Šatník: štýlovo udržujte poriadok

Veľký neporiadok a chaos v predsieni je nielenže nepríjemný, ale veľmi zle zapôsobí aj na každú návštevu. Tento problém môžete rýchlo vyriešiť pomocou priestranného šatníka. V ponuke Tchibo nájdete širokú škálu stojanov na oblečenie do chodieb a predsiení rôznych veľkostí. Šatníky okrem toho, že sú praktické a plnia svoju funkciu, sú taktiež aj veľmi moderným kúskom, ktorý príjemne oživí Vašu domácnosť. Vďaka našim typom si ľahko vyberiete ten správny model.
LED lampa na čítanie
9,99
-9 %
Organizéry do skrine, 2 ks
10,99
9,99
€/ks 5,00
LED závesné svietidlo s akumulátorom
79,95
Podsvietenie TV s LED
19,99
Nástenné LED svietidlo na batérie
29,99
Súprava LED stolných lámp na akumulátor
99,95
-11 %
Vešiak so zrkadlom
179,00
159,00
niekoľko kusov
-17 %
Snehová guľa s LED
27,99
23,00
niekoľko kusov
-7 %
Vešiak s panelmi
129,00
119,00
Stropné svietidlo s LED diódami a s tienidlom v štýle origami
59,95
niekoľko kusov
-19 %
Hviezda s LED, zlatá
19,99
16,00
niekoľko kusov
Oblúková lampa s textilným tienidlom, biela
139,00
-35 %
Stropné a nástenné svietidlo s LED a skleneným tienidlom
109,00
69,95
niekoľko kusov
-19 %
Vianočný stromček s LED, zlatý
19,99
16,00
niekoľko kusov
Čalúnená lavica s úložným priestorom
159,00
-20 %
Nástenné zrkadlo s odkladacou plochou
99,95
79,95
Rohožka z prírodných kokosových vlákien
11,99
-32 %
Stojan na oblečenie
119,00
79,95
Oblúková lampa s textilným tienidlom
139,00
-20 %
Stojan na oblečenie
99,95
79,95
Stojan na oblečenie z masívneho dreva
99,95
Truhlica z výpletu
179,00
Lavica s úložnými priehradkami
179,00
Lavica s priehradkou na topánky
199,00
  • Lavica z masívneho dreva
Priestorovo úsporná – lavica, polica na topánky a úložná polica v jednom
84,95
Náhľad
Lavica z masívneho dreva
Priestorovo úsporná – lavica, polica na topánky a úložná polica v jednom
84,95
-59 %
Nástenné a stropné svietidlo s LED
99,95
39,99
Stojacia lampa s textilným tienidlom
Stojacia lampa s textilným tienidlom
89,95
89,95
Luster s 5 žiarovkami a s textilným tienidlom
Luster s 5 žiarovkami a s textilným tienidlom
119,00
119,00
Stojacia lampa s textilným tienidlom
Stojacia lampa s textilným tienidlom
89,95
89,95
-16 %
-16 %
-16 %
Stolová lampa s textilným tienidlom
Stolová lampa s textilným tienidlom
Stolová lampa s textilným tienidlom
59,95
49,99
59,95
49,99
59,95
49,99
Žiaľ už vypredanéŽiaľ už vypredané
1

Nájdite ten správny šatník

Výber správneho šatníka záleží predovšetkým na veľkosti Vašej chodby alebo predsiene a taktiež na množstve vecí, ktoré chcete do šatníka uložiť. Rozhodujúce je to aj to, či sa do Vašej chodby vojde celá skriňa alebo iba držiak na odev s háčikmi. Ak si chcete do šatníka uložiť iba vrchné diely oblečenia, odporúča sa zakúpiť iný typ než napríklad na topánky, dáždniky alebo čiapky. Taktiež by ste si mali položiť otázku, aký typ šatníka sa najlepšie hodí do Vášho interiéru. Biely šatník v klasickom dizajne sa skôr hodí do interiéru v modernom štýle, zatiaľ čo drevené, prírodné kúsky alebo nábytok vo vidieckom štýle pôsobia skôr rustikálnejšie. Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek typ šatníka, v Tchibo nájdete šatníky všetkých tvarov a v rôznych farbách, ktoré sa budú hodiť práve do Vašej chodby.

