Schließen

Káva do plnoautomatických kávovarov

» Čím sa líši Espresso od Caffè Crema? Okrem prípravy je to predovšetkým praženie: zrnká kávy na Espresso sa pražia podstatne dlhšie – tak vzniká intenzívna aróma kávy. «
Indre B. Kávová someliérka Tchibo
   

Jemná chuť s jemnou penou

Zrnká kávy Caffè Crema − perfektné do plnoautomatického kávovaru.
      

Úžasne silné Espresso

Zrnková káva na Espresso do Vášho plnoautomatického kávovaru.
   

So šálkou kávy okolo sveta

Predstavujeme: mimoriadna káva z najlepších pestovateľských oblastí sveta − ako celé alebo čerstvo zomleté zrnká na klasickú prekvapkávanú kávu.
   
Kaviareň u Vás doma
Plnoautomatický kávovar Esperto Caffè vyčaruje stlačením tlačidla perfektné Espresso a Caffè Crema. Vďaka novej funkcii Doppio môžete teraz pripraviť aj dvojité množstvo nápoja za moment. K plnoautomatickým kávovarom
  1. Na uplatnenie TchiboCard zľavy na kávovar Esperto Caffè alebo Esperto Latte je potrebné sa prihlásiť do Vášho online TchiboCard účtu. Cena s uplatnenou TchiboCard zľavou je 219 € pre kávovar Esperto Caffè a 259 € pre kávovar Espert Latte.
    ** Jednokilové balenie kávy Barista Espresso bude automaticky pridané do nákupného košíka pri nákupe Vami vybraného kávovaru Esperto Caffè alebo Esperto Latte. Ponuky platia do 5. 4. 2021 alebo vypredania zásob a nie sú kombinovateľné s inými ponukami.