Detské pyžamá, pretože dobrý spánok je nevyhnutnosťou

Kto z nás nepozná to večerné diskutovanie s deťmi, keď treba ísť spať? Príjemné, plyšové a mäkké pyžamo vyrobené z organickej bavlny je priateľské k Vašej pokožke a priam Vás vábi k tomu, aby ste si ho obliekli a rýchlo sa hodili do postele. V Tchibo nájdete širokú ponuku najrôznejších detských pyžám pre chlapcov a dievčatá v tej najlepšej kvalite. Vyberte si z mnohých farieb alebo vzorov alebo nechajte Vaše deti, aby si vybrali sami svoj obľúbený kúsok podľa vlastného vkusu!
-35 %
Detské pyžamo z interlockovej pleteniny
19,99
12,99
 
Dostupné varianty:
 
Pyžamo z interlockovej pleteniny, svetlohnedé prúžky
22,99
 
Dostupné varianty:
 
-20 %
Krátke pyžamo z biobavlny
14,99
11,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Krátke pyžamo
12,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Pyžamo
17,99
 
Dostupné varianty:
 
Interlockové pyžamo z biobavlny
12,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov
Pyžamo z interlockovej pleteniny, tmavosivé prúžky
22,99
 
Dostupné varianty:
 
niekoľko kusov

Froté, flanel alebo nicki? Čo by ste mali vedieť o materiáli

Detské pyžamá sa zvyčajne vyrábajú z priedušnej bavlny. Tento materiál zabezpečí dostatočné teplo pre Vaše dieťa, ale zabráni aj nechcenému poteniu počas spánku, a tak si dieťa môže zaručene užívať spánok. V Tchibo nájdete detské pyžamá vyrobené výhradne z organickej bavlny. Froté, flanel a nicki sú tiež bavlnené tkaniny, ktoré sa vyznačujú obzvlášť jemným povrchom. Príjemná na dotyk a jemná zamatová látka sa používa ako materiál pri výrobe detských pyžám a oblečenia pre bábätká.
Pri použití sušičky na bielizeň bude froté pyžamo opäť mäkké a príjemné na dotyk.

Správna starostlivosť o detské pyžamo

Aby Vaše deti necítili, že froté pyžamo je drsné k ich pokožke, odporúča sa pyžamo po vypratí vysušiť v sušičke na bielizeň. Teplý vzduch v sušičke zabezpečí to, že vlákna sa v pyžame uvoľnia a narovnajú, a tak môže byť froté pyžamo opäť príjemné na dotyk. Čo sa týka použitia zmäkčovačov, tak tie nie sú práve najvhodnejšie, pretože majú tendenciu poškodzovať citlivé vlákna. Spodnú bielizeň vyrobenú z bavlny, je možné prať v práčke a sušiť na vzduchu. Nemusíte sa obávať ani toho, že materiál stratí svoje vlastnosti.
Takto ostanú chodidlá vždy pekne v teple: jednodielne pyžamá a pyžamá s nožičkami.

Detské pyžamá s nožičkami, aby bolo Vaše dieťa stále v teple

Jednodielne pyžamá s nožičkami sú dobrou voľbou, zvlášť pre tých najmenších. Často sa stáva, že spia nepokojne, pyžamo sa im počas spánku posúva a k citlivej pokožke sa dostáva studený vzduch. Alebo sa často stáva, že deti počas spánku v detskej postieľke stratia ponožky a ráno sa zobudia so studenými nôžkami. Pyžamo s nožičkami je obzvlášť vhodné pre dojčatá.

Aké výhody má detské termálne pyžamo?

Veľa detí sa počas spánku často hemží a perina sa ráno nachádza niekedy aj na druhej strane postele. Aby sa Vaše dieťa aj počas chladnejších dní cítilo počas spánku príjemne, odporúčame vybrať si špeciálne termálne pyžamo. Zvyčajne ide o detské pyžamo vyrobené z bavlny, do ktorého je zakomponovaná aj merino vlna.

V TCHIBO nájdete detské pyžamá z udržateľných materiálov

Ak si kúpite detské pyžamo od TCHIBO, urobíte dobre nielen svojmu dieťaťu: nákupom našich výrobkov z udržateľnej organickej bavlny podporujete našu spoluprácu s malými poľnohospodármi v Afrike v rámci nášho projektu GUT GEMACHT. Pozrite si našu ponuku a nechajte Vaše deti vybrať si ich vysnívané pyžamo!