SchließenŠatník: štýlovo udržujte poriadok

Veľký neporiadok a chaos v predsieni je nielenže nepríjemný, ale veľmi zle zapôsobí aj na každú návštevu. Tento problém môžete rýchlo vyriešiť pomocou priestranného šatníka. V ponuke Tchibo nájdete širokú škálu stojanov na oblečenie do chodieb a predsiení rôznych veľkostí. Šatníky okrem toho, že sú praktické a plnia svoju funkciu, sú taktiež aj veľmi moderným kúskom, ktorý príjemne oživí Vašu domácnosť. Vďaka našim typom si ľahko vyberiete ten správny model.
Lavica s úložným priestorom
159,00
Drevená stojacia lampa »Trojnožka«
99,95
Vešiak so zrkadlom
179,00
Stropné svietidlo s textilným tienidlom, 3-dielne
99,95
Rebrík na oblečenie
59,95
Rohožka z prírodných kokosových vlákien
9,99
Malé multifunkčné svietidlo s LED a snímačom pohybu
10,99
  • Lavica
S vankúšom na sedenie a zásuvkou
119,00
Náhľad
Lavica
S vankúšom na sedenie a zásuvkou
119,00
-32 %
Nástenný policový systém
149,00
99,95
-20 %
Kompaktné magnetické svietidlo
9,99
7,99
Akumulátorová stolná lampa s LED
39,99
LED lampa so svorkou a akumulátorom
22,99
Stolná lampa s dreveným podstavcom
64,95
-20 %
Nočné svetlo s LED a svetlo na spanie 2 v 1
14,99
11,99
-33 %
Veľký závesný košík do skrine
29,95
19,99
-24 %
Zrkadlo s odkladacou plochou a háčikmi
59,95
44,99
Sviečky z pravého vosku s LED, 2 ks
39,99
-42 %
Závesné svietidlo »Bambus«
69,95
39,99
-46 %
Závesný organizér na dvere
12,99
6,99
Svetelná lišta s LED
19,99
-12 %
Svietidlo s LED a efektom plameňa
22,95
19,99
Stolná lampa s LED
19,99
Malý vešiak
19,99
-30 %
Dekoračné svietidlo s LED v tvare sukulentu
12,99
8,99
-34 %
Sklenená guľa s LED
22,99
14,99
niekoľko kusov
Cukrové tyčinky s LED, 5 ks
14,99
niekoľko kusov
Žiaľ už vypredané
-30 %
Stojacia lampa »Trojnožka« s dreveným tienidlom
129,00
89,95
Žiaľ už vypredané
Čalúnená lavica, sivá
Čalúnená lavica, ružová
139,00
139,00
Žiaľ už vypredané
Stojacia lampa z kovu »Trojnožka«
99,95
-16 %
Stolná lampa s dreveným podstavcom
59,95
49,99
1

Nájdite ten správny šatník

Výber správneho šatníka záleží predovšetkým na veľkosti Vašej chodby alebo predsiene a taktiež na množstve vecí, ktoré chcete do šatníka uložiť. Rozhodujúce je to aj to, či sa do Vašej chodby vojde celá ý skriňa alebo iba držiak na odev s háčikmi. Ak si chcete do šatníka uložiť iba vrchné diely oblečenia, odporúča sa zakúpiť iný typ než napríklad na topánky, dáždniky alebo čiapky. Taktiež by ste si mali položiť otázku, aký typ šatníka sa najlepšie hodí do Vášho interiéru. Biely šatník v klasickom dizajne sa skôr hodí do interiéru v modernom štýle, zatiaľ čo drevené, prírodné kúsky alebo nábytok vo vidieckom štýle pôsobia skôr rustikálnejšie. Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek typ šatníka, v Tchibo nájdete šatníky všetkých tvarov a v rôznych farbách, ktoré sa budú hodiť práve do Vašej chodby.

