Pánske plavky: a leto môže prísť

„Zbaľte si plavky…“ – Keď leto volá, nesmie Vám toto Pánske športové oblečenie chýbať. Či už pri jazere, pri mori alebo v bazéne: plavky sú dodnes neoddeliteľnou súčasťou každodennej letnej kultúry. V Tchibo nájdete vysokokvalitné pánske plavky, ktoré spĺňajú všetky kritériá. Či už tesne priliehavé alebo ležérne šortky: v našom online obchode si každý nájde pre seba to pravé. Prezrite si hneď teraz našu ponuku a nájdite ideálne plavky pre seba za výhodné ceny.
-20 %
Šortky na kúpanie, svetlomodré
14,99
11,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
-20 %
Šortky na kúpanie, námornícke modré
14,99
11,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-46 %
Šortky na kúpanie
14,99
8,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-38 %
Plavky
12,99
7,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Šortky na kúpanie
22,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov

Pláž, bazén, štrkovisko: svet plaviek

Plavky – sú jednoducho nevyhnutným kusom oblečenia. V lete sa totiž mnohí z nás menia na naozajstných milovníkov vody. Viac ako polovica obyvateľov Nemecka v prieskume uviedla, že trávi dovolenku najradšej na pláži a pri vode. Aj mimo turistickej sezóny je v tejto krajine veľa možností, ako sa osviežiť v studenej vode. Pre milovníkov kúpania je v Nemecku k dispozícii mnoho kilometrov morského pobrežia, množstvo jazier, ako aj verejných kúpalísk. Takže: hor sa do plaviek a ideme na to!
Mladý muž v pánskych plavkách a s plaveckými okuliarmi pláva dĺžky v bazéne s hlavou pod vodou.

Dynamické plavky pre ambicióznych športových nadšencov

Plávanie nie je, samozrejme, len voľnočasovou aktivitou, ale je aj obľúbeným športom. A aby ste mohli plávať rýchlo, potrebujete na to vhodné pánske plavky. Tesne priliehavé športové plavky a rýchle autá majú jedno spoločné: sú optimalizované tak, aby čo najviac znižovali odpor vo vode alebo na vzduchu. Inovatívne syntetické vlákna v kvalitných plavkách sa postarajú o to, že sa vo vode budete pohybovať ako ryba. Milovníci plávania nájdu v Tchibo okrem kvalitných plaviek aj Športové doplnky , ako slnečné okuliare, ruksaky a vaky pre zábavu pri vode.
Mladý muž v širokých pánskych plavkách pohodlne sedí v tieni na tropickej pláži.

Pohodlné pánske šortky na kúpanie: ležérny variant

Ak si chcete iba oddýchnuť pri jazere a zaplávať si v ňom pár okruhov, zvoľte klasické šortky na kúpanie. Zo športového hľadiska sú tieto voľné nohavice dosť nepraktické, na tom však vo voľnom čase vôbec nezáleží. Pohodlné pánske plavky sa však veľmi príjemne nosia a budete sa v nich cítiť ako na dovolenke na pláži. Vďaka nezvyčajným vzorom a farbám môžu šortky na kúpanie vyzerať naozaj veľmi módne a priťahovať okolité pohľady.

Alebo úplne bez? – nudizmus na pláži

Niekedy sa v lete stáva, že sa spontánne rozhodnete ísť kúpať a nemáte so sebou plavky. Vtedy sa pýtate: potrebujem vôbec plavky alebo môžem ísť do vody aj nahý? Odpoveď znie jasne: záleží na okolnostiach! Na osamelých horských jazerách a málo navštevovaných plážach nie je kúpanie bez plaviek žiadny problém. Existujú dokonca aj miesta, ktoré sú výslovne vyhradené pre nudistov, skrátene FKK (z nemeckého Freikörperkultur – kultúra slobodného tela). Ak sa však objavíte nahí na plavárni alebo na klasickej plážovej promenáde, musíte rátať s tým, že odtiaľ budete vykázaní alebo dopadnete ešte horšie. Preto sa aj zarytým zástancom nudizmu odporúča mať v skrini aspoň jedny plavky.

Jednoduché triky pre starostlivosť o plavky

Ak chcete nosiť svoje pánske plavky čo najdlhšie, dodržiavajte pri ich ošetrovaní týchto pár jednoduchých krokov. Plavky v zásade nepatria k oblečeniu, ktoré si vyžaduje osobitnú starostlivosť. Chlór v bazéne a morská soľ však môžu plavky veľmi rýchlo zničiť. Preto platí: po každom kúpaní plavky vyperte v čistej vode. Taktiež sa odporúča nechať plavky ihneď vysušiť, aby sa pri ich prenášaní v mokrom stave nevytvárali choroboplodné zárodky.
Mladý muž stojí na pláži a prechádza si rukou po vlasoch. Má na sebe zeleno-modré pruhované pánske plavky a slnečné okuliare.

Zaručená kvalita našich pánskych plaviek

Plavky patria k oblečeniu, ktoré často prichádza do kontaktu s intímnymi oblasťami nášho tela. Preto má asi každý záujem o to, aby boli vyrobené z vysokokvalitných materiálov bez škodlivých látok. V Tchibo sa môžete spoľahnúť na kvalitu oblečenia. To, samozrejme, platí aj pre pánske plavky. Pečať TCM „Tchibo Certified Merchandise“ je zárukou dodržiavania vysokých štandardov pri výrobe všetkých našich výrobkov. Niektoré z našich plaviek sú navyše vyrobené z kvalitného vlákna ECONYL®, ktoré sa v celosti získava z recyklovaného polyamidu. To pomáha nielen zvyšovať komfort pri nosení, ale aj chrániť moria.
Mladý muž v oranžových plavkách stojí na člne na mori a naťahuje ruku cez prednú časť člna.