Šatník: štýlovo udržujte poriadok

Veľký neporiadok a chaos v predsieni je nielenže nepríjemný, ale veľmi zle zapôsobí aj na každú návštevu. Tento problém môžete rýchlo vyriešiť pomocou priestranného šatníka. V ponuke Tchibo nájdete širokú škálu stojanov na oblečenie do chodieb a predsiení rôznych veľkostí. Šatníky okrem toho, že sú praktické a plnia svoju funkciu, sú taktiež aj veľmi moderným kúskom, ktorý príjemne oživí Vašu domácnosť. Vďaka našim typom si ľahko vyberiete ten správny model.
Odkvapkávacia podložka na topánky
10,99
Multifunkčné svietidlá s LED, 2 ks
12,99
€/ks 6,50
-47 %
Lampa s LED »Sklenené tienidlo«
22,99
12,00
Kompaktná čelová lampa
10,99
Prívesky s LED, 3 ks
8,99
€/ks 3,00
Samonavíjacie náramky s LED a USB, 2 ks
10,99
€/ks 5,50
Magnetické svetlá s LED, 3 ks
8,99
€/ks 3,00
niekoľko kusov
Výsuvný stojan do skrine s 2 zásuvkami
44,99
niekoľko kusov
-23 %
Svetelná reťaz s LED
12,99
9,99
-20 %
Rohožka
14,99
11,99
Truhlica z výpletu
129,00
Oblúková lampa s textilným tienidlom
139,00
Stojacia lampa s textilným tienidlom
99,95
niekoľko kusov
Teleskopické kempingové svietidlo
17,99
niekoľko kusov
Lavica na sedenie z masívneho dubového dreva s certifikátom FSC®
109,00
Polička na kľúče s odkladacou plochou
49,99
-14 %
Čalúnená lavica, sivá
139,00
119,00
-7 %
Vešiak s panelmi
129,00
119,00
-53 %
Teleskopická polica s vrecom na bielizeň
49,95
22,99
Nástenné zrkadlo
159,00
Polkruhový konzolový stolík vo vidieckom štýle
119,00
Regál na topánky s miestom na sedenie, z dreva s certifikátom FSC®
109,00
-18 %
Lavica s úložnou priehradkou
159,00
129,00
Otvorený regál na topánky, šírka cca 70 cm
149,00
-30 %
Lavica na sedenie s úložným priestorom na topánky a podnožkou, obzvlášť vysoká
199,00
139,00
Kovové stropné svietidlo
84,95
-20 %
Skriňa do predsiene so skrinkou na topánky a zrkadlom
349,00
279,00
Malý vešiak
19,99
Stojacia lampa s textilným tienidlom
Stojacia lampa s textilným tienidlom
89,95
89,95
-25 %
Lavica s úložnými boxmi a multiplexovými hranami z pravého dreva
159,00
119,00
1

Nájdite ten správny šatník

Výber správneho šatníka záleží predovšetkým na veľkosti Vašej chodby alebo predsiene a taktiež na množstve vecí, ktoré chcete do šatníka uložiť. Rozhodujúce je to aj to, či sa do Vašej chodby vojde celá ý skriňa alebo iba držiak na odev s háčikmi. Ak si chcete do šatníka uložiť iba vrchné diely oblečenia, odporúča sa zakúpiť iný typ než napríklad na topánky, dáždniky alebo čiapky. Taktiež by ste si mali položiť otázku, aký typ šatníka sa najlepšie hodí do Vášho interiéru. Biely šatník v klasickom dizajne sa skôr hodí do interiéru v modernom štýle, zatiaľ čo drevené, prírodné kúsky alebo nábytok vo vidieckom štýle pôsobia skôr rustikálnejšie. Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek typ šatníka, v Tchibo nájdete šatníky všetkých tvarov a v rôznych farbách, ktoré sa budú hodiť práve do Vašej chodby.

