Vankúše: mäkké a pevné výplne do vankúšov a dekoračných vankúšov

Bez ohľadu na to, ako pekne obliečky na vankúši vyzerajú, ak nezvolíte tú správnu výplň vankúša, vaše pohodlie a komfort sa výrazne znižuje. Nesprávny vankúš vám v najhoršom prípade bude narúšať spánok v posteli a dostatok pohodlia neposkytne ani na pohovke. Vankúšová vložka by preto vždy mala byť dobre prispôsobená svojmu účelu. Vankúše s perovou výplňou poskytnú mäkké lôžko pre hlavu, zatiaľ čo penové a syntetické materiály ponúkajú lepšiu podpornú funkciu. Takto si môžete vybrať vankúše podľa svojich potrieb a vytvoriť útulnú atmosféru v každej miestnosti Vášho domova.
Vankúš irisette® greenline, cca 80 x 40 cm
Vankúš irisette® greenline, cca 70 x 90 cm
14,99
19,99
Vankúš irisette® greenline, cca 90 x 70 cm
39,99
Vankúš irisette® greenline, cca 80 x 40 cm
34,99
  • Vankúš Temprakon V-Zone
129,00
99,95
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 99,95 €
-22 %
Vankúš Temprakon V-Zone
129,00
99,95
Vankúš irisette® greenline, cca 80 x 40 cm
Vankúš irisette® greenline, cca 70 x 90 cm
14,99
19,99
Vankúš z peria irisette® greenline, cca 40 x 80 cm
Vankúš z peria irisette® greenline, cca 90 x 70 cm
29,99
44,99
Čoskoro opäť v predaji
  • Vankúš Temprakon X-Zone
129,00
99,95
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 99,95 €
-22 %
Vankúš Temprakon X-Zone
129,00
99,95
niekoľko kusov
Chladivý vankúš, cca 80 x 40 cm
29,99
niekoľko kusov
  • Ergonomický vankúš Temprakon
129,00
99,95
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 99,95 €
-22 %
Ergonomický vankúš Temprakon
129,00
99,95

Výplne vankúšov pre pokojný spánok

Pre dobrý a kvalitný spánok, je dôležité mať správny matrac. Na druhej strane by mala byť hlava podopretá tak, aby bola chrbtica v ideálnej polohe. Niektorí ľudia potrebujú vankúše, ktoré držia svoj tvar a dobre podopierajú krk. To sa dá dosiahnuť pomocou vankúšov z peny alebo latexu. Iní sa radi vyspia na mäkšom a príjemnejšom podklade - dobrou voľbou je potom vankúš s výplňou z peria. Ak chcete byť flexibilní, zvoľte ako výplň vankúša duté polyesterové vlákna alebo polystyrénové guľôčky - keď časť výplne odstránite, vankúš bude mäkší.

Pevný materiál je riešením pre pohovky a dekoračné vankúše

Ak sa o vankúš na pohovke opierate, vyberajte výplne, ktoré poskytnú dobrú oporu chrbta. Výplňový materiál vankúša by mal byť taký pevný, že ho môžete použiť aj na sedenie na podlahe. Polyester dodáva domácim doplnkom nadýchaný, mäkký pocit, no napriek tomu je stále stabilný. Je to odolný, ľahký a lacný výplňový materiál do vankúšov. V kombinácii s ľahko udržiavateľným, prateľným poťahom majú dekoračné vankúše s takýmito vložkami dlhú životnosť.
Natürliche Materialien machen Kisseninlays besonders weich.

Švajčiarsky kameň, borovica a voda - špeciálne výplne pre vankúše

Ak máte radi prírodné materiály, okrem vankúšov s výplňou z peria a páperia, sú na trhu aj vankúše s vločkami zo švajčiarskej kamennej borovice. Tieto vankúšové vložky šíria navôkol nádhernú drevitú vôňu, ktorá môže mať upokojujúci účinok. Vankúše zo švajčiarskej kamennej borovice sú k dispozícii so 100 % výplňou z vločiek, alebo s prímesou peria. Tí, ktorí radi experimentujú, si môžu vybrať aj vodný vankúš. Vnútro vankúša tvorí vodná komora obklopená vláknitou výplňou. Stupeň tvrdosti môžete regulovať jednoduchým vypúšťaním alebo pridávaním tekutiny.

Vankúšové vložky Tchibo sú zaručene bez škodlivých látok

V Tchibo si môžete kúpiť individuálnu výplň vankúšov za nízku cenu a mať istotu, že dostanete najlepšiu kvalitu. Všetky výrobky starostlivo testujeme z hľadiska použitého materiálu, spracovania a neprítomnosti škodlivých látok, čo potvrdzujú nezávislé inštitúty. Prezrite si náš sortiment a objednajte si poťahy a výplne do vankúšov, ktoré najlepšie zodpovedajú vašim predstavám. V našej ponuke bytového textilu a vankúšových vložiek nájdete produkty, ktoré ulahodia každému vkusu a požiadavkám.