Úzke šatníky do malej predsiene

Ak je Vaša predsieň príliš malá na to, aby ste si mohli zabezpečiť kompletný šatník, nezúfajte, máme pre Vás viacero alternatívnych riešení. Saká a kabáty si môžete jednoducho zavesiť na rôzne stojanové vešiaky alebo na nástenný vešiak s háčikmi. Prenosné šatníky alebo štýlové šatňové panely, ktoré sú pripevnené celou plochou na stenu, vytvárajú veľmi príjemnú atmosféru domova. Čo sa týka všetkých týchto variantov šatníka, nevýhodou môže byť, že Vaše oblečenie bude každému na očiach. Ak nechcete, aby Vaši hostia videli Vaše oblečenie, mali by ste si vybrať uzatvárací šatník.

Lavička alebo skriňa, takto vyzerá uprataný šatník

Ak hľadáte niečo, čo by Vám vyhovovalo veľkosťou, ale zároveň by poskytovalo dostatok úložného priestoru, tak lavicové šatníky sú presne to, čo potrebujete. Okrem svojej úložnej funkcie plnia aj ďalšiu praktickú funkciu. Do takéhoto šatníka si môžete uložiť topánky, bundy, čiapky a šály a zároveň si môžete na tento pohodlný kus nábytku pri obúvaní alebo obliekaní aj sadnúť. Ak máte pre nábytok dostatok miesta, môžete si bez obáv zvoliť aj šatník väčších rozmerov. Vďaka tomu pri vstupe do Vášho domu alebo bytu budete mať všetko presne na svojom mieste. V Tchibo nájdete vždy skvelé nápady a ponuky na šatníky do chodby alebo predsiene.

Praktická súprava pre každý účel

Chcete, aby ste vo svojom šatníku mali viac miesta pre svoj odev? Skvelou voľbou je zaručene zostava šatníkových skríň. Zostavu šatníkových skríň tvorí niekoľko skríň rôznych veľkostí, ale aj lavicových skriniek a rôznych komôd. Je to naozaj presne to, čo skutočne potrebujete na uskladnenie svojho odevu. Je pravda, že takáto zostava vyžaduje oveľa viac priestoru, ale vďaka jej individuálnemu rozmiestneniu ju môžete dať presne tam, kam potrebujete. Čo sa týka estetického a dizajnového vyhotovenia, tak aj v tomto prípade disponujú zostavy veľkým množstvom štýlov a vzhľadov. V internetovom obchode Tchibo si môžete porovnať akékoľvek šatníky a jednoducho si vybrať taký, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Prvý dojem sa počíta

Šatník okrem toho, že zabezpečuje poriadok vo Vašej predsieni, by mal nepochybne aj harmonicky zapadať do štýlu Vášho interiéru. Šatník sa väčšinou nachádza na miestach ako je chodba a predsieň, čo znamená, že nielen pre Vás, ale aj pre Vašich hostí je to prvá vec, ktorá im padne do oka. Výberom šatníka v rustikálnom štýle vytvoríte príjemnú a útulnú atmosféru. Filigránové kovové a zrkadlové skrine naopak pôsobia moderne a ľahko –a biela farba je nadčasová. So šatníkom v trendovom vintage štýle vykúzlite nádych nostalgie. Takzvaný „shabby chic“ navodzuje starodávny nádych, ktorý na jednej strane vyzerá chladno, ale na druhej strane aj útulne.

TCM: Zaručená kvalita od Tchibo

Šatník sa dá všestranne využiť, a tak by ste sa mali z neho tešiť čo najdlhšie. Preto Tchibo dbá na najvyššiu kvalitu a kontroluje celkový výrobný proces. Značka kvality TCM znamená „Tchibo Certified Merchandise“ a zaručuje kvalitnú výrobu podľa našich vysokých štandardov. Na zaistenie čo najdlhšej životnosti a funkčnosti sa uplatňujú prísne kritériá. Vďaka nepretržitej kontrole kvality zabezpečujeme, aby každý z našich produktov splnil to, čo sľubuje, a skutočne sa mohol stať Vaším novým obľúbeným kúskom.