99
Nástenné zrkadlo s odkladacou plochou
99,95
Ľanová obliečka na dekoračný vankúš, modrá
Ľanová obliečka na dekoračný vankúš, sivá
19,99
19,99
Žiaľ už vypredané
Vešiak so zrkadlom
429,00
Ľanová obliečka na dekoračný vankúš
14,99
niekoľko kusov
Pletený dekoračný vankúš, cca 60 x 40 cm
Pletený dekoračný vankúš, cca 50 x 50 cm
29,99
29,99
niekoľko kusovŽiaľ už vypredané
Obojstranná obliečka na dekoračný vankúš
9,99
-30 %
Obliečka na dekoračný vankúš
9,99
6,99
1

Koberce, domácka klasika

Koberce vyzerajú skvele, dodávajú miestnosti útulný nádych a poskytujú príjemný, poddajný pocit pri chôdzi. Aký koberec je pre Vás vhodný, závisí výlučne od Vašich požiadaviek. Vlnené a bavlnené koberce sú skutočnou klasikou a sú vhodné pre takmer všetky oblasti použitia. Umelé alebo pravé kožušinové koberce sú ideálne ako extra mäkká podlahová krytina do obývacej izby. Najmä pre alergikov je vhodný sisal. Tento rastlinný materiál neabsorbuje takmer žiadny prach a dá sa ľahko vyčistiť vysávačom. V online obchode Tchibo máte na výber veľa kvalitných kobercov. Príďte sa pozrieť aj Vy!
Správna dekorácia: izba s farebnými vankúšmi na béžovej pohovke pred oknom zdobeným dlhými, otvorenými závesmi, ktoré majú šedo-biely cikcakový vzor.

Štýlová dekorácia okna: záclony a závesy

Bytové textílie na okne plnia úplne odlišné funkcie. Na jednej strane regulujú dopad svetla a zaisťujú tak príjemnú atmosféru. Na druhej strane chránia miestnosť pred teplom a nechcenými pohľadmi. Ľahké záclony sú často kombinované s trocha ťažším a nepriehľadným závesom. V minimalistickejšom domácom dizajne sa často používajú len závesy. K dispozícii je veľa variantov dĺžky okenných textílií, napríklad elegantné závesy s dĺžkou po podlahu alebo závesy, ktoré sa presne prispôsobia dĺžke okna. Pre byty na prízemí sú vhodné aj dekoračné polovičné záclony, ktoré zakrývajú iba spodnú časť okna.
Správne čistenie: mladá žena sedí na svojom bielom koberci a čistí ho pomocou handričky a spreja.

Správne čistenie domáceho textilu

Rovnako ako väčšina textilných výrobkov, aj domáci textil sa musí pravidelne prať. Takto odstránite prach a zabránite tvorbe zárodkov. Mnoho domácich textílií, napríklad záclony alebo obrusy, môžete ľahko vložiť do práčky. To platí aj pre niektoré koberce. Často sa však vyplatí odstraňovať jednotlivé škvrny z koberca ručne, napríklad pomocou sódy bikarbóny, minerálnej vody alebo špecializovaných čistiacich prostriedkov. V každom prípade dodržiavajte pokyny na pranie a starostlivosť o výrobok, pretože každá látka má svoje individuálne požiadavky.

Vankúše a prikrývky: urobte si pohodlie!

V daždivé popoludnie nie je nič lepšie, ako odpočinok na pohovke s knihou alebo obľúbeným seriálom. So správnym domácim textilom si môžete urobiť ešte viac pohodlia: vankúše a plédy, plyšové prikrývky a poťahy k tomu jednoducho patria. Vyskúšajte rôzne farby a materiály. Vlna a satén sľubujú príjemný pocit zútulnenia, svetlá ľanová bielizeň vyžaruje ľahké škandinávske kúzlo. V Tchibo nájdete širokú škálu nápadov na bývanie pre pohodlný domov. Objavte ich jednoducho online!

Skvelé nápady na dekorácie tkaninami

Bytový textil nielenže plní veľmi praktické funkcie v domácnosti, ale skrášli aj Váš domov. Tkanina je neuveriteľne rozmanitá a pomáha Vám realizovať Vaše nápady na bývanie. Napríklad, behúňe na stôl dodajú Vašej jedálni elegantné čaro. Do obývacej izby môžete priniesť zmenu novými, neobvyklými poťahmi na vankúše a pohovky. A dokonca aj prázdna izba získa teplejšiu atmosféru pekným kobercom. Popustite uzdu svojej kreativite!
Útulná atmosféra: veľká obývacia izba s farebným kobercom a dvoma šedými pohovkami zdobenými množstvom farebných vankúšov.

Zaručená vysoká kvalita výrobkov s pečaťou TCM

Tkaniny a bytový textil od spoločnosti Tchibo sa vyznačujú mimoriadne kvalitnými surovinami a starostlivým spracovaním. Aby ste sa na to mohli spoľahnúť, sú naše výrobky opatrené pečaťou „Tchibo Certified Merchandise“ alebo skrátene TCM. Všetky výrobky s pečaťou TCM sú vyrábané výhradne pre spoločnosť Tchibo a vo všetkých fázach výroby podliehajú našim prísnym smerniciam pre kvalitu.
Zaručená kvalita: dieťa leží na chrbte na sivom koberci a usmieva sa na svoju matku, ktorá sa nad ním zohýna.