Úzke šatníky do malej predsiene

Ak je Vaša predsieň príliš malá na to, aby ste si mohli zabezpečiť kompletný šatník, nezúfajte, máme pre Vás viacero alternatívnych riešení. Saká a kabáty si môžete jednoducho zavesiť na rôzne stojanové vešiaky alebo na nástenný vešiak s háčikmi. Prenosné šatníky alebo štýlové šatňové panely, ktoré sú pripevnené celou plochou na stenu, vytvárajú veľmi príjemnú atmosféru domova. Čo sa týka všetkých týchto variantov šatníka, nevýhodou môže byť, že Vaše oblečenie bude každému na očiach. Ak nechcete, aby Vaši hostia videli Vaše oblečenie, mali by ste si vybrať uzatvárací šatník.

Lavička alebo skriňa, takto vyzerá uprataný šatník

Ak hľadáte niečo, čo by Vám vyhovovalo veľkosťou, ale zároveň by poskytovalo dostatok úložného priestoru, tak lavicové šatníky sú presne to, čo potrebujete. Okrem svojej úložnej funkcie plnia aj ďalšiu praktickú funkciu. Do takéhoto šatníka si môžete uložiť topánky, bundy, čiapky a šály a zároveň si môžete na tento pohodlný kus nábytku pri obúvaní alebo obliekaní aj sadnúť. Ak máte pre nábytok dostatok miesta, môžete si bez obáv zvoliť aj šatník väčších rozmerov. Vďaka tomu pri vstupe do Vášho domu alebo bytu budete mať všetko presne na svojom mieste. V Tchibo nájdete vždy skvelé nápady a ponuky na šatníky do chodby alebo predsiene.

Praktická súprava pre každý účel

Chcete, aby ste vo svojom šatníku mali viac miesta pre svoj odev? Skvelou voľbou je zaručene zostava šatníkových skríň. Zostavu šatníkových skríň tvorí niekoľko skríň rôznych veľkostí, ale aj lavicových skriniek a rôznych komôd. Je to naozaj presne to, čo skutočne potrebujete na uskladnenie svojho odevu. Je pravda, že takáto zostava vyžaduje oveľa viac priestoru, ale vďaka jej individuálnemu rozmiestneniu ju môžete dať presne tam, kam potrebujete. Čo sa týka estetického a dizajnového vyhotovenia, tak aj v tomto prípade disponujú zostavy veľkým množstvom štýlov a vzhľadov. V internetovom obchode Tchibo si môžete porovnať akékoľvek šatníky a jednoducho si vybrať taký, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Prvý dojem sa počíta

Šatník okrem toho, že zabezpečuje poriadok vo Vašej predsieni, by mal nepochybne aj harmonicky zapadať do štýlu Vášho interiéru. Šatník sa väčšinou nachádza na miestach ako je chodba a predsieň, čo znamená, že nielen pre Vás, ale aj pre Vašich hostí je to prvá vec, ktorá im padne do oka. Výberom šatníka v rustikálnom štýle vytvoríte príjemnú a útulnú atmosféru. Filigránové kovové a zrkadlové skrine naopak pôsobia moderne a ľahko –a biela farba je nadčasová. So šatníkom v trendovom vintage štýle vykúzlite nádych nostalgie. Takzvaný „shabby chic“ navodzuje starodávny nádych, ktorý na jednej strane vyzerá chladno, ale na druhej strane aj útulne.

TCM: Zaručená kvalita od Tchibo

Šatník sa dá všestranne využiť, a tak by ste sa mali z neho tešiť čo najdlhšie. Preto Tchibo dbá na najvyššiu kvalitu a kontroluje celkový výrobný proces. Značka kvality TCM znamená „Tchibo Certified Merchandise“ a zaručuje kvalitnú výrobu podľa našich vysokých štandardov. Na zaistenie čo najdlhšej životnosti a funkčnosti sa uplatňujú prísne kritériá. Vďaka nepretržitej kontrole kvality zabezpečujeme, aby každý z našich produktov splnil to, čo sľubuje, a skutočne sa mohol stať Vaším novým obľúbeným kúskom.