Stolové lampy vytvárajú atmosféru a dobré podmienky na prácu

Stolová lampa môže v závislosti od miesta použitia fungovať ako svetlo na dotvorenie atmosféry alebo ako pracovné svetlo. V priestoroch na bývanie a spanie sa perfektne hodí na vytvorenie teplého bodového svetla. Či už na jedálenskom stole, komode alebo parapete – stolové lampy dodajú priestoru osobitný ráz. K stolovým lampám sa radia aj lampy na písacie stoly. Tieto zasa vďaka svojmu priamemu a jasnému svetlu zabezpečujú optimálne pracovné podmienky v kancelárii či detskej izbe. V obchode Tchibo nájdete vhodnú lampu.
LED závesné svietidlo s akumulátorom
79,95
Súprava LED stolných lámp na akumulátor
99,95
niekoľko kusov
-17 %
Snehová guľa s LED
27,99
23,00
niekoľko kusov
Oblúková lampa s textilným tienidlom, biela
139,00
-19 %
Vianočný stromček s LED, zlatý
19,99
16,00
Oblúková lampa s textilným tienidlom
139,00
Stojacia lampa s textilným tienidlom
Stojacia lampa s textilným tienidlom
89,95
89,95
Stojacia lampa s textilným tienidlom
Stojacia lampa s textilným tienidlom
89,95
89,95
-16 %
-16 %
-16 %
Stolová lampa s textilným tienidlom
Stolová lampa s textilným tienidlom
Stolová lampa s textilným tienidlom
59,95
49,99
59,95
49,99
59,95
49,99
Žiaľ už vypredanéŽiaľ už vypredané
-14 %
-28 %
Stolová lampa z kovu, biela
Stolová lampa z kovu, čierna
69,95
59,95
69,95
49,99
Stojacia lampa z kovu, biela
99,95
Stolová lampa z kovu
79,95
Hviezda s LED
22,99
-14 %
Stolná lampa »Time«, Nordlux
69,95
59,95
Stolová lampa »Darci«, Nordlux
159,00
Oblúková lampa s textilným tienidlom, čierna
139,00
-25 %
Stolová lampa »Sklenená guľa«
39,99
29,99
Stojacia lampa z kovu
119,00
Stojacia lampa »Darci«, Nordlux
199,00
Stojacia lampa s textilným tienidlom, čierna
139,00
Nástenná kovová lampa s pohyblivým ramenom
119,00
Stojacia lampa z kovu
119,00
-14 %
-28 %
Stolová lampa z kovu, biela
Stolová lampa z kovu, čierna
69,95
59,95
69,95
49,99
Stolová lampa so sklenenou guľou, čierna
79,95
Stojacia lampa so sklenenou guľou, čierna
139,00
Stolová lampa s textilným tienidlom, čierna
79,95
Nástenná lampa z kovu, čierna
59,95
Stolová lampa s LED a akumulátorom
59,95
Stojacia lampa so sklenenou guľou, červená
119,00
Trojnohá stojacia lampa
119,00
1

Stolové lampy: malé svetelné ostrovčeky, individuálne pre Vás

S priemernou výškou 70 centimetrov je stolová lampa skôr malá. Možno ju tak bez problémov umiestniť do každej izby a dá sa postaviť všade tam, kde sa v blízkosti nachádza elektrická zásuvka. Ak by zásuvka náhodou nebola k dispozícii, môžete siahnuť po stolovej lampe s batériou. V ideálnom prípade si vyberte typ lampy, ktorý ladí s Vaším štýlom zariadenia. Moderná stolová lampa je často štíhla, má rovné línie a pozostáva skôr zo studených materiálov, ako sú chróm, ušľachtilá oceľ či sklo. Ak hľadáte vidiecky štýl, potom nič nepokazíte stolovými lampami s dreveným podstavcom a látkovým tienidlom.
Elegantný dizajn Vašej lampy: stolové svietidlo s bielym tienidlom stojí na stole v retro vzhľade, na ktorom sú položené mapa, otvorená kniha a okuliare.

