Záhradné dekorácie urobia prostredie dokonalým

So záhradnými dekoráciami vytvoríte vo Vašej záhrade mimoriadne pôvabnú atmosféru, pretože zdôraznia presne to, čím je toto miesto výnimočné. Rôzne postavičky alebo figúrky usadené na Vašom trávniku budú zaručene pútať pozornosť. Ak máte v záhrade plné záhony kvetov, oživte ich krásnymi oblúkmi pre ruže alebo inými podpornými konštrukciami pre vysoké rastliny. Dekorácie do jazierka s hrejivým osvetlením krásne rozjasnia Vaše jazierko. Tchibo Vám ponúka veľké množstvo záhradných dekorácií.
Bridlicové označovače záhonov
19,99
Závesná dekorácia
9,99
Koberec na použitie vonku, modrý
Koberec na použitie vonku, sivý
Koberec na použitie vonku, zelený
22,99
22,99
22,99
Čoskoro opäť v predajiČoskoro opäť v predaji
Meteorologická stanica riadená rádiovým signálom s farebným LCD displejom
39,99
Záhradná solárna fontána
119,00
Vankúš do exteriéru, károvaný
14,99
Prémiové vankúše do exteriéru, 2 ks
29,99
€/ks 15,00
Hmyzí hotel
14,99
Moderná vtáčia búdka
19,99
Drevený kvetináč
27,99
Vankúš do exteriéru, zelený
14,99
Pomôcky na popínavé rastliny, 2 ks
19,99
€/ks 10,00
Solárna záhradná fontána
99,95
Zapichovacie dekorácie do záhonu »Zelenina«
9,99
€/ks 2,00
Rohožka z prírodných kokosových vlákien
11,99
niekoľko kusov
-19 %
Sviečka citronela
9,99
8,00
niekoľko kusov
Vrecká na pestovanie rastlín »Vertikálny záhon«
14,99
€/ks 7,50
-11 %
Okrúhly obojstranný koberec na použitie vonku
44,99
39,99
Rohožka z prírodných kokosových vlákien
14,99
Kvetináč v štýle »prepravky na vínové fľaše«
22,99
niekoľko kusov
Textilná rohožka
19,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Zapichovacia dekorácia do záhonu
7,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
Rohožka, textil
14,99
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-19 %
Outdoorový vankúš so strapcami
14,99
12,00
niekoľko kusov
Kvetináč s držiakom na zavesenie na balkón
7,99
Čoskoro opäť v predaji
Koberec na použitie vonku, modrý
Koberec na použitie vonku, sivý
Koberec na použitie vonku, zelený
22,99
22,99
22,99
Čoskoro opäť v predajiČoskoro opäť v predaji
Čoskoro opäť v predaji
Koberec na použitie vonku, modrý
Koberec na použitie vonku, sivý
Koberec na použitie vonku, zelený
22,99
22,99
22,99
Čoskoro opäť v predajiČoskoro opäť v predaji

Pokiaľ ide o záhradné dekorácie, platí pravidlo: menej je niekedy viac

Príjemné dekorácie sú čerešničkou na torte Vašej záhrady. Aj v tomto prípade platí motto, menej je niekedy viac. Zamerajte sa skôr na kvalitu a na to, aby všetko v záhrade ladilo a nebola príliš preplnená. Vyberte si taký záhradný dizajn, ktorý je ucelený. Jednotný štýl doslova premení Vašu záhradu na umelecké dielo. K stredomorským rastlinám sa najlepšie hodia kvetináče vyrobené buď z pálenej hliny, alebo s mozaikou. Soška Budhu sa hodí k prítoku záhradného jazierka. Anglická záhrada je známa perfektne upraveným trávnikom a elegantne pôsobiacim štýlom. Preto ju doplňte klasickými sochami alebo záhradnými dekoráciami z kovu.
Klasikou, čo sa týka záhradných dekorácií, sú nepochybne figúrky. Perfektne doplnia každý kúsok Vašej záhrady. Napríklad figúrky jeleňov môžu vyzerať dobre aj na záhradnom stolíku.

