Sprcha: užívajte si dennú starostlivosť o telo

Pre mnohých je to pevná súčasť rannej rutiny: sprcha. Staráme sa tu o telesnú hygienu, ošetrujeme svoju pokožku, uvoľňujeme sa tu a občas si pritom aj spievame. O to dôležitejšie je, aby mali všetky súčasti sprchy vysokú kvalitu a boli najmodernejšie. Nech už hľadáte sprchovací kút, zostavu alebo celkom novú kompletnú sprchu: v obchode Tchibo to objavíte. Porozhliadnite sa online a nechajte sa inšpirovať!
niekoľko kusov
  • Prémiová sprchová hlavica
24,99
20,00
Náhľad
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 20,00 €
-19 %
Prémiová sprchová hlavica
24,99
20,00
niekoľko kusov

Sprchy prospievajú životnému prostrediu aj peňaženke

Niekedy sa výdatnému celkovému kúpeľu jednoducho nič nevyrovná. Pre všedný deň však platí: sprchovanie sa vyplatí. Kto sa namiesto kúpania na päť až desať minút postaví do sprchy, vie ušetriť minimálne polovicu spotrebovanej vody. Nielenže je takýto prístup udržateľnejší, ale prejaví sa aj v účte za vodu. Tajomstvom sú pritom úsporné sprchovacie hlavice: všímajte si prietok vody za minútu – môžete tak ušetriť veľa vody a peňazí. Doprajte si z ušetrených peňazí novú kulmu, súpravu manikúry a pedikúry alebo masážny prístroj na tvár a zažite wellness priamo doma!
Nadčasovo vkusné: kúpeľňa so sprchovacím kútom zo skla.

Sprchové kúty zo skla: elegantné riešenie

Každý, kto má v kúpeľni sprchový záves, vie, že táto látka je celkom náchylná na plesne a nečistoty. Oveľa elegantnejším a praktickým riešením je pritom sprcha so sklenenými dverami. Sklo nielen pekne vyzerá, ale dá sa tiež pomerne rýchlo čistiť pomocou stierky. Základnou otázkou pri kúpe je rám týchto sklenených dverí. Bezrámová sklenená tabuľa je síce mimoriadne elegantná, ale ťažšie sa montuje. Variant s rámom alebo čiastočným rámom dokáže bezproblémovo vyrovnávať menšie nerovnosti v stene. Pri kúpe sprchovacieho kútu venujte pozornosť tomu, aby bola zarážka dverí vhodná do Vašej kúpeľne, resp. aby bol sprchovací kút dobre prístupný.
Mierny prúd vody pre pocit blaha: okrúhla sprchová hlavica so striekajúcou vodou.

Vhodná sprchová hlavica – tajomstvo sprchy

Výber rôznych systémov a modelov je pri sprchových hlaviciach obrovský. Mnohé súčasné produkty sú vybavené špeciálnymi filtrami, ktoré spotrebúvajú až o 50 percent menej vody. Výhoda: Pri sprchovaní si to prakticky ani nevšimnete. Do prúdu vody sa totiž primiešava vzduch, takže pocit pod sprchou zostáva rovnaký. Všeobecne sa trend presúva k širším sprchovým hlaviciam. Takýto model zaručuje mimoriadne príjemné rozvádzanie vody, ktorú možno často jednoducho regulovať. Dažďová sprcha sa postará o wellness momenty vo vlastnej kúpeľni!

Ako nájsť správnu sprchovú zostavu

Aby voda vychádzala zo sprchy rovnomerne a so správnou teplotou, sú k dispozícii rôzne sprchové armatúry. Ich podstatou je zmiešavacia batéria, v ktorej sa stretávajú studená a horúca voda. Ak chcete obe teploty nastavovať nezávisle od seba, je v ponuke klasická zostava s dvomi kohútikmi. Kto chce šetriť vodu, siahne skôr po takzvanom jednopákovom zmiešavači, pri ktorom sa teplota mení podľa smeru otáčania. Najmodernejším variantom je potom sprchový termostat, ktorým sa dá teplota presne nastaviť na daný stupeň. Nech už sa na konci rozhodnete pre čokoľvek: v obchode Tchibo nájdete tú správnu zostavu pre Vašu sprchu!

Dodajte kúpeľni eleganciu

Ak sa vyznáte v dekorovaní, môžete sa vyblázniť aj vo svojej kúpeľni. Najlepšie to ide s vodotesnými samolepkami. Môžete však zájsť aj podstatne ďalej: namiesto bežných obkladačiek existujú napríklad aj rôzne obklady na stenu a panely, ktoré je možné niekedy individuálne potlačiť. Do svojej kúpeľne tak vnesiete farbu! Podľa vzhľadu steny môžete bez väčších nákladov prispôsobiť aj koberčeky, kúpeľňový textil a kúpeľňové doplnky. Urobte zo svojej kúpeľne individuálny priestor pre dobrý pocit!
Zvýraznenie farebných akcentov: pestré kúpeľňové koberčeky v kúpeľni pred sprchou a toaletou.

Pečať TCM: Vaša záruka kvality

Tematické svety Tchibo Vám sľubujú rozmanité výrobky vo vynikajúcej kvalite. Aby sme tento sľub aj dodržali, máme pečať TCM. Táto skratka znamená „Tchibo Certified Merchandise“ (certifikovaný tovar Tchibo) a nájdete ju na všetkých našich výrobkoch – od sprchy až po koberček do kúpeľne. Pečaťou ručíme za to, že všetky kroky počas výroby podliehajú prísnym predpisom. V skratke: na túto kvalitu sa môžete spoľahnúť!
Záruka kvality pri sprchovaní: mladá žena stojí pred kúpeľňovým zrkadlom, smeje sa a okolo vlasov má ovinutý biely uterák.