Pánske vesty: znovuobjavená klasika

Vesty sú nadčasovou klasikou a dokážu vylepšiť každý outfit. Vesty sú totiž oveľa viac než len bundy bez rukávov. Hodia sa tak k slávnostnému oblečeniu, ako aj na šport alebo oddychové víkendy v prírode. V Tchibo si môžete vybrať zo širokej ponuky viest vyrobených z najrôznejších materiálov. U nás získate svoju pánsku vestu výhodne a jednoducho len pomocou niekoľkých klikov. Stačí len prezrieť si ponuku v našom online obchode!
-28 %
Prešívaná vesta
27,99
19,99
 
Dostupné varianty:
 
Prešívaná vesta
34,99
 
Dostupné varianty:
 
Prešívaná vesta
39,99
 
Dostupné varianty:
 
Pletená vesta s vrkočovým vzorom
31,99
 
Dostupné varianty:
 
Vesta z teplákoviny
22,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
-53 %
Vesta
31,95
14,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Obojstranná prešívaná vesta
39,99
 
Dostupné varianty:
 
Prešívaná vesta
27,99
 
Dostupné varianty:
 

Úloha vesty v klasickom pánskom obleku

Ešte pred niekoľkými desaťročiami mal každý klasický nositeľ obleku v skrini aj vestu. Dnes sa už typický trojlístok tvorený nohavicami, sakom a vestou vyžaduje v každodennom pracovnom živote len veľmi zriedka. Ak však chcete byť oblečený naozaj na úrovni, bez vesty to nepôjde. K niektorým druhom oblekov, od fraku až po takzvaný streseman, totiž vesta neoddeliteľne patrí. Najčastejšími farbami pre elegantné vesty sú čierna, biela alebo strieborná – ideálne na svadbu alebo oslavu výročia. U nás v Tchibo však nájdete to, čo hľadáte, aj v prípade, ak uprednostňujete širší výber farieb.
Mladý športovec v slnečných okuliaroch a pánskej veste beží jesennou krajinou.

Pánske športové vesty: praktické na prechodné obdobie

Ten, kto trávi veľa času vonku, to pozná: prechod medzi chladnými a teplými ročnými obdobiami nám pri výbere správneho oblečenia vie dať poriadne zabrať. Jar a jeseň sú preto tým správnym obdobím pre funkčné vesty – ideálnych spoločníkov napríklad pri outdoorových športoch. Funkčné pánske vesty môžu byť vyrobené z páperia, flísu alebo iných syntetických materiálov. Vďaka tomu, že sú bez rukávov, sú ako stvorené na dni s premenlivým počasím.
Tradičné pánske vesty: muž v kožených nohaviciach a červenej veste ku kroju stojí pred poľom slnečníc a drží sa za klobúk.

Pozdrav z Oktoberfestu: pánske vesty k originálnym krojom

V každodennom živote vesty nezohrávajú dôležitú úlohu. Existuje však jedna oblasť, ktorá sa bez nich nezaobíde: kroje. V mnohých oblastiach sa doteraz s láskou pestujú regionálne tradície v odievaní. Najmä v alpskom regióne sú súčasťou pánskeho kroja často pletené vesty. Ak pre seba hľadáte originálnu vestu na nasledujúci Oktoberfest, kúpte ju jednoducho online v Tchibo!

Prešívané vesty sú naozaj univerzálne

Ležérna a praktická vesta, bez ktorej si mnohí z nás svoj šatník už ani nevedia predstaviť: prešívaná vesta. Tento náprotivok rovnako obľúbenej prešívanej bundy môžete nosiť jednoducho neustále: pri športovaní, vo voľnom čase, na cestách, ako aj vo všedné dni. Typický vzhľad dodávajú prešívaným vestám jednotlivé komory oddelené švami. Počas upršaných dní vás skvele zahreje pánska vesta pod pánskou bundou a kapucňa ako doplnok vás spoľahlivo ochráni pred vlhkosťou. A keď vyjde slnko, dostatočne vás ochráni pred chladom aj samotná vesta.

Správna starostlivosť o vesty

Správna starostlivosť o pánske vesty je taká rozmanitá, ako rozmanité sú rôzne materiály. Vesty k oblekom a pletené vesty ku krojom by sa mali prať ručne, aby sa nepoškodili jemné vlákna. Tento odev často neznesie bežné pranie. Väčšinu funkčných a športových viest zase môžete bez problémov prať v práčke pri 30 °C. Vždy sa riaďte konkrétnymi pokynmi na pranie uvedenými na danom výrobku!
Ako správne oprať pánsku vestu: detailný záber mužskej ruky, ktorá zapína práčku.

Kvalitné pánske vesty s pečaťou TCM

Výrobky Tchibo sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a starostlivým spracovaním. Pečať TCM je zárukou, že tieto požiadavky boli splnené. Tieto tri písmená znamenajú „Tchibo Certified Merchandise“. Výrobky označené touto pečaťou podliehajú vo všetkých fázach výroby našim prísnym štandardom kvality. Pri pánskej móde, ako aj pri všetkých ostatných textíliách, sa používa aj ďalšia pečať. Pod heslom GUT GEMACHT transparentne ukazujeme, že naše oblečenie je vyrábané udržateľným spôsobom. To siaha od biobavlny až po vysoké sociálne štandardy. Viac informácií nájdete hneď teraz na našej webovej stránke!
Pánske vesty pre malých aj veľkých: otec a syn stoja v prírode držiac sa za ramená s tenisovou raketou v ruke.