Kúpeľňové skrinky – funkčné a estetické

Dodatočná kapacita sa zíde v každej miestnosti. Ako mimoriadne praktický sa osvedčuje extra priestor v kúpeľni, pretože ošetrovacie výrobky, kozmetika a čistiace prostriedky by tu mali byť rýchlo poruke. Kúpeľňové skrinky sú tak ideálnym doplnkom a dajú sa celkom prakticky začleniť do usporiadania kúpeľne. Pritom sa rozhodujete, či má byť nová kúpeľňová skrinka len výhodná a funkčná, alebo či má ísť aj o nefalšovaný pútač pozornosti. V obchode Tchibo nájdete praktický nábytok v mnohých variantoch.
Sklopný schodík, kaučukové drevo
69,95
Držiak na uteráky
74,95
Podnožka do kúpeľne a na WC
49,99
Odkladací vozík do kúpeľne »Eklund«, biely
119,00
Prémiový držiak na uteráky
27,99
Odkladacia skrinka do kúpeľne »Eklund«
199,00
Odkladacia skrinka do kúpeľne »Eklund«, biela
219,00
Vysoká skrinka do kúpeľne »Eklund«, biela
199,00
Vysoká skrinka do kúpeľne »Eklund«, svetlosivá
219,00
Vysoká skrinka do kúpeľne »Eklund«, antracitová
249,00
Vysoká skrinka do kúpeľne, biela
399,00
Vysoká skrinka do kúpeľne
279,00
Odkladacia skrinka do kúpeľne, biela
229,00
Odkladacia skrinka do kúpeľne
159,00
Odkladací vozík
79,95
-37 %
Držiak na uteráky
79,95
49,99
Odkladacia skrinka do kúpeľne »Eklund«, antracitová
159,00
Plochá odkladacia skrinka do kúpeľne »Eklund«
139,00
Plochá odkladacia skrinka do kúpeľne »Eklund«, vanilková
119,00
Odkladací vozík do kúpeľne »Eklund«, vanilkový
119,00
-35 %
Vysoký nástenný regál s 5 boxmi
139,00
89,95
Odkladacia skrinka do kúpeľne »Eklund«, vanilková
139,00
Stojací regál s 3 úložnými boxmi, biely
59,95
Držiak na uteráky
62,95
Úzky stojací regál
159,00
Stojací regál
229,00
Odkladací vozík, antracitový
79,95
Rohový stojan na uteráky
79,95
Odkladací vozík do kúpeľne, biely
159,00
1

Praktický odkladací priestor v peknom dizajne

Kúpeľňový nábytok sa ponúka v mnohých tvaroch a farbách, ktoré poskytujú dostatok voľného priestoru na individuálne usporiadanie. Kúpeľňové skrinky môžete teda zavesiť alebo umiestniť nastojato a máte možnosť si vybrať spomedzi otvorených alebo uzavretých modelov so zásuvkami a dvierkami. Existuje množstvo variantov pre rôzne štýly zariadenia – od spodnej skrinky až po kúpeľňovú skrinku so zrkadlom. Pri kúpe je preto dôležité uchovávať si v hlave predstavu o voľnom priestore v kúpeľni, aby ste si mohli vybrať medzi priestrannými alebo úzkymi vstavanými modelmi. Okrem toho zohráva veľkú úlohu dizajn kúpeľňových skriniek, aby ste sa mohli vo svojej súkromnej oáze cítiť naozaj dobre.
Veľa odkladacieho priestoru: kúpeľňa s veľkou spodnou skrinkou s umývadlom.

Zostaňte na zemi: stojace kúpeľňové skrinky

Stojaci kúpeľňový nábytok zaberá väčšinu odkladacieho priestoru. Klasickou spodnou skrinkou je kúpeľňová skrinka s umývadlom, ktorá sa umiestňuje pod umývadlo a do priestoru sa tak jednoducho začlení. Nábytok v štýle komôd ponúka veľa miesta, avšak smerom dopredu by malo zostávať dostatok voľného priestoru, aby sa dali zásuvky a dvere pohodlne otvárať. Pre menšie kúpeľne sa naopak hodia vysoké skrinky. Tieto kúpeľňové skrinky sú široké 20 cm až 30 cm a ponúkajú tak ukladacie kapacity a pritom nezaberajú veľa miesta. Vďaka svojim rozmerom môžu byť často umiestnené medzi ďalšími časťami nábytku.
Doplnkový odkladací priestor: Žena v pyžame stojí a s uterákom v ruke pred závesnou skrinkou so zrkadlom, ktorá je z jednej strany otvorená, a niečo z nej vyberá.

