Pánske tielka: tielko so širokými ramienkami, tričká a spol.

Klasické biele pánske tielka nájdete prakticky v každom šatníku, a to z jedného dobrého dôvodu. Mnoho mužov sa cíti jednoducho pohodlnejšie, keď si na ne oblečú košeľu alebo pulóver. Prvá vrstva na pokožke chráni vrchné oblečenie a prispieva k dobrej telesnej klíme. Ak chcete nájsť tú najlepšiu spodnú bielizeň pre seba, musíte zohľadniť niekoľko bodov.
Kvalitné trikotové tielka, 2 ks
17,99
€/ks 9,00
 
Dostupné varianty:
 
Kvalitné trikotové spodné tričká, 2 ks
14,99
€/ks 7,50
 
Dostupné varianty:
 
Džersejové tielka s vláknom COOLMAX®, 2 ks
19,99
€/ks 10,00
 
Dostupné varianty:
 
Džersejové tielka, 2 ks
21,99
€/ks 11,00
 
Dostupné varianty:
 
Džersejové nátelníky s krátkym rukávom, 2 ks
21,99
€/ks 11,00
 
Dostupné varianty:
 
Trikotové spodné tričká, 2 ks
14,99
€/ks 7,50
 
Dostupné varianty:
 
Kvalitné jemne rebrované nátelníky s krátkymi rukávmi, 2 ks
17,99
€/ks 9,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Trikotové spodné tričká s krátkym rukávom, 2 ks
12,99
€/ks 6,50
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
  • Kvalitné trikotové spodné tričká s krátkym rukávom, 2 ks
17,99
15,00
€/ks 7,50
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 15,00 €
-16 %
Kvalitné trikotové spodné tričká s krátkym rukávom, 2 ks
17,99
15,00
€/ks 7,50
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Kvalitné trikotové spodné tričká, 2 ks
14,99
€/ks 7,50
 
Dostupné varianty:
 
Nátelníky s dlhým rukávom, 2 ks
28,00
€/ks 14,00
 
Dostupné varianty:
 
Džersejové tielka, 2 ks
24,99
€/ks 12,50
 
Dostupné varianty:
 

Oblečenie, ktoré spríjemní váš každodenný život

Ako súčasť pánskej spodnej bielizne je tielko rovnako dôležité ako slipy a šortky. Pretože dodatočná vrstva aj na vrchnej časti tela chráni vrchné oblečenie a zabraňuje tomu, aby sa obtieralo o pokožku alebo tlačilo. V kancelárii, na stavenisku alebo vo voľnom čase sú skutočnou nevyhnutnosťou a zvyšujú komfort pri nosení akéhokoľvek oblečenia. Pod košeľou k obleku v lete zabráni vzniku nepríjemných fľakov od potu, v zime zase tielko zahreje pánov, ktorí by radi aspoň občas odložili svoje sako.
Mladý muž v bielom pánskom tielku, slnečných okuliaroch a s ruksakom sa ležérne prechádza po meste.

Pánske tielko – osvedčené, nadčasové, univerzálne

Tielko bez rukávov z jemne alebo dvojito rebrovaného materiálu sprevádza mužov ich každodenným životom už po generácie. Jemné rebrovanie tvoria jemne tkané bavlnené očká s typickou rebrovanou štruktúrou, ktorá pôsobí príjemne vzdušne na pokožku. Pre lepšiu pružnosť sa väčšinou pridáva zložka elastanu. Dvojité rebrovanie je pletené dvojitými očkami zľava a sprava, a preto pôsobí hrubšie. Tento materiál je sám o sebe veľmi elastický, preto môže byť zložený zo 100 % bavlny, a napriek tomu si zachová svoj tvar.
Mladý športovec vo funkčnom tielku s dlhým rukávom, na ktorom má oblečené červené tričko, robí na moste strečingové cviky počas bežeckého tréningu.

Pre aktívnych mužov: alternatívy k jemne rebrovanej spodnej bielizni

Pre tých, ktorí vykonávajú ťažkú fyzickú prácu, sú vhodnejšie priedušné pánske tielka ako bavlnená spodná bielizeň. Pretože syntetické vlákna udržujú pokožku suchú, keďže nezadržiavajú vlhkosť, ale ju odvádzajú preč od tela. Funkčné tielko sa mužom nelepí mokré na telo, ale umožňuje odparovanie potu. Pritom si môžete vybrať medzi tenkými tielkami na leto alebo príjemnými tielkami s dlhým rukávom na zimu. Toto oblečenie je hrubšie a dostupné so zdrsnenou vnútornou stranou, ktorá sa postará o lepšiu tepelnú izoláciu.

S rukávmi alebo bez nich, okrúhly výstrih alebo výstrih do V?

Tielko bez rukávov pevne prilieha k telu a dá sa dobre kombinovať so slipmi. Ak uprednostňujete väčšiu voľnosť, môžete si obliecť ako spodnú bielizeň k boxerkám biele tričko s krátkym rukávom. Takúto dvojdielnu súpravu môžete nosiť aj ako letnú nočnú bielizeň. Ak chcete nosiť niečo viac ako tielko, ale menej ako pánske tielko s krátkym rukávom, môžete sa rozhodnúť pre tričko bez rukávov. Má trochu širšie ramienka a užší výstrih. Pritom platí: modely s okrúhlym výstrihom sú vhodné pod všetky vrchné diely oblečenia, ktoré nemajú príliš veľký výstrih. Pod rozopnuté košele sa viac hodia tielka s výstrihom do V.

Maličkosti, ktoré znamenajú veľa

Okrem hrúbky a strihu sú ďalšie body, ktoré môžu zohrávať individuálne dôležitú úlohu. Muži s citlivou oblasťou obličiek by mali v zime určite nosiť dlhé tielka – termobielizeň má často predĺženú chrbtovú časť. Ak máte citlivú pleť, siahnite po bielizni z čistej biobavlny, ktorá je šetrná k pokožke a navyše priateľská k životnému prostrediu. Ploché švy zabraňujú vzniku odrenín pri rôznych aktivitách.
To správne tielko za každých okolností: muž má oblečené funkčné tielko s dlhým rukávom.

V Tchibo je spodná vrstva vždy na prvom mieste

Nakúpte pánske tielka online v Tchibo a dostanete tú najlepšiu kvalitu za férové ceny. Bielizeň ponúkame v cenovo výhodných súpravách a prísne kontrolujeme od výberu materiálu až po výrobný proces, či výrobky spĺňajú náš prísľub kvality. Exkluzívnu pečať TCM („Tchibo Certified Merchandise“) nesú len vysokokvalitné a bezchybné textílie. A v prípade, že s niečím nebudete spokojní, obráťte sa na náš zákaznícky servis. Presvedčte sa o výhodách a objednajte si spodnú bielizeň hneď teraz v Tchibo!
Muž v bielom tielku a dlhých pyžamových nohaviciach leží v posteli a pracuje na svojom notebooku.