Dekoračné figúrky – od záhradných trpaslíkov po grécke sochy

Tradičný záhradný trpaslík, kamenná žaba pri jazierku s leknami, kovový žeriav alebo grécka socha na okraji chodníka. Aj prostredníctvom takýchto záhradných dekorácií ukážete svoj vyberaný štýl. Aj v tomto prípade je dôležité zamerať sa na správny výber dekorácie, ktorá by mala predovšetkým perfektne zapadať do konceptu Vašej záhrady. Kovové dekorácie s roštami sú mimoriadne obľúbené, pretože sa dajú kombinovať rôznymi spôsobmi. Tieto dekorácie dokážu predovšetkým vyniknúť v záhradách vo vintage štýle, s plnými záhonmi ruží, levandule, ale aj v minimalistickej záhrade s veľkou plochou trávnika a kameňmi. V neposlednom rade je dôležitá aj stabilita a odolnosť záhradných figúrok a dekorácií. Jednoducho povedané, mali by byť dostatočne odolné proti vetru a nepriaznivému počasiu.
Záhradné dekorácie do jazierka. Pozrite si ponuku záhradných jazierok aj s dekoráciami, akými sú rôzne vodné kvety. Zaručujeme, že sa Vám neraz naskytne príjemný pohľad na rastliny, ktoré priam žiaria pri jazierku.

Čistý relax a žblnkotanie záhradného jazierka

Voda prispieva k zvyšovaniu uvoľnenej atmosféry v záhrade. Klasikou sú záhradné jazierka, v ktorých plávajú maličké zlaté rybky. Ak sa poloha Vašej záhrady nachádza v miernom svahu, máte vyhraté. Vytvoriť prítok do jazierka bude ešte ľahšie a Vy si môžete už iba užívať príjemnú atmosféru žblnkajúcej vody. Do jazierka môžete zakomponovať aj kamienky a väčšie kamene, a tak vytvoriť ozajstnú oázu. Stále populárnejšie sú aj záhradné fontány. Sú k dispozícii v rôznych dizajnoch a materiáloch a zlepšujú klímu vo Vašej záhrade. Počas letných mesiacov si môžete užívať nádherný a jedinečný pohľad, ako maličké vtáčiky prilietajú, aby sa mohli osviežiť vo Vašej fontánke.

Záhradné dekorácie, ktoré osvetlia Vašu záhradu

Krásne osvetlenie Vašej záhrady je rovnako príjemné ako žblnkajúca voda. Farebné lampy sa dajú umiestniť kamkoľvek. Či už na okraj trávnika alebo niekam na záhon. Lampióny alebo rozprávkové svetlá niekde na strome alebo nad terasou vytvoria romantický nádych, a pomocou lapášikov na stôl si môžete aj počas dlhých letných večerov užívať čas s Vašimi priateľmi na terase. Alebo si vyberte LED sviečku, ktorá vyzerá skoro ako naozajstná, ale na rozdiel od obyčajnej sviečky sa nemusíte obávať, že zhasne. V Tchibo nájdete veľký výber záhradných lámp a záhradných doplnkov, vďaka ktorým vytvoríte čarovnú atmosféru na každej záhrade.

Balkónové dekorácie, od vankúšov až po kvetináče

Ak nemáte záhradu, ale tešíte sa zo svojho útulného balkóna, môžete si z neho pomocou dekorácií taktiež vytvoriť miesto ako stvorené na oddych. S textíliami, ako sú vankúše a deky, a s balkónovým nábytkom bude Váš balkón skutočným miestom na relax. Balkónové koberčeky vyzerajú nielen pekne, ale izolujú chlad, ktorý prichádza z podlahy. Rastliny sú samozrejme nevyhnutnosťou každého balkóna. Váš balkón nadobudne príjemné odtiene zelenej farby, a to vďaka rôznym rastlinám, bylinkám a kvietkom. Slnečník Vás ochráni pred silným slnkom a príjemne schladí a zároveň napomôže ochrane súkromia. A so správnym osvetlením budú teplé letné večery ešte príjemnejšie.
Záhradné dekorácie na balkón. Aj na balkóne si môžete vytvoriť záhradnú atmosféru. Pekné drevené stoličky, lavice a stoly dokážu Vašu myseľ preniesť do nádhernej záhrady. Na zábradlie sa dajú jednoducho zavesiť kvetináče s kvetmi rôznych druhov.

TCM – certifikovaná kvalita

Záhradné dekorácie od Tchibo spĺňajú najvyššie štandardy kvality. To zaručujeme prostredníctvom našej značky TCM („Tchibo Certified Merchandise“). Všetky naše výrobky sú opatrené týmto certifikátom. Dbáme na prísnu kontrolu kvality. A to aj pri práci s našimi dodávateľmi, ako aj počas celého výrobného procesu a predaja. Materiály a suroviny, ktoré používame pri výrobe, vyberáme výlučne s ohľadom na udržateľnosť.
Určite by ste si nenechali ujsť taký nádherný pohľad, ktorý sa Vám naskytne, keď sa Vaša rodina a priatelia dobre cítia a užívajú si spoločné chvíle na Vašom osvetlenom a príjemne zariadenom balkóne.