Tehotenská móda – šaty pre príjemný pocit počas celého dňa

Keď sa stanete mamou, zmení sa vám celý život. Už počas tehotenstva spoznávate seba a svoje telo úplne novým spôsobom. Po celý ten čas by ste sa mali cítiť pohodlne. Mali by ste si dopriať wellness alebo aj napríklad raňajky priamo do postele. Tehotenská móda vás sprevádza na tejto vzrušujúcej ceste a vďaka funkčným doplnkom uľahčuje váš každodenný život nastávajúcej matky.
Tehotenské legínsy, 2 ks
22,99
€/ks 11,50
 
Dostupné varianty:
 
Tehotenská nočná košeľa a nočná košeľa na dojčenie
19,99
 
Dostupné varianty:
 
Bezšvové podprsenky na dojčenie, 2 ks
22,99
€/ks 11,50
 
Dostupné varianty:
 
Tehotenské tričká, 2 ks
27,99
€/ks 14,00
 
Dostupné varianty:
 
Tehotenská a dojčiaca mikina
34,99
 
Dostupné varianty:
 
Tehotenské legínsy, 2 ks
22,99
€/ks 11,50
 
Dostupné varianty:
 
Tehotenská domáca súprava
59,95
 
Dostupné varianty:
 
Tehotenské topy, 2 ks
14,99
€/ks 7,50
 
Dostupné varianty:
 
Tehotenské šaty v zavinovacom vzhľade
29,99
 
Dostupné varianty:
 
Podprsenky na dojčenie »Seamless«, 2 ks
22,99
€/ks 11,50
 
Dostupné varianty:
 
Tehotenské topy, 2 ks
14,99
€/ks 7,50
 
Dostupné varianty:
 
Tehotenské a dojčiace pyžamo
29,99
 
Dostupné varianty:
 
Tehotenské košeľové šaty
29,99
 
Dostupné varianty:
 
Tehotenské a dojčiace teplákové šaty
39,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
-49 %
Tehotenské pohodlné nohavice
27,99
14,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
niekoľko kusov
-48 %
Tehotenská športová bunda
34,99
18,00
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov

Odkedy je potrebné zmeniť typ oblečenia na tehotenskú módu?

Dávajte pozor na to, ako rýchlo vám rastie bruško, a tehotenskú módu si kúpte ešte pred tým, ako budete cítiť, že vaše klasické oblečenie vás na brušku tlačí. Vy a vaše dieťa by ste predsa mali byť v pohodlí. U niektorých nastávajúcich matiek je potrebná zmena šatníka už vo štvrtom mesiaci, iným zase, naopak, bruško rastie pomalšie. Ak príde ten správny čas, stavte na pružné tehotenské šaty a nohavice voľného strihu. Prispôsobujú sa presne vášmu telu, zatiaľ čo sa čoraz viac nádherne zaobľuje vaše bruško.

Tehotenská móda – to je šikovné oblečenie aj do kancelárie

Ak pracujete v kancelárii, kde je zaužívaný dress code, a potrebujete mať aj počas tehotenstva profesionálne business oblečenie, nemali by ste v prvom rade zabúdať na to, aby vás oblečenie neobmedzovalo. Pohodlnou tehotenskou módou do kancelárie sú napríklad látkové nohavice alebo ceruzková sukňa so širokým elastickým pásom, ktorý je charakteristický pre tehotenské oblečenie. O príjemný pocit sa postará tehotenská blúzka a tunika so širokým strihom, ktorá vás nebude nikde tlačiť. Jednoducho ich noste s nohavicami alebo so sukňou: pohodlná dámska móda, ktorú môžete ľahko kombinovať!

Tehotenské nohavice ako tehotenská móda, alebo si radšej vybrať pás na brucho?

Ak nosíte tričká, vrchné časti oblečenia a nohavice užšie, môžete najskôr použiť brušný pás: pod ním sa nachádza otvorený gombík nohavíc, ktorý je neviditeľný, bruško máte zakryté a pás vám bruško príjemne ohrieva. No v určitom okamihu si uvedomíte, že už nastal čas na tehotenské nohavice. Ich veľkou výhodou je to, že zatiaľ čo bruško zakrýva široký elastický pás, zvyšok nohavíc je, naopak, vyrobený napríklad z pružnej džínsoviny.

Tehotenská móda pre pohodlné dojčenie

Aj po tehotenstve vás bude funkčné tehotenské oblečenie sprevádzať každodenným životom. Obzvlášť praktické podprsenky! Obzvlášť šikovné sú dojčiace podprsenky! Dieťa tak môžete dojčiť veľmi ľahko a bez akýchkoľvek problémov s vyzliekaním. Dojčiace podprsenky sú dostupné už vo veľkostiach 36 a vyšších. Tehotenstvo: podprsenka vám bude perfektne sedieť aj po pôrode, pretože v tomto období poprsie dosahuje najväčšiu veľkosť.

Aké kritériá zohľadňovať pri výbere tehotenskej módy

Látky, ktoré obsahujú elastan, rastú spolu s vami a zabezpečujú, aby vás nič netlačilo a aby ste sa v každej fáze tehotenstva cítili príjemne. Topánky by ste mali voliť taktiež skôr praktické s gumovou vložkou tak, aby ste nemali žiaden problém s obúvaním. Náš tip: tehotenské oblečenie, ktoré môžete nosiť aj po pôrode! Vrchné diely oblečenia, tak ako aj nohavice, sa dokážu aj po pôrode naďalej prispôsobovať typu vašej postavy.

Tehotenská móda od Tchibo, to je overená kvalita

Tehotenská móda by mala byť vyrobená najmä z materiálov ekologickej kvality, ktoré neobsahujú škodlivé látky, aby chránili matku a dieťa pred podráždením alebo alergiami. Takéto oblečenie nájdete ľahko pod označením GUT GEMACHT. Tu dbáme nielen na udržateľnú výrobu, ale aj na kvalitu látok. S našou značkou kvality TCM vám navyše zaručujeme testovanú kvalitu, ktorej môžete počas tehotenstva dôverovať.