Úzke šatníky do malej predsiene

Ak je Vaša predsieň príliš malá na to, aby ste si mohli zabezpečiť kompletný šatník, nezúfajte, máme pre Vás viacero alternatívnych riešení. Saká a kabáty si môžete jednoducho zavesiť na rôzne stojanové vešiaky alebo na nástenný vešiak s háčikmi. Prenosné šatníky alebo štýlové šatňové panely, ktoré sú pripevnené celou plochou na stenu, vytvárajú veľmi príjemnú atmosféru domova. Čo sa týka všetkých týchto variantov šatníka, nevýhodou môže byť, že Vaše oblečenie bude každému na očiach. Ak nechcete, aby Vaši hostia videli Vaše oblečenie, mali by ste si vybrať uzatvárací šatník.

Lavička alebo skriňa, takto vyzerá uprataný šatník

Ak hľadáte niečo, čo by Vám vyhovovalo veľkosťou, ale zároveň by poskytovalo dostatok úložného priestoru, tak lavicové šatníky sú presne to, čo potrebujete. Okrem svojej úložnej funkcie plnia aj ďalšiu praktickú funkciu. Do takéhoto šatníka si môžete uložiť topánky, bundy, čiapky a šály a zároveň si môžete na tento pohodlný kus nábytku pri obúvaní alebo obliekaní aj sadnúť. Ak máte pre nábytok dostatok miesta, môžete si bez obáv zvoliť aj šatník väčších rozmerov. Vďaka tomu pri vstupe do Vášho domu alebo bytu budete mať všetko presne na svojom mieste. V Tchibo nájdete vždy skvelé nápady a ponuky na šatníky do chodby alebo predsiene.

Praktická súprava pre každý účel

Chcete, aby ste vo svojom šatníku mali viac miesta pre svoj odev? Skvelou voľbou je zaručene zostava šatníkových skríň. Zostavu šatníkových skríň tvorí niekoľko skríň rôznych veľkostí, ale aj lavicových skriniek a rôznych komôd. Je to naozaj presne to, čo skutočne potrebujete na uskladnenie svojho odevu. Je pravda, že takáto zostava vyžaduje oveľa viac priestoru, ale vďaka jej individuálnemu rozmiestneniu ju môžete dať presne tam, kam potrebujete. Čo sa týka estetického a dizajnového vyhotovenia, tak aj v tomto prípade disponujú zostavy veľkým množstvom štýlov a vzhľadov. V internetovom obchode Tchibo si môžete porovnať akékoľvek šatníky a jednoducho si vybrať taký, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Prvý dojem sa počíta

Šatník okrem toho, že zabezpečuje poriadok vo Vašej predsieni, by mal nepochybne aj harmonicky zapadať do štýlu Vášho interiéru. Šatník sa väčšinou nachádza na miestach ako je chodba a predsieň, čo znamená, že nielen pre Vás, ale aj pre Vašich hostí je to prvá vec, ktorá im padne do oka. Výberom šatníka v rustikálnom štýle vytvoríte príjemnú a útulnú atmosféru. Filigránové kovové a zrkadlové skrine naopak pôsobia moderne a ľahko a biela farba je nadčasová. So šatníkom v trendovom vintage štýle vykúzlite nádych nostalgie. Takzvaný „shabby chic“ navodzuje starodávny nádych, ktorý na jednej strane vyzerá chladno, ale na druhej strane aj útulne.

TCM: Zaručená kvalita od Tchibo

Šatník sa dá všestranne využiť, a tak by ste sa mali z neho tešiť čo najdlhšie. Preto Tchibo dbá na najvyššiu kvalitu a kontroluje celkový výrobný proces. Značka kvality TCM znamená „Tchibo Certified Merchandise“ a zaručuje kvalitnú výrobu podľa našich vysokých štandardov. Na zaistenie čo najdlhšej životnosti a funkčnosti sa uplatňujú prísne kritériá. Vďaka nepretržitej kontrole kvality zabezpečujeme, aby každý z našich produktov splnil to, čo sľubuje, a skutočne sa mohol stať Vaším novým obľúbeným kúskom.