Ideálne využitie priestoru so zavesenými kúpeľňovými skrinkami

Takmer neviditeľné sú zavesené kúpeľňové skrinky so zrkadlom. Tu sa vo vašom kuse nábytku stretáva hneď niekoľko funkcií. Dvere skrinky majú funkciu kúpeľňového zrkadla a môžu byť okrem toho vybavené svetlom z LED alebo energeticky úspornej lampy. Keďže je táto kúpeľňová skrinka veľmi úzka, prídete o minimum miesta a dokonca k tomu nejaké ešte získate. Ideálne teda pre ekonomické priestorové usporiadanie. Zavesením sa dá nainštalovať aj spodná skrinka, čím kúpeľňa vyzerá o niečo otvorenejšie a vytvára to iný štýl. Výber modelu tak nie je iba otázkou funkcie a miesta, ale aj estetiky. V obchode Tchibo máte na výber!

Kúpeľňové skrinky ako prostriedok štýlu

Kúpeľňový nábytok nevytvára iba úžitkový priestor na ukladanie, ale všetky kusy nábytku tiež dotvárajú štýl zariadenia. Pre moderný dizajn sú napríklad vhodné kúpeľňové skrinky v antracitovej alebo sivej farbe s klasickými tvarmi a bez mnohých doplnkov. Pestrejší nábytok vytvára útulnú atmosféru pre rodiny s deťmi, zatiaľ čo rustikálne zariadenie by malo staviť na prírodné materiály, ako je napríklad drevo v prírodnej farbe. Doplnky či vstavané svetlá v kúpeľňovej skrinke rozjasnia miestnosť a postarajú sa o pravú wellness atmosféru. Pri výbere dizajnu kúpeľňových skriniek je vhodné dbať na celkový štýl Vášho obydlia a nezabúdať na praktické funkcie.

Otvorené, uzavreté alebo oboje

Práve v kúpeľni sa nachádza mnoho vecí, ktoré sú veľmi osobného charakteru, a iné zasa človek ukazuje rád. Na lieky, holiaci strojček, hygienické výrobky – vatové tyčinky alebo tampóny a všetky tie malé veci, ktoré sa iných netýkajú, sa odporúča uzavretá kúpeľňová skrinka. Aj WC čistič, gumené rukavice a utierky je lepšie uschovať za dverami spodnej skrinky. Parfumy, kúpeľové soli v pekných nádobách, ale aj pleťové mlieka či vonná lampa sú oproti tomu často veľmi dekoratívne a v otvorenom regáli kúpeľne ide často o pekný doplnok. Mimoriadne praktický je kúpeľňový nábytok, ktorý má otvorené priehradky, ako aj prvky s dverami.
Jeden regál, rozličné možnosti: zavesená kúpeľňová skrinka, ktorá má dve zatvorené drevené dvierka a jednu otvorenú bielu stranu s policami, v ktorej sa nachádzajú dekoračné prvky a uteráky.

Pečať TCM: skrýva sa za ňou kvalita

Nový nábytok by mal vydržať dlho a mal by plniť to, čo sľubuje. Presne z tohto dôvodu sú naše výrobky opatrené pečaťou TCM. Názov pritom predstavuje celý program, pretože „Tchibo Certified Merchandise“ (certifikovaný tovar Tchibo) Vám zaručuje výrobky, ktoré sa vyrábajú exkluzívne pre Tchibo za dodržania našich prísnych záväzkov kvality. Vysoké nároky sú kladené na výber výrobcov aj proces výroby, aby sa zabezpečili optimálna funkčnosť a výrobky vysokej kvality.
Prísľub kvality: mladý otec dvíha v kúpeľni svoju dcéru tvárou dopredu, zatiaľ čo dievča rozprestiera ruky do strán.