Klasické, romantické alebo futuristické – podľa zariadenia

Klasické stolové lampy sa harmonicky začlenia do každého zariadenia bytu. Majú typický dizajn tienidla a podstavec z dreva, kovu, skla alebo plastu. Ich vzhľad je nadčasovo elegantný a tienidlo je smerom dolu väčšinou otvorené. Ak patríte skôr k hravým romantickým typom, potom Vás stolová lampa vo vidieckom štýle celkom isto nadchne. Pastelovo sfarbené alebo vzorované tienidlo z keramiky či látky v kombinácii s podstavcom zo zváraného kovu alebo dreva sa vynikajúco hodí k rustikálnemu nábytku a vŕzgajúcim dreveným podlahám. Ak máte moderne zariadené bývanie, v obchode Tchibo nájdete aj stolové lampy v strohom futuristickom dizajne.
Stolové svietidlo na písacom stole: mladý muž sedí s ceruzkou a zápisníkom pred notebookom za dobre osvetleným dreveným písacím stolom – okolo neho je tma.

Svietidlá na písací stôl – keď je žiadané priame svetlo

Zatiaľ čo stolové lampy v obytnej zóne zabezpečujú komfortné osvetlenie vyčlenenej časti, lampy na písací stôl majú presne opačný účel. Vytvárajú priame studené bielo svetlo a jasne ním osvetľujú pracovisko v domácej kancelárii alebo detskej izbe. To podporuje koncentráciu, šetrí oči a zabraňuje únave. V ideálnom prípade si vyberte lampu na písací stôl s flexibilne nastaviteľným ramenom – svetlo tak môžete nasmerovať presne tam, kam potrebujete. V prípade stmievateľnej stolovej lampy je možné úroveň jasu meniť podľa potreby.

Na čítanie alebo túlenie sa: nočná stolová lampa

Nevyhnutnou súčasťou spálne je nočná stolová lampa. Ak by ste chceli pomocou lampy navodiť príjemnú romantickú atmosféru, postačí stolová lampa s nepriamym teplým svetlom. Ak navečer zvyknete čítať v posteli, potrebujete lepšie osvetlenie. Stmievačom môžete aj v tomto prípade regulovať jas podľa želania a otočným ramenom nasmerovať svetelný kužeľ na požadované miesto. Tchibo ponúka veľký výber nočných stolových lámp. Preskúmajte našu ponuku a vyberte si svoj obľúbený model!

Flexibilné osvetlenie s LED žiarovkami

Väčšina súčasných stolových svietidiel je vybavených LED žiarovkami. Nezahrievajú sa a spotrebúvajú málo energie. Ďalšia výhoda: ich „farba svetla“ sa mení. Môžete si vybrať, či má Vaša lampa vyžarovať šeré svetlo teplej bielej farby (pod 3 300 kelvinov) alebo či ňou chcete osvetľovať svoj pracovný stôl. V druhom prípade by ste siahli po univerzálnej bielej (3 300 až 5 300 kelvinov) alebo prirodzene svetlej bielej (nad 5 300 kelvinov). Veľmi obľúbenými v detskej izbe sú stolové lampy v tvare gule. Tieto majú často špeciálnu rafinovanú funkciu: menia svoju farbu v určitých intervaloch.
Teplé svetlo v detskej izbe: matka sa hrá so svojím malým dieťaťom vo svetle stolovej lampy, ktorá vyžaruje teplé šeré svetlo.

TCM je záruka vynikajúcej kvality výrobku

Pri kúpe stolovej lampy v obchode Tchibo sa môžete spoľahnúť, že získate výrobok vysokej kvality. Za túto kvalitu ručíme našou pečaťou TCM, ktorá znamená „Tchibo Certified Merchandise“ (certifikovaný tovar Tchibo). To znamená, že materiál, ako aj výrobný proces našich výrobkov podstupujú prísne skúšky z hľadiska kvality. Aj v prípade našich partnerov starostlivo dbáme na dodržiavanie našich vysokých štandardov.
Dobrá kvalita pre správne osvetlenie: spálňa, v ktorej sa nachádzajú posteľ, komoda a stôl ponárajúce sa do teplého žltého svetla zo stolového svietidla.