Schließen
Pyžamá

Pyžamá pre deti – pretože dobrý spánok je nenahraditeľný

Kto by nepoznal večerné debaty, keď má potomok ísť do postele? Vďaka príjemnému mäkkému pyžamu z biobavlny šetrnej k pokožke sa dieťa bude oveľa viac tešiť do vlastnej postele. V Tchibo nájdete rozmanité detské pyžamá pre chlapcov a dievčatá v tej najlepšej kvalite. Vyberte si z množstva farieb a vzorov a umožnite dieťaťu, aby si samo vyhľadalo online nočnú bielizeň podľa vlastného vkusu!
1

Froté, flanel alebo mikina? To najdôležitejšie o materiáli

Pyžamá pre deti sa vo všeobecnosti vyrábajú z priedušnej bavlny. Táto je nádherne hrejivá, dieťa sa v nej však v noci nepotí a jeho sladké sny nie sú rušené. V Tchibo nájdete takmer výlučne pyžamá z biobavlny. Aj pri froté, flaneli alebo mikinovom materiáli ide o bavlnenú tkaninu, ktorá sa vo všetkých troch prípadoch vyznačuje mimoriadne príjemným, mäkkým pocitom v styku s pokožkou. Práve zamatovo mäkká mikinová látka sa používa na nočnú bielizeň a baby oblečenie.
Ako správne ošetrovať pyžamá

Ako správne ošetrovať pyžamá

Aby nebolo detské froté pyžamo na dotyk drsné a tvrdé, malo by sa podľa možností sušiť v sušičke. Horúci vzduch sa postará o to, aby sa vlákna uvoľnili a narovnali, aby bolo froté opäť príjemne mäkké. Kontraproduktívna je aviváž, ktorá citlivé vlákna skôr poškodzuje. Naproti tomu spodnú bielizeň z bavlny možno bez problémov prať v práčke a nechať sušiť na vzduchu, nestráca pri tom svoju vlastnosť, byť príjemná v styku s pokožkou.
Pyžamká s chodidlom – s nimi zostane dieťatko v teple

Pyžamká s chodidlom – s nimi zostane dieťatko v teple

Overaly a pyžamká s chodidlami sú predovšetkým u najmenších správnou voľbou. Spia často nepokojne, takže sa pri normálnom pyžame vrchný diel rýchlo vyhrnie a studený vzduch má prístup k citlivej detskej pokožke. Alebo deti stratia v posteli ponožky z nôh a zobudia sa v detskej postieľke so studenými nožičkami. Práve pre bábätká sú pyžamká s chodidlami mimoriadne dobré.

Čo prináša deťom termopyžamo?

Mnoho malých detí spí veľmi živo – často prikrývka spadne z postele. Aby dieťatko zostalo napriek tomu v teple, predovšetkým v zime, a neprechladlo, je špeciálne termopyžamo práve pre aktívnych spáčov dobrým výberom. Pritom ide spravidla o detské pyžamá z bavlny, do ktorých bola zapracovaná aj merino vlna.

Udržateľné pyžamá pre deti nájdete v TCHIBO

Kúpte nasledujúce detské pyžamo v Tchibo a urobíte niečo dobré nielen pre svoje dieťa: kúpou nášho výrobku z trvalo udržateľnej biobavlny podporujete našu spoluprácu s maloroľníkmi v Afrike v rámci nášho projektu GUT GEMACHT. Poprezerajte si hneď sortiment a vyberte svojmu potomkovi nočnú bielizeň podľa jeho vkusu!
Čo prináša deťom termopyžamo?