Športové plavky pre ženy: bikiny a plavky pre šport a voľný čas

Plávanie je jedným z najzdravších športov, ktorým posilňujete svoje srdce a cirkuláciu krvy bez toho, aby ste nadmerne namáhali kĺby alebo svaly. Zároveň je plávanie a ostatné vodné športy súčasťou zábavy a relaxu, ktoré si najlepšie užijete v pohodlných a trendy športových bikinách. Užite si cvičenie v osviežujúcej vode alebo ničím nerušený relax pri mori s našimi starostlivo vyrobenými športovými plavkami pre ženy!
Jednodielne plavky tvarujúce postavu, celoplošná potlač
Jednodielne plavky tvarujúce postavu, modré
Jendodielne plavky tvarujúce postavu, čierne
24,99
24,99
24,99
 
Dostupné varianty:
 
 
Dostupné varianty:
 
Žiaľ už vypredané
Jednodielne plavky tvarujúce postavu, celoplošná potlač
Jednodielne plavky tvarujúce postavu, modré
Jendodielne plavky tvarujúce postavu, čierne
24,99
24,99
24,99
 
Dostupné varianty:
 
 
Dostupné varianty:
 
Žiaľ už vypredané
Jednodielne plavky s recyklovaným materiálom
22,99
 
Dostupné varianty:
 
  • Nohavičky k športovým bikinám
9,99
5,99
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 5,99 €
-40 %
Nohavičky k športovým bikinám
9,99
5,99
 
Dostupné varianty:
 
Žiaľ už vypredané
Horný diel plaviek so štruktúrovaným povrchom
17,99
Žiaľ už vypredané
Jednodielne plavky so štruktúrovaným povrchom
24,99
 
Dostupné varianty:
 
Plavkové nohavičky so štruktúrovaným povrchom
14,99
 
Dostupné varianty:
 
Športové jednodielne plavky
22,99
 
Dostupné varianty:
 
Čoskoro opäť v predaji
Sťahovacie jednodielne plavky s recyklovaným materiálom, tyrkysové
Sťahovacie jednodielne plavky s recyklovaným materiálom, kráľovské modré
27,99
27,99
Čoskoro opäť v predajiŽiaľ už vypredané

Športové bikiny pre ženy alebo jednodielne plavky: Ktoré si vybrať?

Oboje! Naše kvalitné športové plavky pre ženy sa vyznačujú dobre premyslenými strihmi a optimalizovaným zjednodušeným tvarom, ktoré Vám umožnia maximálnu slobodu pohybu. Rafinovanosť a funkcionalita našej módy na kúpanie platí ako pre dvojdielne bikiny, tak aj pre jednodielne plavky. Športové bikiny pre ženy alebo športové plavky vo veľkých veľkostiach sa však líšia od typického plážového modelu funkčnosťou a elasticitou.
Pripravená na špičkový výkon s dobre priliehajúcimi športovými bikinami: Blondínka sedí na pláži so surfovou doskou a pozerá sa na more.

Športové plavky pre ženy: podpora každej výzvy

Jedným z najdôležitejších prvkov našich kvalitných športových plaviek pre ženy je starostlivo navrhnutá horná časť odevu. Športové modely obklopujú celé poprsie a poskytujú spoľahlivú podporu s vysokou priedušnosťou. S tzv. racerbackom (strih s vykrojenými lopatkami) a širokými ramienkami sa naše športové bikiny podobajú klasickej športovej podprsenke, čo ponúka dostatočnú podporu poprsia pri športovaní. Samozrejme, nájdete aj modely online, ktoré sú bližšie k módnym plážovým bikinám. Sú vhodné pre uvoľnenejšie plávanie.
Športové plavky vo veľkom štýle: Mladá žena s klobúkom a slnečnými okuliarmi sedí na pláži v bodkovaných plavkách.

Jednodielne športové plavky pre ženy sú opäť v móde

Po dlhé roky sa jednodielne plavky na pláži a vo vode ani len neukázali, ale dnes sú ešte populárnejšie ako kedykoľvek predtým. Jednodielne plavky modelujú Vašu siluetu a zvýrazňujú ženský tvar postavy. Sú vhodnou voľbou najmä pre dámy s väčším poprsím a silnejšími krivkami. Aj pre tento typ módy na kúpanie platí prísľub kvality Tchibo. Pečať kvality TCM (z ang. Tchibo Quality Promise) zaručuje vynikajúcu kvalitu výrobku značky Tchibo.

Športové bikini - vyrobené pre ženy ako ste Vy

Súprava bikín je pre dámy nekomplikovaným riešením, ako sa pripraviť na všetky výzvy a dobrodružstvá na pláži aj v bazéne. Horný a dolný diel môžete slobodne skombinovať podľa chuti a vôle – najmä v posledných rokoch vládne v móde tzv. Mix & Match štýl.

Aj v e-shope Tchibo máte možnosť vybrať si jednotlivé kúsky bikín individuálne. Náš sortiment tak dokonale pokrýva individuálne potreby Vášho tela – od väčšieho poprsia až po úzky pás. Ak sa spoliehate na jednofarebné modely bez vzorov, potom môžete zmiešať svoje obľúbené farebné kombinácie podľa Vašej nálady v trende blokovania farieb (tzv. colorblocking).

Plážové doplnky pre dámy - pripravené na vodu od hlavy až po päty

Okrem vybraných plaviek a športových bikín nájdete v našom sortimente aj ďalšie dôležité doplnky na pláž či kúpalisko. Zabaľte si so sebou žabky alebo šľapky na kúpanie s protišmykovou podrážkou. Špeciálne navrhnuté šľapky "Tchibolette" Vám zabezpečia hygienickú bezpečnosť v šatniach a sprchách – samozrejme v testovanej kvalite Tchibo.
Oranžové žabky v piesku na pláži: V Tchibo nájdete nielen bikiny, ale aj zodpovedajúce doplnky pre vašu dovolenku na pláži.

Ako udržať plavky pre ženy vo forme

Rýchloschnúce a priedušné vlákna našich športových plaviek pre ženy nepotrebujú veľkú starostlivosť. Naopak, čím menej sa používa čistiaci prostriedok alebo zmäkčovadlo tkanín, tým lepšie. Odstráňte chlór alebo slanú vodu ihneď po plávaní pod tečúcou vodou z vodovodu. Nechajte diely vyschnúť, až potom vložte do práčky. Všetky informácie o vybraných vlastnostiach našich vláken nájdete na príslušnej produktovej stránke a v sprievodcovi športovými materiálmi. Užite si pohyb vo vode a objednajte si plavky pohodlne online!
Správna starostlivosť o športové plavky: Ružové vzorované bikiny schnú na šnúre vonku