Dózy na desiatu, 3 ks, dážď
7,99
€/ks 2,66
Fľaša na pitie, modrá
9,99
Dózy na desiatu, 3 ks, safari
9,99
€/ks 3,33

Dôvody, prečo sa box na desiatu pre deti oplatí

Práve u tých najmenších je dôležité dbať na stravovanie: mali by sme sa vyhýbať príliš veľkému množstvu cukru. Namiesto toho sa treba sústrediť na zdravé ovocie a zeleninu, čerstvo uvarené jedlá a chutné drobné občerstvenie. Ak, napríklad, sami pripravujete raňajky pre svoje deti, presne viete, čo tieto raňajky obsahujú. Aj na školský výlet, dlhšiu cestu vlakom alebo prechádzku, ktorá sa môže predĺžiť je rozumné, keď si dieťa vezme so sebou obedár so zdravým občerstvením.
Na dlhšiu cestu vlakom alebo školský výlet nabaľte svojmu dieťaťu zdravé občerstvenie do obedára.

Boxy na desiatu pre deti: ako určiť správnu veľkosť

Box by mal byť čo najmenší, aby sa chutný prepravovaný tovar nepremiešal a aby sa tiež dobre zmestil do školských tašiek alebo detských ruksakov. Súpravy boxov na desiatu sa dajú väčšinou rozdeliť priehradkami, aby si navzájom napríklad neprekážali maslový chlieb a jablko. Mimochodom, to, či je box okrúhly alebo hranatý, je len vecou vkusu. Ak si objednáte box na desiatu pre vaše dieťa online v Tchibo, získate kvalitné boxy vyrobené z plastu bez obsahu BPA.
Vhodný obedár pre vaše dieťa

Kov alebo plast – ktorý materiál pre obedár?

Plast je mimoriadne pevný, ľahko sa udržuje a vďaka svojej nízkej hmotnosti je pre deti obzvlášť vhodný. Ak kladiete dôraz na farebný dizajn vhodný pre deti, tu zaručene nájdete ten správny box. Boxy na desiatu vyrobené z ušľachtilej ocele sú naopak o niečo citlivejšie, ale oveľa udržateľnejšie a trvácnejšie. Zvyčajne sa uzatvárajú praktickým držiakom. Najmä online však existuje množstvo rôznych tvarov s atraktívnymi nápismi/obrázkami.

Takto vylepšíte box na desiatu pre vaše dieťa

Väčšinou sa k boxu na desiatu pre vaše dieťa oplatí kúpiť aj zodpovedajúcu fľašu na pitie. Obzvlášť pekné sú súpravy, v ktorých sú fľaša a box farebne zladené. Láskyplne navrhnuté menovky tiež zabezpečia, aby vaše dieťa donieslo domov vždy ten správny box na desiatu. Či už farebné potlačené nálepky alebo dokonca samolepiaci štítok – vašej fantázii sa medze nekladú. Náš tip: Dbajte na to, aby boli vodovzdorné.

Obedáre pre deti: praktické a trvanlivé!

V Tchibo kladieme dôraz nielen na vysokokvalitný tovar, ale sa tiež v rámci nášho projektu GUT GEMACHT zasadzujeme o trvalú udržateľnosť výroby najrôznejších produktov. Naše boxy na desiatu pre deti sú tiež symbolom trvalej udržateľnosti – koniec koncov sa dajú opakovane používať.
Obedár z ušľachtilej ocele alebo z plastu? Obidva materiály majú svoje výhody a nevýhody